Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Valdymo svirties įvorė GSP 516617
516617EAN 6922637933084

Valdymo svirties įvorė GSP 516617

Valdymo svirties įvorė GSP 516617. Tinka 46 modeliams (CITROËN, DODGE, MITSUBISHI +4). Pakeičia 17 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 6,00 € (55%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GSP
Kategorija
bushing, control/trailing arm
MPN
516617
SKU
0373-516617
GTIN / EAN
6922637933084
Komplektacija
1x Valdymo svirties įvorė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 17 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 8 numeriai Sandėlyje – nuo 6,99 € iki 10,99 €.

Visi: Valdymo svirties įvorė
8 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CITROËN, DODGE, MITSUBISHI +4, 46 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka GSP 516617
ModelisVarikliaiMetai
CITROËN1 modelis
CITROËN C-CROSSER (VU, VV)2.2 HDi2007–2012
DODGE1 modelis
DODGE CALIBER1.8, 2.0, 2.0 CRD, 2.2 CRD, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 SRT4 AWD, 2.4 Turbo2006–
MITSUBISHI36 modeliai
MITSUBISHI ASX (GAW)1.6 LPG, 1.6 MIVEC (GA1W), 1.8 (GA3W), 1.8 DI-D (GA6W), 1.8 DI-D 4WD (GA6W), 2.0 MIVEC (GA2W), 2.0 MIVEC 4WD, 2.2 DI-D 4WD (GA8W)2009–
MITSUBISHI ASX Van (GAW)1.8 DI-D 4WD2010–
MITSUBISHI CARISMA (DA)1.6 (DA1A), 1.8 (DA2A), 1.8 16V GDI (DA2A), 1.8 GDI (DA2A), 1.8 MSX - 16V (DA2A), 1.9 DI-D (DA5A), 1.9 TD (DA4A)1995–2006
MITSUBISHI CARISMA Saloon (DA)1.3, 1.3 16V, 1.6 (DA1A), 1.8 (DA2A), 1.8 16V GDI (DA2A), 1.8 GDI (DA2A), 1.9 DI-D (DA5A), 1.9 TD (DA4A)1996–2006
MITSUBISHIdar 32 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GSP 516617
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI COLT IV (CAA)1.3 GLi 12V (CA1A), 1.6 (CA4A), 1.6 4WD (CC4A), 1.6 GLXi 16V (CA4A), 1.8 GTi 16V (CA5A)1992–1996
MITSUBISHI COLT V (CJ, CP)1.3 (CJ1A), 1.5 (CJ2A), 1.5 12V (CJ2A), 1.8 (CJ5A), 1300 (CJ1A), 1300 GL,GLX (CJ1A), 1600 (CJ4A), 1600 GLX (CJ4A)1995–2004
MITSUBISHI DELICA D5 (CVW)2.4 (CV5W), 2.4 4WD (CV5W)2007–
MITSUBISHI ECLIPSE Convertible (D5A)2.4, 2.4 RS, 3.01999–2005
MITSUBISHI ECLIPSE III (D5A)2.4, 3.01999–2005
MITSUBISHI ECLIPSE IV (DKA)2.4 GS, 3.8, 3.8 GT2005–2012
MITSUBISHI ECLIPSE IV Convertible2.42005–
MITSUBISHI GALANT IX Saloon (DJ, ED, EF)2.4, 2.4 (DJ1A), 2.4 GDi Sport 4WD (DJ1A), 3.8, 3.8 4WD2003–
MITSUBISHI GALANT VIII (EA)1.8 GDi (EA1A), 2.0 (EA2A), 2.0 GDI (EA7A), 2.0 TDI (EA6A), 2.4 GDI (EA3A), 2.5 V6 24V (EA5A), 3.0 (EA8A)1996–2004
MITSUBISHI GALANT VIII Estate (EA, EC)2.0 (EA2W), 2.0 TDI (EA6W), 2.4 GDI (EA3W), 2.5 V6 24V (EA5W)1996–2003
MITSUBISHI LANCER CARGO Estate Van (CSW)1.6 (CS3W), 2.0 (CS9W)2003–2008
MITSUBISHI LANCER IV (C6A, C7A)1.3 (C61A), 1.3 12V (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.5 GLS (C62A), 1.6 GLX (C63A), 1.6 GTi (C63A), 1.8 GLX Diesel (C64A)1988–1997
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.3 12V (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.6 16V (C76A, C66A), 1.8 4WD (C77A), 1.8 D (C64A), 1.8 GTi 16V (C68A), 1.8 GTi 16V (C69A)1988–1994
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)1.3 (CB1A), 1.5 (CB2A), 1.6 (CB4A), 1.6 16V (CB4A), 1.6 16V 4WD (CD4A), 1.8 16V (CB5A), 1.8 EVO AWD (CD5A), 1.8 GTi (CB5A), 1.8 i (CB5A), 1.8 i Turbo AWD (CD5A), 2.0 Diesel (CB8A), EVO I (CD9A), EVO II (CE9A), EVO III (CE9A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CBW, CDW)1.6 16V (CB4W), 1.6 16V 4WD (CD4W), 1.8 i (CB5W), 2.0 D (CB8W)1992–2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ, CP, CK)1.3 12V (CK1A), 1.5, 1.5 12V, 1.5 12V (CK2A), 1.5 16V (CK2A), 1.6 16V (CK4A), 1.8, 1.8 16V, 1.8 GDI, 2.0 D, EVO V (CP9A)1995–2003
MITSUBISHI LANCER VI Coupe (CJA, CE)1.8 i (CJ5)1996–2004
MITSUBISHI LANCER VII Estate (CSW, CTW)1.6, 1.8 GDi T (CS5W), 2.0 (CS9W), EVO (CT9W)2003–2008
MITSUBISHI LANCER VIII (CYA, CZA)1.5, 1.5 Bifuel, 1.6 MIVEC, 1.8 (CY3A, CY6A), 1.8 Bifuel (CY3A, CY6A), 1.8 DI-D, 1.8 DI-D (CY9A), 1.8 Flexfuel (CY3A, CY6A), 1.8 Flexfuel (CY3A), 1.8 Mivec, 1.8 MIVEC (CY3A, CY6A), 2.0, 2.0 (CY4A), 2.0 DI-D (CY8A), 2.0 EVO X, 2.0 i (CY4A), 2.0 i 4WD (CZ4A), 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A), 2.0 Mivec, 2.4 AWD (CZ5A), 2.4 i (CY5A)2007–
MITSUBISHI LANCER VIII Cargo (CV)2.42007–
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CXA)1.5, 1.5 Bifuel, 1.6 MIVEC, 1.8 (CX3A), 1.8 Bifuel (CX3A, CX6A), 1.8 DI-D, 1.8 DI-D (CX9A), 1.8 Flex (CX3A, CX6A), 1.8 MIVEC (CX3A, CX6A), 2.0 DI-D (CX8A), 2.0 i (CX4A), 2.0 Ralliart 4WD (CX4A)2007–
MITSUBISHI MIRAGE IV Coupe1.5 (CA2A), 1.81991–1996
MITSUBISHI MIRAGE IV Hatchback (CJA, CLA, CAA, CCA)1.3 (CJ1A), 1.6 (CJ4A), 1.6 ZR (CJ4A)1991–2003
MITSUBISHI MIRAGE IV Saloon1.5 GE MVV (CB2A), 1.8 Gsi (CB5A)1991–1995
MITSUBISHI MIRAGE IV Station Wagon1.8 Gti (CS5W)1991–2003
MITSUBISHI MIRAGE V Coupe (CJ - CM)1.5 (CJ2A), 1.6 ZR (CJ4A)1995–2002
MITSUBISHI MIRAGE V Hatchback (CJA)1.3 (CJ1A), 1.5 (CJ2A), 1.6 (CJ4A)1995–2003
MITSUBISHI MIRAGE V Saloon (CKA)1.5 (CK2A), 1.8 (CK5A), 1.8 4WD (CM5A), 2.0 D (CK8A)1995–2003
MITSUBISHI OUTLANDER I (CUW)2.0 (CU2W), 2.0 4WD (CU2W), 2.0 Turbo 4WD (CU2W), 2.0 Turbo-R 4WD (CU2W), 2.4 (CU5W), 2.4 4WD (CU4W), 2.4 4WD (CU5W), 2.4 HDD Mivec (CU5W)2001–2008
MITSUBISHI OUTLANDER II (CWW)2.0 (CW4W), 2.0 4WD, 2.0 DI-D (CW8W), 2.2 DI-D 4WD, 2.4 (CW5W), 2.4 4WD (CW5W), 2.4 Flex 4WD, 3.0 4WD (CW6W), 3.0 AWD2005–2012
MITSUBISHI OUTLANDER III (GGW, GFW, ZJ, ZL, ZK)2.0, 2.0 (GF2W), 2.0 (GF7W), 2.0 4WD (GF7W, GF2W), 2.0 4WD (GF7W), 2.0 Bifuel, 2.0 Bifuel 4WD, 2.0 Hybrid 4WD (GG2W), 2.2 DI-D (GF6W), 2.2 Di-D 4WD, 2.2 DI-D 4WD (GF6W), 2.2 DiD 4WD, 2.4 (GF8W), 2.4 4WD, 2.4 4WD (GF8W), 2.4 Hybrid 4WD (GG3W), 2.4 Mivec (GF8W), 3.0 4WD, 3.0 GT 4WD, Plug-in Hybrid (GG2W)2010–2022
MITSUBISHI SPACE STAR MPV (DGA)1.3 16V (DG1A), 1.6, 1.6 16V (DG3A), 1.8 GDI (DG5A), 1.8 MPI (DG5A), 1.9 DI-D (DG4A)1998–2004
MITSUBISHI (BJC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GSP 516617
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI (BJC) OUTLANDER2.4 (BJ6450M2M, BJ6450M2A), 2.4 All-wheel Drive (BJ6450), 2.4 All-wheel Drive (BJ6450A4)2004–2007
MITSUBISHI (GAC)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GSP 516617
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI (GAC) ASX1.6 (GA1W), 2.0 (GA2W), 2.0 4WD (GA2W)2012–
MITSUBISHI (GAC) OUTLANDER2.0 (GF7W), 2.4 (GF8W)2016–
MITSUBISHI (SOUEAST)4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GSP 516617
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI (SOUEAST) GALANT2.0, 2.42006–
MITSUBISHI (SOUEAST) LANCER1.6, 1.6 LPG2006–2017
MITSUBISHI (SOUEAST) LANCER EX1.6, 1.8, 2.02009–
MITSUBISHI (SOUEAST) LANCER FORTIS1.6, 1.82013–2017
PEUGEOT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka GSP 516617
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 4007 (VU, VV)2.2 HDi2007–2013

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos