Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Radiatoriaus dangtelis GATES RC135
RC135EAN 5414465009211

Radiatoriaus dangtelis GATES RC135

Radiatoriaus dangtelis GATES RC135. Tinka 96 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, CHRYSLER +4). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

17,99 € Sutaupykite 7,00 € (39%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GATES
slėgis [bar]
1.1
Išorinis skersmuo [mm]
59 mm
aukštis [mm]
28 mm
Kategorija
Radiatoriaus dangtelis
MPN
RC135
SKU
0033-RC135
GTIN / EAN
5414465009211
Komplektacija
1x Radiatoriaus dangtelis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 2 numeriai

Visi: Radiatoriaus dangtelis
2 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, CHRYSLER +4, 96 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka GATES RC135
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC4 modeliai
CADILLAC DEVILLE Coupe5.7 D1976–1984
CADILLAC DEVILLE Saloon5.7 D1976–1984
CADILLAC FLEETWOOD Coupe5.7 D1979–1986
CADILLAC SEVILLE Saloon4.1, 6.01979–1985
CHEVROLET18 modelių
CHEVROLET BERETTA Coupe (137)2.2, 2.8 GT, 3.1 Z261987–1996
CHEVROLET CAMARO (FP)5.71981–1992
CHEVROLETdar 16 modelių
Modeliai, kuriems tinka GATES RC135
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAMARO Convertible5.71981–1992
CHEVROLET CAPRICE3.8, 4.1, 4.3, 4.4, 6.61970–1990
CHEVROLET CAPRICE Coupe3.8, 4.3, 6.61970–1989
CHEVROLET CAPRICE Estate4.1, 4.41976–1990
CHEVROLET CAVALIER Coupe2.01981–1987
CHEVROLET G10 Standard Cargo Van4.31970–1996
CHEVROLET G10 Standard Passenger Van4.31970–1996
CHEVROLET G20 Standard Cargo Van4.3 AWD1970–1996
CHEVROLET G30 Standard Cargo Van4.31974–1996
CHEVROLET G30 Standard Passenger Van6.6, 6.6 D AWD1970–1996
CHEVROLET LUMINA Coupe2.2, 2.51989–1994
CHEVROLET LUMINA Saloon2.2, 2.5, 3.1, 3.1 LS1989–2001
CHEVROLET S10 Extended Cab Pickup4.3 4WD1981–1993
CHEVROLET S10 Pick Up2.8, 2.8 AWD, 4.3 AWD1981–1991
CHEVROLET S10 Pickup4.3 4x41994–2012
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup4.3 4WD1981–1993
CHRYSLER21 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES RC135
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER CARAVAN2.41994–2000
CHRYSLER CIRRUS2.4 LX1994–2000
CHRYSLER ES2.51988–1991
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 2.5 TD, 3.3, 3.81995–2001
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)3.3, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.8, 4.02007–
CHRYSLER IMPERIAL3.81989–1993
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1997
CHRYSLER LE BARON Coupe2.2, 2.5, 3.0 i V61981–1993
CHRYSLER LE BARON Saloon2.2 i, 2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1994
CHRYSLER NEW YORKER3.0, 3.31987–1993
CHRYSLER SARATOGA2.5, 3.01989–1995
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE, 2.5 LX1996–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES)2.5, 3.0, 3.31990–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 2.5 TD, 2.5 TDiC AWD, 3.0, 3.3 i, 3.8, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER I (AS)2.5, 3.0, 3.31984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)2.5 i, 3.0, 3.0 i, 3.3 i, 3.3 i AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)3.0, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S)3.3 (SYM53, SYH53), 3.8 (SYX53), 3.8 AWD (SCH53)1999–2008
DODGE34 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES RC135
ModelisVarikliaiMetai
DODGE 600 Saloon2.21982–1988
DODGE ARIES Estate2.21980–1988
DODGE ARIES Saloon2.21980–1989
DODGE CARAVAN2.2, 2.4 i, 2.5, 2.5 TD, 2.6, 3.0, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 i, 3.8 i AWD1983–2001
DODGE CARAVAN (RG)2.4, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD2000–2007
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE CHARGER Hatchback2.21982–1987
DODGE DAKOTA3.9 AWD, 3.9 SLT1995–2005
DODGE DAKOTA Standard Cab Pickup3.9 4WD1986–1996
DODGE DAYTONA Hatchback2.2 Turbo, 2.5 Turbo, 3.01983–1993
DODGE DURANGO (DN)3.9 4WD1997–2003
DODGE GRAND CARAVAN3.3, 3.8, 4.02007–
DODGE GRAND CARAVAN Mini Cargo Van3.32000–2007
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van3.0, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1983–2007
DODGE OMNI Hatchback2.2, 2.2 Turbo1977–1990
DODGE RAM 1500 Extended Cab Pickup5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 1500 Pickup (BE, BR)5.2, 5.2 4x41991–2002
DODGE RAM 2500 Extended Cab Pickup5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 2500 Pickup (BE, BR)5.2, 5.9, 5.9 4x41993–2002
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 350 Pickup5.9, 5.9 4x4, 5.9 D, 5.9 D 4x41980–1993
DODGE RAM 3500 Extended Cab Pickup5.91992–2002
DODGE RAM 3500 Pickup (BR, BE)5.9, 5.9 4x41993–2002
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup5.9, 5.9 4WD1992–2001
DODGE RAM Bus3.7, 3.9, 5.2, 5.91985–1993
DODGE RAM Van2.4, 2.5 TD, 5.2, 5.2 CNG1993–2005
DODGE RAMCHARGER5.2, 5.9, 5.9 4WD1980–1996
DODGE RAMCHARGER II5.2 4WD1999–2001
DODGE SHADOW Convertible2.51990–1994
DODGE SPIRIT2.51988–1996
DODGE STRATUS2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 V61994–2001
DODGE STRATUS II2.4 SE, 2.4 STX2000–2006
DODGE VIPER Convertible8.0 RT10, 8.0 RT10 ACR1991–2002
DODGE VIPER Coupe8.0 RT10, 8.0 RT10 ACR1991–2002
FORD USA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES RC135
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA MUSTANG Convertible4.91978–1993
FORD USA MUSTANG Convertible (C)4.91993–2004
FORD USA MUSTANG Coupe2.3, 4.91978–1993
FORD USA MUSTANG Coupe (C)4.9, 5.01993–2004
FORD USA THUNDERBIRD Coupe4.91980–1997
JEEP9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES RC135
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (SJ)5.9 4x41973–1986
JEEP CHEROKEE (XJ)2.5, 2.5 4x4, 2.5 i 4x4, 2.5 SE, 4.0 4x4, 4.0 i, 4.0 i 4x4, 4.2 4x41983–2001
JEEP CJ5 - CJ82.0, 2.1 D, 2.5, 4.2, 5.01966–1987
JEEP COMANCHE (MJ)2.1 D, 2.1 D 4x4, 2.5, 2.5 4x4, 4.0, 4.0 4x41985–1996
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)4.0 4x4, 4.0 i 4x4 (Z), 4.0 i 4x4 (ZJ), 4.0 Laredo1991–1999
JEEP GRAND WAGONEER Closed Off-Road Vehicle (XJ)4.2 4WD, 5.9 4WD1983–1993
JEEP J10 Standard Cab Pickup5.9 4WD1974–1988
JEEP J20 Standard Cab Pickup5.9 4WD1974–1988
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ)4.01986–1996
PLYMOUTH5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES RC135
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH ACCLAIM2.51988–1995
PLYMOUTH RELIANT Saloon2.21980–1989
PLYMOUTH SUNDANCE Coupe2.21986–1994
PLYMOUTH SUNDANCE Saloon2.21986–1994
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4, 2.4 i, 3.0, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 i, 3.3 LE, 3.8 i1983–2001

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos