Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys GATES T38009
T38009EAN 5414465681462

V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys GATES T38009

V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys GATES T38009. Tinka 48 modeliams (BUICK, CADILLAC, CHEVROLET +8). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

34,99 € Sutaupykite 18,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 16 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GATES
Papildomas straipsnis / informacija 2
su grioveliais
Išorinis skersmuo [mm]
80 mm
vidinis skersmuo [mm]
17 mm
plotis [mm]
27 mm
Kategorija
V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys
MPN
T38009
SKU
0033-T38009
GTIN / EAN
5414465681462
Komplektacija
1x V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 10044867. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

PULLEY,BELT IDLER — Beretta Beretta 1st Generation (1987–1992) — ENGINE ASM-2.8L V6 PART 1 (LB6/2.8W)
Beretta Beretta 1st Generation (1987–1992) · ENGINE ASM-2.8L V6 PART 1 (LB6/2.8W)Pozicija 85

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 7 numeriai Sandėlyje – nuo 15,99 € iki 24,99 €.

Visi: V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys
7 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
BUICK3 modeliai
BUICK PARK AVENUE3.8, 3.8 Supercharged, 3.8 Ultra1990–2005
BUICK REGAL (4WF)3.8, 3.8 Supercharged1997–2008
BUICK RIVIERA Coupe3.8 Supercharged1993–1999
CADILLAC1 modelis
CADILLAC CTS3.22002–2007
CHEVROLET19 modelių
CHEVROLET BERETTA Coupe (137)2.8 GT, 3.1, 3.1 LT, 3.1 Z261987–1996
CHEVROLET CAMARO3.4 V6, 3.8, 5.7 V81992–2002
CHEVROLETdar 17 modelių
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAMARO Convertible3.4, 3.8, 3.8 V6, 5.71992–2002
CHEVROLET CAVALIER Convertible3.11988–1994
CHEVROLET CAVALIER Coupe2.8, 3.11987–1994
CHEVROLET CAVALIER Hatchback2.81988–1994
CHEVROLET CELEBRITY Estate2.81981–1990
CHEVROLET CELEBRITY Saloon2.81981–1989
CHEVROLET COLORADO Crew Cab Pickup2.5 D, 2.5 D 4WD, 2.8 D2011–
CHEVROLET CORSICA (169)2.8, 3.11987–1996
CHEVROLET CORSICA Hatchback3.11988–1991
CHEVROLET EQUINOX3.4, 3.4 AWD2003–2009
CHEVROLET IMPALA Saloon3.5, 3.5 Flexfuel (E85), 3.8, 3.91999–2016
CHEVROLET LUMINA Coupe3.11989–1994
CHEVROLET LUMINA Saloon3.11989–1994
CHEVROLET MALIBU3.5, 3.5 LS, 3.92003–2007
CHEVROLET MALIBU Hatchback3.52003–2008
CHEVROLET TRAILBLAZER (31UX)2.5 D, 2.8 CRDI, 2.8 CRDI 4WD2012–
CHEVROLET UPLANDER3.9, 3.9 AWD2004–2010
CHRYSLER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER INTREPID Saloon2.71997–2004
DODGE2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
DODGE NITRO3.7, 3.7 4WD, 3.7 V6 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)3.7 4WD2006–2011
FORD USA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA MUSTANG Convertible (C)3.81993–2004
FORD USA MUSTANG Coupe (C)3.81993–2004
FORD USA WINDSTAR3.81999–2003
FORD USA WINDSTAR (A3)3.8, 3.8 V6, 4.21995–2004
HONDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
HONDA STEPWGN (DBA-RK)2.0 i-VTEC (RK5, RK1)2009–2015
JEEP2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)3.7, 3.7 4x42001–2008
JEEP CHEROKEE (XJ)4.0 4x4, 4.0 i, 4.0 i 4x41983–2001
MERCURY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY SABLE3.81985–1995
MERCURY SABLE Estate3.81985–1995
OLDSMOBILE3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
OLDSMOBILE CUTLASS CIERA2.81981–1988
OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME Coupe2.8 V61987–1997
OLDSMOBILE SILHOUETTE3.11989–1996
PONTIAC10 modelių
Modeliai, kuriems tinka GATES T38009
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC BONNEVILLE Saloon3.8, 3.8 V6, 4.61991–2005
PONTIAC FIREBIRD (FS87)3.41992–2002
PONTIAC FIREBIRD Convertible (FS67)3.41993–2002
PONTIAC G63.5 GT2004–2010
PONTIAC GRAND PRIX V Coupe3.11988–1996
PONTIAC GRAND PRIX VI Coupe3.8 GT Power1996–2003
PONTIAC GRAND PRIX VI Saloon3.8 GT Power1996–2003
PONTIAC TORRENT3.4, 3.4 All-wheel Drive2004–2009
PONTIAC TRANS SPORT (UM06)3.11989–1997
PONTIAC TRANS SPORT VAN (UM05)3.11989–1997

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos