Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
V formos rumbuotas diržas GATES 4PK960V formos rumbuotas diržas GATES 4PK960 (2)
4PK960EAN 5414465354168

V formos rumbuotas diržas GATES 4PK960

V formos rumbuotas diržas GATES 4PK960. Tinka 103 modeliams (AUSTIN, CADILLAC, CHEVROLET +16). Pakeičia 33 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

26,99 € Sutaupykite 14,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 12 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GATES
Kategorija
V formos rumbuotas diržas
spalva
juoda
plotis [mm]
14 mm
ilgis [mm]
960 mm
MPN
4PK960
SKU
0033-4PK960
GTIN / EAN
5414465354168
Komplektacija
1x V formos rumbuotas diržas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 33 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 12576447. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BELT,A/C CMPR(960MM, 4 RIB)(CODE WAX,UWZ,URM)(ACDelco #12576447) — Avalanche Avalanche GMT805 (2002–2006) — PULLEYS & BELTS/ACCESSORY DRIVE (LM7/5.3T, HYBRID HP2)
Avalanche Avalanche GMT805 (2002–2006) · PULLEYS & BELTS/ACCESSORY DRIVE (LM7/5.3T, HYBRID HP2)Pozicija 8

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 8 · 36 numeriai Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 16,99 €.

Visi: V formos rumbuotas diržas
36 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ASHIKA 112-4PK960
  • BANDO 4PK960
  • BLUE PRINT AD04R962
  • BLUE PRINT ADN19610
  • BOSCH 1 987 947 809
  • BREDA LORETT CA 0006
  • CONTINENTAL CTAM 4PK962
  • DAYCO 4PK958
  • DAYCO 4PK962
  • FLENNOR 4PK0960
  • FLENNOR 4PK960
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1040960
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1049000
  • HUTCHINSON 960 K 4
  • HUTCHINSON 962 K 4
  • JAPANPARTS DV-4PK0960
  • JAPANPARTS J TV-965
  • JAPANPARTS TV-965
  • KAVO PARTS DMV-3012
  • LUCAS ELECTRICAL 4PK0963L
  • MAGNETI MARELLI 340411000962
  • MEYLE 050 004 0962
  • NIPPARTS J1040960
  • OPTIBELT 4 PK 962
  • OPTIBELT 4PK958
  • QUINTON HAZELL QBR4958
  • ROULUNDS RUBBER 4K0960
  • ROULUNDS RUBBER 4K0962
  • Schaeffler INA FB 4PK962
  • SKF VKMV 4PK962
  • SNR 4PK962
  • SNR CA.4962
  • SNR CA4PK962
  • TRISCAN 8640 400960
  • TRP 1522747
  • VEYANCE 4PK0962G
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN2 modeliai
AUSTIN MAESTRO Estate Van (XC)1.61983–1992
AUSTIN MAESTRO Fastback (XC)1.6 Mayfair HLS, 1.6 MG1983–1992
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL AWD1998–2014
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.0 AWD, 6.2 LPG AWD2001–2014
CHEVROLET30 modelių
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel AWD2001–2013
CHEVROLETdar 28 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD2006–2013
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van5.32002–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van5.32002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Cargo Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS Bus5.3 2500, 6.0 25002003–
CHEVROLET EXPRESS Standard Passenger Van6.02008–
CHEVROLET EXPRESS Van5.3 1500 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel AWD, 6.0 25002003–
CHEVROLET SILVERADO 15004.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.8, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 25004.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.02006–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.02006–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.02006–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–2013
CHEVROLET SUBURBAN5.3, 5.3 AWD, 6.0, 6.0 AWD2000–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3 Flex-Fuel 4WD2005–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD2006–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD1999–2007
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 4.8 V8, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 V8 AWD, 6.0 V81999–2006
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD2007–2014
FIAT11 modelių
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
FIAT BRAVA (182)1.6 16V (182.BB), 1.6 16V (182.BH), 1.6 16V (182.BU)1995–2003
FIAT BRAVO I (182)1.6, 1.6 16V (182.AB), 1.6 16V (182.AH)1995–2001
FIAT MAREA (185)1.6, 1.6 100 16V, 1.6 100 16V Bipower, 1.6 16V, 1.6 SX1996–2007
FIAT MAREA Weekend (185)1.6, 1.6 100 16V1996–2007
FIAT MILLE (146)1.41988–
FIAT MULTIPLA (186)1.6, 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A), 1.6 100 16V (186AXA1A), 1.6 16V (186AGB1A), 1.6 16V Bipower (186AMB1A), 1.6 Blupower (186AMA1A)1999–2010
FIAT MULTIPLA VAN (186)1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A)1999–2010
FIAT TEMPRA (159)1.4 i.e. (159.AC, 159.AX), 1.6 (159.AD), 1.6 (159AS, 159AT), 1.6 i.e. (159.AE), 1.6 i.e. (159.AJ), 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)1990–1998
FIAT TEMPRA S.W. (159)1.4 (159AA), 1.4 i.e. (159.AC), 1.6, 1.6 (159AE), 1.6 i.e. (159.AE), 1.6 i.e. (159.AJ), 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)1990–1997
FIAT TIPO (160)1.1 (160.AA), 1.4 (160.AC), 1.4 i.e., 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA), 1.6, 1.6 (160.AE), 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB), 1.6 i.e. (160.AF)1987–1997
FIAT UNO (146, 158)1.4 Turbo, 70 i.e. 1.4, 70 S 1.4, 75 i.e. 1.51983–2013
FORD2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
FORD SCORPIO I (GAE, GGE)2.9 i, 2.9 i 24V, 2.9 i 4x41985–1994
FORD SCORPIO I Saloon (GGE)2.9 i, 2.9 i 24V, 2.9 i 4x41986–1994
GMC15 modelių
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
GMC SAVANA 1500 Standard Cargo Van5.3 AWD2002–
GMC SAVANA 1500 Standard Passenger Van5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Standard Cargo Van5.32002–
GMC SAVANA 2500 Standard Passenger Van6.02002–
GMC SAVANA 3500 Extended Cargo Van6.02002–
GMC SAVANA 3500 Standard Cargo Van5.3, 6.02002–
GMC SIERRA4.8, 4.8 4x4, 5.3, 5.3 4x41996–2007
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.8, 5.3, 6.0, 6.0 4WD1997–2013
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.8, 6.01997–2013
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.8, 5.3, 6.0, 6.0 4WD2007–2013
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SUBURBAN5.3, 5.3 AWD1999–
GMC YUKON4.8, 5.3, 5.3 4WD, 6.0 4WD1999–2006
GMC YUKON (GMT900)5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 AWD1999–2014
GREAT WALL2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
GREAT WALL HOVER2.4, 2.4 All-wheel Drive, 2.4 LPG2005–2011
GREAT WALL HOVER H32.4, 2.4 All-wheel Drive2006–
HUMMER3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
HUMMER H2 Closed Off-Road Vehicle6.0 AWD2002–2009
HUMMER HUMMER H26.0 AWD, 6.2 AWD, 6.2 FLEX AWD2002–
HUMMER HUMMER H2 SUT6.0 AWD, 6.2 Flexfuel AWD2004–
HYUNDAI3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI SANTAMO2.0, 2.0 16V, 2.0 16V 4x41998–2002
HYUNDAI SONATA II (Y-2)1.8 i, 2.0 i 16V, 2.4 i1988–1993
HYUNDAI SONATA III (Y-3)1.8 GLS, 1.8 i, 2.0, 2.0 i, 2.0 i 16V1992–2000
INFINITI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
INFINITI J303.01992–1997
KIA8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
KIA AVELLA (KBA1)1.31995–2001
KIA AVELLA Hatchback (KBA1)1.31995–2001
KIA CERATO Saloon (FB)1.82000–2004
KIA JOICE (MTE1P)2.02000–2003
KIA RIO I Hatchback (DC)1.3, 1.5 16V2000–2006
KIA RIO I Saloon (DC)1.3, 1.5 16V2000–2006
KIA SHUMA I (FB)1.8 i 16V1996–2002
KIA SHUMA II (FB)1.8, 1.8 (AFB243)2001–2007
LANCIA5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA DEDRA (835)1.6 16V (835EI)1989–1999
LANCIA DEDRA SW (835)1.6 16V (835EI)1994–1999
LANCIA DELTA II (836)1.6 i.e. (836AP), 1.6 i.e. 16V (836AO)1993–1999
LANCIA LYBRA (839)1.6, 1.6 16V (839AXA1A)1999–2005
LANCIA LYBRA SW (839)1.6 (839.BXF1A), 1.6 16V (839BXA1A)1999–2005
MITSUBISHI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI SANTAMO (UG)2.0 16V, 2.0 16V 4WD1999–2004
NISSAN4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN BLUEBIRD (T72 , T12, U12)1.6, 1.8 Turbo, 2.0 (T12), 2.0 i (HLT72, T12), 2.0 LX1985–1990
NISSAN BLUEBIRD (U11)2.0 i1983–1990
NISSAN BLUEBIRD Hatchback (T72, T12)1.6, 1.8 Turbo, 2.0 i, 2.0 i (FHLT72, T12)1985–1992
NISSAN BLUEBIRD Station Wagon (WU11)1.6, 2.0, 2.0 i, 2.0 LX1983–1990
PEUGEOT7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 205 Hatchback Van1.1, 1.41983–1990
PEUGEOT 205 I (741A/C)1.0, 1.1, 1.4, 1.51983–1987
PEUGEOT 205 I Convertible (741B, 20D)1.4 CT1986–1995
PEUGEOT 205 II (20A/C)1.0, 1.1, 1.41987–2000
PEUGEOT 305 Estate Van (581S)1.9 D1982–1988
PEUGEOT 305 II (581M)1.8 D, 1.9 D1982–1990
PEUGEOT 305 II Break (581E)1.8 D, 1.9 Diesel1982–1990
RENAULT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT ESPACE III (JE0)3.0 (JE0D)1996–2002
RENAULT LAGUNA I (B56, 556)3.0 (B56E, B565, B56R)1993–2002
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56)3.0 (K56R, K565)1995–2002
SUBARU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU LIBERO Bus (E10, E12)1.2 i 4WD (E12, FA)1983–2000
TOFAS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
TOFAS DOGAN1.61976–2002
TOYOTA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 4PK960
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA LITEACE Bus2.0 (SR40, SR50), 2.0 (SR40), 2.0 4WD (SR50G)1996–2002
TOYOTA TOWN ACE Bus (R4, R5)2.0 (SR40, SR40R), 2.0 4WD (SR50G, SR50G)1995–2007

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos