Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Micro-V® imageMicro-V® image
6PK1633EAN 5414465354472

V formos rumbuotas diržas GATES 6PK1633

V formos rumbuotas diržas GATES 6PK1633. Tinka 77 modeliams (AUDI, BUICK, CADILLAC +9). Pakeičia 17 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

35,99 € Sutaupykite 19,00 € (53%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 16 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GATES
Kategorija
V formos rumbuotas diržas
spalva
juoda
plotis [mm]
21 mm
ilgis [mm]
1633 mm
MPN
6PK1633
SKU
0033-6PK1633
GTIN / EAN
5414465354472
Komplektacija
1x V formos rumbuotas diržas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 17 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 6758562. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Driving Belt; Escort 1995-2001; CVH 1.6; (-)"TR" — AYB CVH — AYB07 CVH.Alternator/Starter Motor & Ignition › AYB07011 Alternator Mountings & Drive Belts
AYB CVH · AYB07 CVH.Alternator/Starter Motor & Ignition › AYB07011 Alternator Mountings & Drive BeltsPozicija 5

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 32 numeriai Sandėlyje – nuo 10,99 € iki 17,99 €.

Visi: V formos rumbuotas diržas
32 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
AUDI8 modeliai
AUDI 80 B4 Avant (8C5)2.6, 2.6 quattro, 2.8, 2.8 quattro1991–1996
AUDI 80 B4 Saloon (8C2)2.6, 2.81991–1995
AUDI A6 C4 (4A2)2.4, 2.6, 2.6 quattro, 2.8, 2.8 quattro1994–1998
AUDI A6 C4 Avant (4A5)2.6, 2.6 quattro, 2.8, 2.8 quattro1994–1998
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4)2.8, 2.8 quattro1997–2005
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6)2.8, 2.8 quattro1997–2006
AUDIdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8)2.8, 2.8 quattro1994–2005
AUDI CABRIOLET B3 (8G7)2.6, 2.81991–2000
BUICK2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
BUICK ROADMASTER Estate5.71990–1996
BUICK ROADMASTER Saloon5.71992–1996
CADILLAC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC FLEETWOOD Saloon5.71992–1997
CHEVROLET6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAMARO5.7 V81992–2002
CHEVROLET CAMARO Convertible5.71992–2002
CHEVROLET CAPRICE4.3, 5.7, 5.7 LS1990–1996
CHEVROLET CAPRICE Estate5.71990–1996
CHEVROLET IMPALA Saloon4.3, 5.71993–1996
CHEVROLET TRAX1.6 D, 1.6 D AWD2012–
FORD13 modelių
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.4, 1.61990–1996
FORD ESCORT V Convertible (ALL, BJ2)1.4, 1.4 i, 1.61990–1995
FORD ESCORT V Express (AVF)1.41990–1994
FORD ESCORT V Saloon (AFL)1.41993–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.4, 1.61990–1995
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.41995–2001
FORD FIESTA III (GFJ)1.41989–1997
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.4 Flite1995–2006
FORD ORION III (GAL)1.4, 1.6, 1.6 i1990–1996
FORD TRANSIT Bus (E)2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL), 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS), 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS), 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS), 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS), 2.5 TD (EB, ED, ES), 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS), 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS)1991–2000
FORD TRANSIT Platform/Chassis (E)2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S), 2.5 DI (EML, ENE/L), 2.5 DI (EML/S, ENL/S), 2.5 TD, 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S)1991–2000
FORD TRANSIT TOURNEO Bus2.4 D, 2.5 DI, 2.5 TD1994–2000
FORD TRANSIT Van (E)2.5 DI (EAL, EAS), 2.5 DI (EAS, EAL), 2.5 TD (EAL, EAS), 2.5 TD (EAS), 2.5 TDI (EAL, EAS)1991–2000
GAZ8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
GAZ GAZELLE Bus2.1 TD2003–
GAZ GAZELLE Platform/Chassis2.1 TD2002–
GAZ GAZELLE Van2.1 TD2003–
GAZ SOBOL (2217) Bus2.1 TD1993–
GAZ SOBOL (2310) Platform/Chassis2.1 TD1993–
GAZ SOBOL (2752) Van2.1 TD, 2.1 TD 4x41993–
GAZ VOLGA2.1 TDi1992–2010
GAZ VOLGA Estate2.1 TDi1993–2010
MORGAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN FOUR FOUR1.6 i Kat1968–
OPEL21 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA J (P10)1.6 CDTi (68)2009–2016
OPEL ASTRA J Estate Van (P10)1.6 CDTi (35)2009–2015
OPEL ASTRA J GTC1.6 CDTI (08)2011–2018
OPEL ASTRA J Hatchback Van (P10)1.6 CDTi, 1.6 CDTi (68)2009–2015
OPEL ASTRA J Saloon1.6 CDTi (69)2012–
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10)1.6 CDTi (35)2010–2015
OPEL ASTRA K (B16)1.6 BiTurbo, 1.6 CDTi (68)2015–2022
OPEL ASTRA K Hatchback Van1.6 CDTI2015–
OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16)1.6 BiTurbo, 1.6 CDTi (35)2015–2022
OPEL INSIGNIA A (G09)1.6 CDTi (68)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09)1.6 CDTi (47)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09)1.6 CDTi (69)2008–2017
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)1.6 CDTi (35)2008–2017
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18)1.6 CDTi (68)2017–
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18)1.6 CDTi (35)2017–
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer Combi Van (Z18)CDTi ECOTEC2017–
OPEL MERIVA B MPV (S10)1.6 CDTi (75), 1.6 CDTI (75)2010–2017
OPEL MERIVA B VAN (S10)1.6 CDTi (75)2010–2017
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)1.6 CDTI (76), 1.6 CDTI 4x4 (76)2012–2019
OPEL MOKKA X VAN (J13)1.6 CDTi (76)2012–
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12)1.6 CDTI (75)2011–
PONTIAC2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC FIREBIRD (FS87)5.71992–2002
PONTIAC FIREBIRD Convertible (FS67)5.71993–2002
SUZUKI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT)2.0 HDI 110 16V 4x4 (SQ420D, TD83V, JA420WD)1998–2008
TATA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
TATA SIERRA1.9 D1991–2002
VAUXHALL13 modelių
Modeliai, kuriems tinka GATES 6PK1633
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) (P10)1.6 CDTi2009–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) Estate (P10)1.6 CDTi2010–2015
VAUXHALL ASTRA Mk VI (J) GTC (P10)1.6 CDTi2011–2018
VAUXHALL ASTRA Mk VII (K) (B16)1.6 BiTurbo, 1.6 CDTi2015–
VAUXHALL ASTRA Mk VII (K) Estate (B16)1.6 BiTurbo, 1.6 CDTi2015–
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Hatchback (G09)1.6 CDTI (68)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Saloon (G09)1.6 CDTi (69)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk I (A) Sports Tourer (G09)1.6 CDTI (35)2008–2017
VAUXHALL INSIGNIA Mk II (B) Hatchback (Z18)1.6 D (68)2017–
VAUXHALL INSIGNIA Mk II (B) Sports Tourer (Z18)1.6 D (35)2017–
VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (S10)1.6 CDTi, 1.6 CDTI2010–2017
VAUXHALL MOKKA / MOKKA X (J13)1.6 CDTi, 1.6 CDTI, 1.6 CDTi 4x42012–
VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12)1.6 CDTi (75)2011–2018

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos