Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Pusašio jungčių komplektas GSP 699025
699025EAN 6928947372841

Pusašio jungčių komplektas GSP 699025

Pusašio jungčių komplektas GSP 699025. Tinka 36 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, OPEL). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

82,99 € Sutaupykite 40,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 42 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
GSP
Kategorija
Pusašio jungčių komplektas
ilgis [mm]
138 mm
sandariklio skersmuo [mm]
35 mm
MPN
699025
SKU
0373-699025
GTIN / EAN
6928947372841
Komplektacija
1x Pusašio jungčių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96243577.

CV-JOINT — Transmission & Wheel
Transmission & WheelPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 10 numerių

Visi: Pusašio jungčių komplektas
10 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, OPEL, 36 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka GSP 699025
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET11 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.4, 1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.42005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.62003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG2003–
CHEVROLETdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GSP 699025
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.62003–2013
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.6 16V2005–2018
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.62005–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.62005–
DAEWOO19 modelių
Modeliai, kuriems tinka GSP 699025
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO GENTRA Saloon1.52013–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.4, 1.4 16V, 1.62002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.4, 1.52002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.62002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19)1995–2008
DAEWOO NUBIRA (J100)1.61997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.62003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.62003–
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
OPEL6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka GSP 699025
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA C (J82)1.6 (F11, M11, F68, M68), 1.6 D (F11, M11, F68, M68), 1.6 S (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.6 (F68, M68), 1.6 D (F68, M68), 1.6 S (F68, M68)1981–1988
OPEL KADETT E (T85)1.6 D (C19, D19), 1.6 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Estate (T85)1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos