Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis HART 511 458
511 458EAN 5907504054827

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis HART 511 458

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis HART 511 458. Tinka 67 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, FIAT +1). Pakeičia 18 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

13,99 € Sutaupykite 6,00 € (43%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 7 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
HART
Kategorija
Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis
MPN
511 458
SKU
5251-511 458
GTIN / EAN
5907504054827
Komplektacija
1x Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • CHEVROLET / DAEWOO / GENERAL MOTORS / GM KOREA / OPEL / VAUXHALL12191170
  • CHEVROLET12608814
  • GENERAL MOTORS / OPEL / VAUXHALL1338441
  • OPEL1338477
  • GENERAL MOTORS / OPEL / VAUXHALL1341856
  • CHEVROLET / DAEWOO / GENERAL MOTORS / GM KOREA / OPEL / VAUXHALL15326388
  • GENERAL MOTORS / OPEL / VAUXHALL15369305
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / SAAB / VAUXHALL15404280
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA25036898
  • CHEVROLET25037062
  • ALFA ROMEO / FIAT / LANCIA55199579
  • SAAB5952155
Rodyti visus 18 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 12608814. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

SENSOR,ENG COOL TEMP(ITE OR BLACK IN COLOR)(MATING CONN USE 88987993)(CONNECTOR PLASTIC ON PART MAY BE WH)(1.150)(ACDelco #213-4333) — Cheyenne Cheyenne 3rd Generation (2007–2013) — ENGINE ASM-6.0L V8 PART 2 CYLINDER HEAD & RELATED PARTS (LFA/6.0-5)
Cheyenne Cheyenne 3rd Generation (2007–2013) · ENGINE ASM-6.0L V8 PART 2 CYLINDER HEAD & RELATED PARTS (LFA/6.0-5)Pozicija 725
Modeliai, kuriems tinka HART 511 458
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET24 modeliai
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.42005–
CHEVROLET CAMARO6.2, 6.2 ZL12009–
CHEVROLET CAMARO Convertible6.22011–
CHEVROLETdar 18 modelių
Modeliai, kuriems tinka HART 511 458
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.42007–
CHEVROLET CORVETTE (C7)6.2, 6.2 Z062013–2019
CHEVROLET CORVETTE Convertible (C7)6.2, 6.2 Z062013–2019
CHEVROLET CRUZE (J300)1.62009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.62010–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.02004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET HHR2.2, 2.42005–2011
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET MALIBU (V300)2.42012–
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG2005–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)2.02005–
CHEVROLET SPARK0.82005–
DAEWOO23 modeliai
Modeliai, kuriems tinka HART 511 458
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.4, 1.4 16V, 1.62002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.42002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0, 2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.81998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.82005–2018
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19)1995–2008
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
DAEWOO REZZO (U100)2.02000–
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka HART 511 458
ModelisVarikliaiMetai
FIAT CROMA (194)2.2 16V2005–2011
OPEL19 modelių
Modeliai, kuriems tinka HART 511 458
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x42006–2017
OPEL ASTRA G Convertible (T98)2.2 16V (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)2.2 16V (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)2.2 16V (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)2.2 16V (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)2.2 16V (F69)1998–2009
OPEL FRONTERA B (U99)2.2 i (6BZC, 6BVF, 6B66, 6B76)1998–2004
OPEL GT Convertible (M07)2.0 (G67)2007–2011
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03)2.2 direct (F48), 3.0 V6 CDTI (F48)2003–2008
OPEL SPEEDSTER (E01)2.2 (R97)2000–2006
OPEL VECTRA B (J96)2.2 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)2.2 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)2.2 i 16V (F68)1995–2003
OPEL VECTRA C (Z02)2.2 16V (F69), 2.2 DGi (F69), 3.0 CDTI (F69)2002–2009
OPEL VECTRA C Estate (Z02)2.2 direct (F35), 3.0 V6 CDTI (F35)2003–2009
OPEL VECTRA C GTS (Z02)2.2 16V (F68), 2.2 DGi (F68), 3.0 CDTI (F68)2002–2009
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)2.2 (M75)2005–2019
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)2.2 16V (F75)1999–2006
OPEL ZAFIRA B Box Body/MPV (A05)2.2 DGi VAN (M75)2005–2015

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos