Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Valdymo svirties įvorė JP GROUP 1240200900
1240200900EAN 5710412056865

Valdymo svirties įvorė JP GROUP 1240200900

Valdymo svirties įvorė JP GROUP 1240200900. Tinka 21 modeliui (DAEWOO, OPEL, VAUXHALL). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

12,99 € Sutaupykite 6,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
JP GROUP
Kategorija
Valdymo svirties įvorė
montavimo vieta
apatinė priekinė ašis
montavimo vieta
priekis
MPN
1240200900
SKU
0268-1240200900
GTIN / EAN
5710412056865
Komplektacija
1x Valdymo svirties įvorė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 352349. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BUSH,DAMPER,LOWER FRONT SUSPENSION ARM TO SUPPORT (EXCEPT SALES CAMPAIGN) — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARM
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARMPozicija 12

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 10 numerių

Visi: Valdymo svirties įvorė
10 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • AUTOMEGA 3003520349
  • FEBI BILSTEIN 03141
  • FLENNOR FL480J
  • JP GROUP 880352349
  • LEMFÖRDER 1221901
  • QUINTON HAZELL EMS2634
  • RUVILLE 985324
  • TOPRAN 200497
  • TRISCAN 850024806
  • TRW JBU111

Tinkami automobiliai. DAEWOO, OPEL, VAUXHALL, 21 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1240200900
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO5 modeliai
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19)1995–2008
OPEL9 modeliai
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPELdar 8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1240200900
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.5 TD (C19, D19), 1.6 D (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19), 1.7 D (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25), 1.6 i (C25, D25), 1.7 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.5 TD (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.7 D (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 D (C70, D70), 1.6 i (C70, D70), 1.7 D (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.5 TD (C08, C48, D08, D48), 1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.7 D (C08, C48, D08, D48)1984–1993
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka JP GROUP 1240200900
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA1.21979–1984
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.6 i1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.3, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D1984–1991

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos