Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Termostatas KAMOKA 7710149Termostatas KAMOKA 7710149 (2)Termostatas KAMOKA 7710149 (3)Termostatas KAMOKA 7710149 (4)
7710149

Termostatas KAMOKA 7710149

Termostatas KAMOKA 7710149. Tinka 26 modeliams (CHRYSLER, DODGE, JEEP +2). Pakeičia 43 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

9,99 € Sutaupykite 5,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
KAMOKA
pradinė temperatūra [°C]
91 °C
Kategorija
Termostatas
MPN
7710149
SKU
0185-7710149
Komplektacija
1x Termostatas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 43 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 10 · 43 numeriai Sandėlyje – nuo 6,99 € iki 17,99 €.

Visi: Termostatas
43 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, JEEP +2, 26 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka KAMOKA 7710149
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER13 modelių
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)3.3, 3.82007–
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 1.8, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo2000–2007
CHRYSLERdar 7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KAMOKA 7710149
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER SEBRING (JS)3.52006–2010
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.02001–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)3.52007–2010
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V1994–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 3.3 i, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER II (ES)3.3 i AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 3.3, 3.3 AWD1999–2008
DODGE5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KAMOKA 7710149
ModelisVarikliaiMetai
DODGE JOURNEY3.5 AWD2008–
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE NITRO4.0 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)4.0 4WD2006–2011
JEEP3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KAMOKA 7710149
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4 4x4, 2.4 Laredo2001–2008
JEEP WRANGLER II (TJ)2.41996–2008
JEEP WRANGLER III (JK)3.8, 3.8 RWD2006–
MINI2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KAMOKA 7710149
ModelisVarikliaiMetai
MINI MINI (R50, R53)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One, S Works, Works2001–2006
MINI MINI Convertible (R52)Cooper, Cooper S, John Cooper Works, One2004–2008
PLYMOUTH3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KAMOKA 7710149
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH NEON Coupe2.01994–1999
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER3.8 i1995–2001

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos