Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stūmoklio žiedų komplektas GOETZE ENGINE 08-424807-10
08-424807-10EAN 4044197019656

Stūmoklio žiedų komplektas GOETZE ENGINE 08-424807-10

Stūmoklio žiedų komplektas GOETZE ENGINE 08-424807-10. Tinka 95 modeliams (DODGE, HYUNDAI, HYUNDAI (BEIJING) +5).

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

53,99 € Sutaupykite 28,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 25 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GOETZE ENGINE
padidintas [mm]
0.5 mm
cilindro anga [mm]
77.5 mm
komponento numeris
1.2mm 001IF PVD ST
komponento numeris
1.2mm 026IFU P GOE13
komponento numeris
2.0mm 712 PVD ST
Kategorija
Stūmoklio žiedų komplektas
MPN
08-424807-10
SKU
0385-08-424807-10
GTIN / EAN
4044197019656
Komplektacija
1x Stūmoklio žiedų komplektas

Katalogo nuorodos

Kataloge šiai prekei pateikiamos toliau nurodytos nuorodos. Tai nepatvirtina, kad nurodytos dalys įeina į prekės komplektaciją. Spustelėkite aktyvų dalies numerį, kad peržiūrėtumėte jos informaciją.

#NumerisAprašymas
11.2mm 001IF PVD ST
Piston Ring
plotis [mm]
1,200
medžiaga
10
paviršius
49
21.2mm 026IFU P GOE13
Piston Ring
plotis [mm]
1,200
medžiaga
59
užbaigimas
16
paviršius
14
32.0mm 712 PVD ST
Piston Ring
plotis [mm]
2,00
medžiaga
10
paviršius
49

OE numeriai. OEM nuorodų nerasta.

Modeliai, kuriems tinka GOETZE ENGINE 08-424807-10
ModelisVarikliaiMetai
DODGE1 modelis
DODGE ATTITUDE1.42010–
HYUNDAI23 modeliai
HYUNDAI ACCENT IV (RB)1.4, 1.6, 1.6 CVVT2010–2019
HYUNDAI ACCENT IV Saloon (RB)1.4, 1.62010–
HYUNDAI ACCENT V Hatchback (HC)1.6 VTVT2017–
HYUNDAI ACCENT V Saloon (HC)1.62017–
HYUNDAI CRETA1.6, 1.6 4WD2016–2021
HYUNDAIdar 18 modelių
Modeliai, kuriems tinka GOETZE ENGINE 08-424807-10
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI CRETA (SU2)1.6 MPi (SU2R), 1.6 MPi 4WD (SU2R)2020–
HYUNDAI ELANTRA IV Saloon (HD)1.6 CVVT, 1.6 LPi Hybrid2005–2013
HYUNDAI ELANTRA V Coupe (JK)1.62012–
HYUNDAI ELANTRA V Saloon (MD, UD)1.6, 1.6 Hybrid, 1.6 LPI2010–2017
HYUNDAI ELANTRA VI Saloon (AD, ADA)1.6, 1.6 LPI2015–2022
HYUNDAI ELANTRA VII Saloon (CN7)1.6 LPI2020–
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)1.4, 1.4 LPG, 1.62008–2015
HYUNDAI i30 (FD)1.4, 1.4 LPG, 1.6, LPG2007–2012
HYUNDAI i30 (GD)1.4, 1.4 LPG, 1.6, 1.6 MPI2011–
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN)1.6 16V2016–
HYUNDAI i30 Coupe1.4, 1.6 MPI2013–
HYUNDAI i30 Estate (FD)1.4, 1.4 LPG, 1.62007–2012
HYUNDAI i30 Estate (GD)1.4, 1.62012–
HYUNDAI i30 Estate (PDE)1.6 16V2017–
HYUNDAI ix20 (JC)1.4, 1.4 LPG, 1.6, 1.6 LPG2010–2019
HYUNDAI SOLARIS Saloon (HCR, HCI)1.62017–
HYUNDAI VELOSTER (FS)1.6, 1.6 MPI2011–2017
HYUNDAI VENUE (QX, QXI)MPi (QX)2019–
HYUNDAI (BEIJING)11 modelių
Modeliai, kuriems tinka GOETZE ENGINE 08-424807-10
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI (BEIJING) CELESTA Estate (ID)1.62018–
HYUNDAI (BEIJING) CELESTA Saloon (ID)1.62017–
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA / LANGDONG (MD)1.62012–
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA / LINGDONG (AD)1.62016–
HYUNDAI (BEIJING) ELANTRA / YUEDONG (HD)1.62008–
HYUNDAI (BEIJING) i30 (FD)1.62009–2014
HYUNDAI (BEIJING) ix25 (GC)1.62014–
HYUNDAI (BEIJING) VERNA Hatchback (RB)1.4, 1.62010–
HYUNDAI (BEIJING) VERNA RV (YC)1.62017–
HYUNDAI (BEIJING) VERNA Saloon (RB)1.4, 1.62010–
HYUNDAI (BEIJING) VERNA Saloon (YC)1.62016–
INFINITI14 modelių
Modeliai, kuriems tinka GOETZE ENGINE 08-424807-10
ModelisVarikliaiMetai
INFINITI EX37, 37 AWD2007–
INFINITI FX37, 37 All-wheel Drive, 37 AWD2008–
INFINITI G Convertible372010–
INFINITI G Coupe37, 37 IPL, 37 X2007–
INFINITI G Saloon37, 37 X2007–
INFINITI M (Y51)37, 37 X2010–
INFINITI M373.7, 3.7 Allrad2010–
INFINITI Q40 Saloon3.7, 3.7 AWD2014–
INFINITI Q503.7 V6 VVEL, 50, 50 AWD2013–
INFINITI Q60 Convertible3.7, 3.7 AWD, 3.7 IPL2013–
INFINITI Q60 Coupe3.7, 3.7 AWD, 3.7 IPL2013–
INFINITI Q70 (Y51)3.7, 3.7 AWD2013–
INFINITI QX50 I3.7 V6 VVEL AWD, 37, 37 AWD2013–
INFINITI QX703.7 AWD, 37 AWD, 37 RWD2013–
KIA31 modelis
Modeliai, kuriems tinka GOETZE ENGINE 08-424807-10
ModelisVarikliaiMetai
KIA CARENS III MPV (UN)1.6 CVVT2006–2013
KIA CEE'D (JD)1.4 CVVT, 1.4 LPG, 1.6 CVVT2012–2018
KIA CEE'D Combi Van (JD)1.4 CVVT2012–2018
KIA CEE'D Hatchback (ED)1.4, 1.4 CVVT, 1.4 LPG, 1.6, 1.6 CVVT, 1.6 LPG2006–2012
KIA CEE'D Sportswagon (JD)1.4 CVVT, 1.4 LPG, 1.6 CVVT2012–2018
KIA CEE'D SW (ED)1.4, 1.4 CVVT, 1.4 LPG, 1.6, 1.6 CVVT, 1.6 LPG2007–2012
KIA CEED (CD)1.62018–
KIA CEED Sportswagon (CD)1.62018–
KIA CERATO II (TD)1.62009–2013
KIA CERATO II Saloon (TD)1.6, 1.6 CVVT, 1.6 GDI, 1.6 Hybrid2009–2014
KIA CERATO III Hatchback (YD)1.6 CVVT2012–
KIA CERATO III Saloon (YD)1.6 16V (YD), 1.6 CVVT, 1.6 MPi2012–2019
KIA CERATO IV Hatchback (BD, BDM)1.6 MPi2018–
KIA CERATO IV Saloon (BD, BDM)1.6 MPi2018–
KIA CERATO KOUP II (TD)1.6 CVVT2009–2014
KIA K3 Saloon (BL7)1.6 MPi2024–
KIA PRO CEE'D (ED)1.4, 1.4 CVVT, 1.6, 1.6 CVVT2008–2013
KIA PRO CEE'D (JD)1.4 CVVT, 1.6 CVVT2013–2018
KIA PRO CEE'D Hatchback Van (JD)1.4 CVVT2012–2018
KIA RIO III (UB)1.4 CVVT, 1.6 CVVT2011–2017
KIA RIO III Hatchback Van (UB)1.4 CVVT2011–
KIA RIO III Saloon (UB)1.4 CVVT, 1.6 CVVT2010–2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB)1.62017–
KIA RIO IV Saloon (SC, FB)1.62017–
KIA SELTOS (SP2, SP2I)1.6 MPi (SP2), 1.6 MPi 4WD (SP2)2019–
KIA SHUMA Coupe1.62010–
KIA SOUL I (AM)1.6, 1.6 CVVT, 1.6 Flex, 1.6 LPG2009–2014
KIA SOUL II (PS)1.6 CVVT, 1.6 LPG, 1.6 MPi2014–2019
KIA SOUL III (SK3)1.6 MPi2019–
KIA VENGA (YN)1.4 CVVT, 1.4 LPG, 1.6 CVVT2010–2019
KIA VENGA Hatchback Van (YN)CVVT2010–
KIA (DYK)8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GOETZE ENGINE 08-424807-10
ModelisVarikliaiMetai
KIA (DYK) FORTE1.6, CNG2009–
KIA (DYK) K2 Hatchback1.4, 1.62011–
KIA (DYK) K2 Saloon1.4, 1.62011–
KIA (DYK) K31.62012–
KIA (DYK) K3S1.62014–
KIA (DYK) KX CROSS1.62017–
KIA (DYK) KX31.62015–
KIA (DYK) SOUL1.62009–
MITSUBISHI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GOETZE ENGINE 08-424807-10
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI PROUDIA/DIGNITY (BHGY5, BY5)3.7 (BKY51), 3.7 4WD (BKNY51)2012–
NISSAN6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GOETZE ENGINE 08-424807-10
ModelisVarikliaiMetai
NISSAN 370Z Coupe (Z34)3.7, 3.7 NISMO, 3.7 V6 VVEL, NISMO 3.72009–
NISSAN 370Z Roadster (Z34)3.72009–
NISSAN FUGA II (Y51)370 GT (KY51), 370 GT 4WD (KNY51)2009–
NISSAN SKYLINE (V36)370GT (KV36), 370GT 4x42006–2014
NISSAN SKYLINE Coupe (V36)370GT (CKV36)2007–2015
NISSAN SKYLINE CROSSOVER (J50)370GT (J50), 370GT FOUR (NJ50)2009–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos