Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Kuro filtras KNECHT KL 573Kuro filtras KNECHT KL 573 (2)
KL 573EAN 4009026512111

Kuro filtras KNECHT KL 573

Kuro filtras KNECHT KL 573. Tinka 48 modeliams (CHEVROLET, CHEVROLET (SGM), DAEWOO +2). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

34,99 € Sutaupykite 16,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 18 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
KNECHT
filtro tipas
tiesioginis filtras
skersmuo [mm]
54.7 mm
aukštis [mm]
159.5 mm
įleidimo angos Ø [mm]
8 mm
išleidimo angos Ø [mm]
7.9 mm
Neto svoris [g]
141 g
pakuotės aukštis [cm]
17.00 cm
pakuotės ilgis [cm]
6.5 cm
pakuotės plotis [cm]
6.50 cm
Kategorija
Kuro filtras
MPN
KL 573
SKU
0034-KL 573
GTIN / EAN
4009026512111
Komplektacija
1x Kuro filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • DAEWOO / GM KOREA25121074
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96335719
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96444649
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96503420
  • DAEWOO / GM KOREA96507803

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96335719. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

FILTER-FUEL  — Epica Epica V250 (2007–2011) — FUEL LINE  (2120)
Epica Epica V250 (2007–2011) · FUEL LINE (2120)Pozicija 8

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 25 numeriai Sandėlyje – nuo 6,99 € iki 25,99 €.

Visi: Kuro filtras
25 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, CHEVROLET (SGM), DAEWOO +2, 48 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka KNECHT KL 573
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET18 modelių
CHEVROLET AVEO Saloon (T300)1.62011–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.0 LPG, 2.52004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6 LPG, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLETdar 12 modelių
Modeliai, kuriems tinka KNECHT KL 573
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2005–2018
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET NIVA (2123)1.8 4x42002–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET OPTRA Hatchback1.62003–
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.6, 1.6 CNG2003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M150)0.82000–2006
CHEVROLET SPARK (M300)1.22009–
CHEVROLET SPARK Hatchback Van (M200, M250)0.82005–2014
CHEVROLET (SGM)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka KNECHT KL 573
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET (SGM) EPICA (SEV, CEV)2.02005–2015
DAEWOO22 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KNECHT KL 573
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0 16V1997–2004
DAEWOO MAGNUS2.01999–
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.8, 1.02005–2018
DAEWOO MATIZ (M300)1.02010–2012
DAEWOO MATIZ Hatchback Van (KLA4)0.81998–2002
DAEWOO NEXIA Saloon1.6, 1.6 (19)1995–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.8, 2.02000–
DAEWOO TOSCA2.0 XT, 2.5 Executive2006–
FSO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KNECHT KL 573
ModelisVarikliaiMetai
FSO LANOS Hatchback1.4, 1.5, 1.6 16V2004–2008
FSO LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2004–2008
ZAZ5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KNECHT KL 573
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Hatchback (TF, TA)1.5 (TF48YP)2004–2014
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.5 (TF69Y0)2004–2014
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4, 1.5 (TF48YP), 1.6 16V2004–2017
ZAZ LANOS PICK-UP1.4, 1.52004–
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4, 1.5, 1.6 16V (TF69YO)2004–2017

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos