Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių kaladėlių komplektas JAPKO 51016
51016EAN 8033001731910

Stabdžių kaladėlių komplektas JAPKO 51016

Stabdžių kaladėlių komplektas JAPKO 51016. Tinka 31 modeliui (CHRYSLER, DODGE, LINCOLN +1). Pakeičia 34 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

31,99 € Sutaupykite 15,00 € (47%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 16 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
JAPKO
Kategorija
Stabdžių kaladėlių komplektas
montavimo vieta
galinė ašis
ilgis [mm]
133.5 mm
aukštis [mm]
39.3 mm
storis [mm]
16 mm
patikros žymė
ECE R90 APPROVED
MPN
51016
SKU
0481-51016
GTIN / EAN
8033001731910
Komplektacija
1x Stabdžių kaladėlių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 34 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 24 · 89 numeriai Sandėlyje – nuo 16,99 € iki 40,99 €.

Visi: Stabdžių kaladėlių komplektas
Rodyti daugiau: 12
89 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, LINCOLN +1, 31 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka JAPKO 51016
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER19 modelių
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER CIRRUS2.0 LX, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER CONCORDE2.7 LX, 3.3 LX, 3.5 LX, 3.5 LX Supercharged1992–2004
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo, 3.0 i V61986–1997
CHRYSLER LE BARON Coupe3.0 i V61986–1993
CHRYSLER LE BARON Saloon2.5 i, 2.5 i Turbo1986–1994
CHRYSLERdar 13 modelių
Modeliai, kuriems tinka JAPKO 51016
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 1.8, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER NEW YORKER3.5 i 24V1992–1998
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SARATOGA2.5, 3.01989–1995
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE, 2.5 LX1996–2001
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 2.5 TD, 2.5 TDiC AWD, 3.0, 3.3 i, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
DODGE6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JAPKO 51016
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CARAVAN2.4 i, 2.5 TD, 3.0, 3.3 i, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON II2.0 16V1999–
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 V61994–2001
DODGE STRATUS II2.4 STX2000–2006
LINCOLN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JAPKO 51016
ModelisVarikliaiMetai
LINCOLN CONTINENTAL TOWN CAR4.61993–2002
PLYMOUTH5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JAPKO 51016
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH BREEZE2.0 16V, 2.4 16V1995–2001
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH SUNDANCE Saloon2.21986–1994
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4 i, 3.0, 3.3 i, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos