Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Prekės nuotrauka nepasiekiama
TM1490EAN 4250093426294

Termostatas HEPU TM1490

Termostatas HEPU TM1490. Tinka 100 modelių (BEDFORD, BUICK, CHEVROLET +7), 1969–2009 m. Pakeičia 12 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

24,99 € Sutaupykite 13,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 11 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
HEPU
pradinė temperatūra [°C]
91 °C
Kategorija
Termostatas
MPN
TM1490
SKU
0178-TM1490
GTIN / EAN
4250093426294
Komplektacija
1x Termostatas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 10190925. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

THERMOSTAT,ENG COOL(195 DEG, W/SEAL, 58.7MM WIDE)(INCLS 303)(ACDelco #131-71) — Tahoe Tahoe 1st Generation (1995–1999) — ENGINE ASM-4.3L V6 PART 3 FRONT COVER & COOLING RELATED PARTS (LB4/4.3Z)
Tahoe Tahoe 1st Generation (1995–1999) · ENGINE ASM-4.3L V6 PART 3 FRONT COVER & COOLING RELATED PARTS (LB4/4.3Z)Pozicija 304

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 20 numerių Sandėlyje – nuo 10,99 € iki 14,99 €.

Visi: Termostatas
20 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. BEDFORD, BUICK, CHEVROLET +7, 100 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1969–2009.

Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD4 modeliai
BEDFORD BLITZ1.81969–1987
BEDFORD CF Bus1.8, 2.31969–1988
BEDFORD CF Platform/Chassis2.31969–1988
BEDFORD CF Van2.31969–1988
BUICK12 modelių
BUICK CENTURY Estate (435)2.8 Custom1981–1996
BUICK CENTURY Saloon2.8, 2.8 Limited1981–1996
BUICKdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
BUICK ELECTRA3.01984–1991
BUICK LESABRE5.7 D1976–1985
BUICK LESABRE Coupe5.7 D1976–1985
BUICK REGAL Saloon5.01978–1987
BUICK RIVIERA Convertible5.01981–1985
BUICK ROADMASTER Estate5.71990–1996
BUICK ROADMASTER Saloon5.71992–1996
BUICK SKYLARK2.51984–1991
BUICK SKYLARK (N)2.81979–1985
BUICK SKYLARK Coupe2.81979–1984
CHEVROLET40 modelių
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET ASTRO Bus4.3, 4.3 AWD, 4.3 Luxury, 4.3 Luxury AWD1984–1994
CHEVROLET ASTRO Standard Cargo Van4.31984–1994
CHEVROLET ASTRO Van4.3, 4.3 AWD1984–1994
CHEVROLET BLAZER5.7 4WD1991–1997
CHEVROLET BLAZER S102.5, 2.5 AWD, 4.3, 4.3 AWD1982–2005
CHEVROLET C-K5.7, 5.7 AWD1980–2000
CHEVROLET C1500 Pickup4.31988–2000
CHEVROLET C1500 Standard Cab Pickup4.3, 5.71987–2000
CHEVROLET C2500 Extended Cab Pickup5.71987–2000
CHEVROLET C2500 Pickup4.3, 5.7 RC1991–2001
CHEVROLET C2500 Standard Cab Pickup5.71987–2000
CHEVROLET C3500 Standard Cab Pickup5.71987–2004
CHEVROLET CAMARO4.11969–1981
CHEVROLET CAMARO (FP)5.01981–1992
CHEVROLET CAPRICE3.8, 4.1, 4.3, 5.0, 5.7, 5.7 D, 6.61970–1996
CHEVROLET CAPRICE Coupe3.8, 4.3, 5.7 D, 6.61970–1989
CHEVROLET CAPRICE Estate4.1, 5.0, 5.7, 5.7 D1976–1996
CHEVROLET CELEBRITY Estate2.81981–1990
CHEVROLET CELEBRITY Saloon2.81981–1989
CHEVROLET G10 Extended Cargo Van5.01970–1996
CHEVROLET G10 Extended Passenger Van5.71970–1996
CHEVROLET G10 Standard Cargo Van5.0, 5.71970–1996
CHEVROLET G10 Standard Passenger Van5.71970–1996
CHEVROLET G20 Extended Cargo Van5.71970–1996
CHEVROLET G20 Standard Passenger Van5.71970–1996
CHEVROLET G30 Extended Cargo Van5.71974–1996
CHEVROLET G30 Standard Cargo Van5.71974–1996
CHEVROLET G30 Standard Passenger Van5.71970–1996
CHEVROLET IMPALA Estate5.7 D1976–1982
CHEVROLET IMPALA Saloon5.7 D1976–1985
CHEVROLET K1500 Extended Cab Pickup5.7 4WD1987–1999
CHEVROLET K1500 Standard Cab Pickup5.7 4WD1987–1999
CHEVROLET K2500 Crew Cab Pickup5.7 4WD1987–2000
CHEVROLET K2500 Extended Cab Pickup5.7 4WD1987–2000
CHEVROLET K2500 Standard Cab Pickup4.3 4WD, 5.7 4WD1987–2000
CHEVROLET S10 Extended Cab Pickup4.3 4WD1981–1993
CHEVROLET S10 Pick Up4.3 AWD1981–1991
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup4.3 4WD1981–1993
CHEVROLET SUBURBAN5.7, 5.7 AWD1984–2000
CHEVROLET TAHOE (GMT400)5.7, 5.7 AWD1993–2001
DODGE22 modeliai
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
DODGE DAKOTA3.9 AWD, 3.9 SLT, 5.91995–2005
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup5.2 4WD1986–1996
DODGE DAKOTA Standard Cab Pickup5.2, 5.2 4WD1986–2004
DODGE DURANGO (DN)3.9 4WD, 5.2, 5.2 4WD, 5.9, 6.0 4WD1997–2003
DODGE RAM 150 Pickup5.2, 5.2 4x41980–1993
DODGE RAM 1500 Extended Cab Pickup5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 1500 Pickup (BE, BR)3.9, 5.2, 5.2 4x41991–2002
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.9 4x42001–2008
DODGE RAM 250 Pickup5.2, 5.2 4x41980–1993
DODGE RAM 2500 Extended Cab Pickup5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 2500 Pickup (BE, BR)5.2, 5.9, 5.9 4x41993–2002
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.9, 5.9 4x42001–2009
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 350 Pickup5.2, 5.2 4x4, 5.9, 5.9 4x41980–1993
DODGE RAM 3500 Extended Cab Pickup5.91992–2002
DODGE RAM 3500 Pickup (BR, BE)5.9, 5.9 4x41993–2002
DODGE RAM 3500 Pickup (DR, DH, D1, DC, DM)5.9, 5.9 4x42002–2009
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup5.9, 5.9 4WD1992–2001
DODGE RAM Bus3.9, 5.91985–1993
DODGE RAM Van3.9, 5.2, 5.2 CNG, 5.91993–2003
DODGE RAMCHARGER5.2, 5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1980–1996
DODGE RAMCHARGER II5.2 4WD1999–2001
FORD USA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA MUSTANG Convertible (C)3.81993–2004
FORD USA MUSTANG Coupe (C)3.81993–2004
FORD USA RANGER3.0, 3.0 4x41990–1998
FORD USA THUNDERBIRD Coupe3.81983–1997
FORD USA WINDSTAR3.81999–2003
FORD USA WINDSTAR (A3)3.8, 3.8 V6, 4.21995–2004
GMC7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
GMC C3500 Crew Cab Pickup5.71987–2000
GMC C3500 Extended Cab Pickup5.71987–2000
GMC C3500 Standard Cab Pickup5.71987–2001
GMC SAFARI Standard Cargo Van4.31984–1995
GMC SAFARI Standard Passenger Van4.31984–1995
GMC SUBURBAN5.7, 5.7 AWD1972–1999
GMC YUKON5.7, 5.7 AWD1991–2000
JEEP1 modelis
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)5.2, 5.2 4x4, 5.2 4x4 (Z), 5.2 i 4x4 (ZJ), 5.2 Limited 4x41991–1999
MERCURY3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY COUGAR Saloon3.81987–1997
MERCURY MARQUIS Estate3.8, 5.01978–1986
MERCURY MARQUIS Saloon3.8, 5.01978–1986
OLDSMOBILE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
OLDSMOBILE CUTLASS CIERA2.51981–1988
PONTIAC4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka HEPU TM1490
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC 6000 Coupe2.81981–1987
PONTIAC 6000 Estate2.81983–1991
PONTIAC 6000 Saloon2.81981–1991
PONTIAC FIREBIRD5.01981–1992

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos