Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
V formos diržas JP GROUP 1118005700V formos diržas JP GROUP 1118005700 (2)
1118005700EAN 5710412584382

V formos diržas JP GROUP 1118005700

V formos diržas JP GROUP 1118005700. Tinka 66 modeliams (AUSTIN, AUTO UNION, CHRYSLER +20). Pakeičia 65 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
JP GROUP
Kategorija
V formos diržas
ilgis [mm]
1050 mm
plotis [mm]
10 mm
MPN
1118005700
SKU
0268-1118005700
GTIN / EAN
5710412584382
Komplektacija
1x V formos diržas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 65 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1340674. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BELT,DRIVE,17.80 X 1028 MM,ALTERNATOR (IDENT EQ) (NOT USED WITH VEHICLE UPFIT) (NLS.- USE 93182249   63 40 646) — Opel  ASTRA-G ( 1998 -  2010) — C BODY INTERIOR FITTINGS › 7 AIR CONDITIONING
Opel ASTRA-G ( 1998 - 2010) · C BODY INTERIOR FITTINGS › 7 AIR CONDITIONINGPozicija 8

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 6 numeriai Sandėlyje – nuo 5,99 € iki 6,99 €.

Visi: V formos diržas
6 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN2 modeliai
AUSTIN AMBASSADOR I Fastback2.01982–1984
AUSTIN PRINCESS 21700, 20001978–1982
AUTO UNION1 modelis
AUTO UNION AU 1000 CoupeSp.1958–1965
CHRYSLER3 modeliai
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo1986–1997
CHRYSLER LE BARON Saloon2.2 i, 2.2 i Turbo, 2.5 i, 2.5 i Turbo1986–1994
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0 16V1994–2000
DODGE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
FIAT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
FIAT 238 (238)1.41966–1982
FIAT RITMO (138)1.61978–1988
FIAT RITMO Convertible (138)100 1.61979–1989
GAZ8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
GAZ GAZELLE Bus2.42003–
GAZ GAZELLE Platform/Chassis2.4, 2.4 4x41993–
GAZ GAZELLE Van2.41993–
GAZ SOBOL (2217) Bus2.4, 2.51993–
GAZ SOBOL (2310) Platform/Chassis2.4, 2.5 TD1993–
GAZ SOBOL (2752) Van2.41993–
GAZ VOLGA2.41992–2010
GAZ VOLGA Estate2.41993–2010
HONDA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
HONDA ACCORD I (SJ, SY, SM)1.6 L/EX (SY)1976–1983
HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY)1.6 L/EX (SJ, SY)1979–1983
HONDA LEGEND I (HS, KA)2.5 i (HS), 2.7 i 24V (KA4)1986–1991
ISUZU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU KB2.42002–
IVECO3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
IVECO DAILY II BusA 40-10 (95719111, 95719131, 95719311, 95719315,..., A 45-10 (95739111, 95739131, 95739311, 95739317,...1989–1999
IVECO DAILY II Platform/Chassis35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117,..., 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211,..., 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204,..., 40-10 W 4x4 (15211104, 15211105, 15211111, 15211115,..., 49-10 (15050304, 15050404, 15050411, 15051204, 15051211,..., 49-12 (15150211, 15150311, 15150404, 15150411, 15151204,..., 59-12 (15170211, 15170304, 15170311, 15170504, 15170511,...1989–1999
IVECO DAILY II Van30-10, 30-10 C, 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217,..., 49-10 (15054204, 15054211, 15054215, 15054217, 15054224,..., 49-12 V (15154204, 15154211, 15154215, 15154217,..., 59-12 V (15174404, 15174411, 15174415, 15174417)1989–2009
LANCIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA DELTA I (831)1.6 GT (831AB.06)1979–1994
LANCIA PRISMA (831)1.6 (831AB)1983–1992
MAZDA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ)2.0 D1998–2004
MAZDA 323 P V (BA)2.0 D1996–1998
MAZDA 323 S V (BA)2.0 D1992–2003
MAZDA 323 S VI Saloon (BJ)2.0 D (BJ1)1998–2004
OPEL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ADMIRAL A2.6 S1964–1969
PEUGEOT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 505 (551A)2.3 Turbo Diesel, 2.5 Diesel, 2.5 Turbo Diesel, 2.8 GTI V61979–1996
PEUGEOT 505 Break (551D)2.5 Diesel, 2.5 Turbo Diesel1982–1995
PEUGEOT 604 (561A)2.3 TD, 2.5 TD1975–1987
PLYMOUTH1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PORSCHE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
PORSCHE 9242.0 Carrera GT, 2.0 Turbo1975–1989
RENAULT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT 20 (127)1.6 (1271)1975–1983
ROVER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 800 (XS)825 SI/Sterling (XS), 825 SI/Sterling Catalytic-Conv (XS)1986–1999
SKODA7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
SKODA 1001.01970–1977
SKODA 1000MB (710, 990)MB, MBX de Luxe1964–1970
SKODA 105,120 (742)1.0 105 S, L, GL1976–1990
SKODA 105,120 (744)1.0 105 S, L, 1.0 105 S, L, LS, 1.2 120 L1983–1990
SKODA 1101.1 L, 1.1 LS1969–1982
SKODA 110 Coupe1.1 R1970–1982
SKODA 1100MB (715)MB1969–1970
TALBOT2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
TALBOT SIMCA SUNBEAM0.91977–1983
TALBOT TAGORA2.3 Turbo Diesel1980–1987
TOFAS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
TOFAS DOGAN1.61976–2002
TRIUMPH7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
TRIUMPH 1300 I1.3, 1.3 TC1965–1970
TRIUMPH 2000 MKII2.0 TC1972–1977
TRIUMPH SPITFIRE MK I (FC)1.2 MK I1962–1965
TRIUMPH SPITFIRE MK II (FD)1.21964–1967
TRIUMPH SPITFIRE MK III (FD)1.31966–1970
TRIUMPH VITESSE Cabriolet (HBC)1.61961–1971
TRIUMPH VITESSE I1.61961–1971
UAZ6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
UAZ 22062.4 4x42006–
UAZ 3151 (3151)2.4 4x41992–2003
UAZ 31512 Open Off-Road Vehicle2.41993–2008
UAZ 3160 Closed Off-Road Vehicle2.4 i, 2.91994–2007
UAZ 452 Bus (2206)2.4, 2.4 4x41966–
UAZ 452 Van (3741, 3962)2.4, 2.4 4x41966–
VW4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1118005700
ModelisVarikliaiMetai
VW 1500,1600 (31)1.5, 1.5 S, 1.6, 1.6 L, 1.6 TL1961–1973
VW 1500,1600 Hatchback (31)1.5 L, 1.6 TL1965–1975
VW 1500,1600 Variant (36)1.5, 1.5 S, 1.6 L1961–1973
VW KARMANN GHIA Coupe (14, 34)15001955–1976

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos