Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
PowerGrip™ image
5497XSEAN 5412571025798

Paskirstymo diržas GATES 5497XS

Paskirstymo diržas GATES 5497XS. Tinka 31 modeliui (LAND ROVER, LOTUS, MG +3). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

68,99 € Sutaupykite 32,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 36 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GATES
Tempimo troso medžiaga
optinis stiklas
spalva
juoda
plotis [mm]
26 mm
krumplio žingsnis [mm]
8 mm
ilgis [mm]
1160 mm
Kategorija
Paskirstymo diržas
MPN
5497XS
SKU
0033-5497XS
GTIN / EAN
5412571025798
Komplektacija
1x Paskirstymo diržas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 7 · 36 numeriai Sandėlyje – nuo 9,99 € iki 20,99 €.

Visi: Paskirstymo diržas
36 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco AB11113S
  • AE TB640
  • ASHIKA 40-0L-L03
  • BLUE PRINT ADJ137506
  • BOSCH 1 987 949 519
  • CONTINENTAL CTAM CT974
  • CONTINENTAL CTAM HTDA1160-8M-26
  • DAYCO 145RHP+260H
  • DAYCO 145SHP+260H
  • DAYCO 94906
  • DOLZ 05KD182
  • FAI AutoParts 80145
  • FEBI BILSTEIN 173315
  • FLENNOR 4386V
  • FLENNOR 70261
  • HEPU 29-0304
  • HUTCHINSON 145 AHP 26
  • JAPANPARTS DD-L03
  • LUCAS ELECTRICAL KCB411
  • MAGNETI MARELLI 340018181150
  • METELLI 27-0146
  • MOPROD MTB491
  • OPTIBELT HR 70261 X 26 MM
  • OPTIBELT ZRK 1392
  • OPTIBELT ZRK 1749
  • QUINTON HAZELL QTB584
  • ROULUNDS RUBBER 145HG260
  • ROULUNDS RUBBER RR1150
  • RUVILLE 556111
  • SALERI 510443
  • Schaeffler INA 536 0265 10
  • SWAG 33 10 5736
  • TRISCAN 8645 5497XS
  • UNIPART GTB1497XS
  • VEYANCE 145H8P260
  • VEYANCE G1494H

Tinkami automobiliai. LAND ROVER, LOTUS, MG +3, 31 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka GATES 5497XS
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER2 modeliai
LAND ROVER FREELANDER I (L314)1.8 16V 4x4, 1.8 i 16V 4x41998–2006
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)1.8 4x4, 1.8 i 16V 4x41998–2006
LOTUS2 modeliai
LOTUS ELISE1.8, 111 S1995–
LOTUS ELISE 340 R1.82000–2001
MG10 modelių
MG EXPRESS Hatchback Van1.4, 1.82003–2005
MG MG 6 Hatchback1.8, 1.8 T2010–
MGdar 8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 5497XS
ModelisVarikliaiMetai
MG MG 6 Saloon1.8, 1.8 T2010–
MG MG TF115, 120, 1352002–2009
MG MG ZR105, 1202001–2005
MG MG ZS1.6, 1202001–2005
MG MG ZS Hatchback1.6, 1.6 (RT), 1202001–2005
MG MG ZT1.8 16V, 1.8 T 16V2001–2005
MG MG ZT- T1.8 16V, 1.8 T 16V2001–2005
MG MGF (RD)1.6, 1.8 i 16V1995–2002
MG (NANJING)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 5497XS
ModelisVarikliaiMetai
MG (NANJING) MG71.8 Turbo2007–2014
MG (SAIC)3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 5497XS
ModelisVarikliaiMetai
MG (SAIC) 5501.82008–
MG (SAIC) 6 Hatchback1.8, 1.8 Turbo2009–
MG (SAIC) 6 Saloon1.8, 1.8 Turbo2009–
ROVER13 modelių
Modeliai, kuriems tinka GATES 5497XS
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 200 Coupe (XW)2161992–1999
ROVER 200 II Convertible (XW)216 1.6i 16V1990–1999
ROVER 200 II Hatchback (RF)1.4, 214 Si, 216 Si, 218 Si1995–2000
ROVER 25 COMMERCE (RF)1.42003–2005
ROVER 25 I Hatchback (RF)1.1, 1.1 16V, 1.4 16V, 1.6 16V, 1.8 16V1999–2006
ROVER 400 II (RT)414 Si, 416 Si1995–2000
ROVER 400 II Hatchback (RT)414 Si, 416 Si1995–2000
ROVER 45 I Hatchback (RT)1.4, 1.6, 1.82000–2005
ROVER 45 I Saloon (RT)1.4, 1.6, 1.82000–2005
ROVER 75 (RJ)1.8, 1.8 Turbo1999–2005
ROVER 75 I Tourer (RJ)1.8, 1.8 Turbo2001–2006
ROVER COUPE1.6 16 V1996–1999
ROVER STREETWISE Hatchback1.4, 1.6, 1.82003–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos