Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabilizatoriaus trauklė KYB KSLF4043
KSLF4043

Stabilizatoriaus trauklė KYB KSLF4043

Stabilizatoriaus trauklė KYB KSLF4043. Tinka 28 modeliams (DACIA, LADA, RENAULT). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

11,99 € Sutaupykite 6,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 5 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
KYB
montavimo vieta
priekinė ašis
ilgis [mm]
75 mm
skersmuo 1 [mm]
28 mm
skersmuo 2 [mm]
28 mm
Kategorija
Stabilizatoriaus trauklė
MPN
KSLF4043
SKU
0085-KSLF4043
Komplektacija
1x Stabilizatoriaus trauklė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • DACIA / RENAULT / RENAULT KOREA6001547138
  • DACIA / RENAULT / RENAULT KOREA8200277960
  • RENAULT / RENAULT KOREA8200603492

Tinkami automobiliai. DACIA, LADA, RENAULT, 28 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka KYB KSLF4043
ModelisVarikliaiMetai
DACIA12 modelių
DACIA DOKKER Box Body/MPV1.2 TCe 115 (FEAY), 1.2 TCe 115 (FEM0), 1.3 TCe 100 (FENU), 1.3 TCe 130 (FENE), 1.5 Blue dCi 95 (FEJL), 1.5 dCi, 1.5 dCi (FEAJ), 1.5 dCi (FEMW), 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (FEJW, FEAH), 1.6, 1.6 LPG, 1.6 LPG (FENB)2012–2021
DACIA DOKKER MPV (KE)1.2 TCe (KEM0, KEAY), 1.3 TCe 100 (KENU), 1.3 TCe 130 (KENE), 1.5 Blue dCi 95 (KEJL), 1.5 dCi (KEAJ, KEAH), 1.5 dCi (KEMW), 1.5 dCi / Blue dCi 75 (KEAJ, KEAH, KEJW), 1.6, 1.6 LPG2012–2021
DACIA DOKKER Pickup1.2 TCe 115, 1.5 dCi 75, 1.5 dCi 90, 1.6 SCe 1002017–2021
DACIA LODGY (JS)1.2 TCe (JSAY, JSM0), 1.3 TCe 100 (JSNU), 1.3 TCe 130 (JSNE), 1.5 Blue dCi 115 (JSJT), 1.5 Blue dCi 95 (JSJL, JSN7), 1.5 dCi, 1.5 dCi (JSMC, JSAF), 1.5 dCi (JSMW), 1.6, 1.6 LPG, 1.6 LPG (JSAV), 1.6 LPG (JSNB), 1.6 SCe 100 (JSAV)2012–
DACIA LOGAN (LS)1.0 Hi-Flex (LS0R, LS1G), 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02), 1.2 16V LPG, 1.4 (LS0A, LS0C, LS0E, LS0G), 1.4 MPI LPG (LS0C), 1.5 dCi (LS04), 1.5 dCi (LS0J, LS0Y), 1.5 dCi (LS0K), 1.5 dCi (LS0W), 1.6 (LS0B, LS0D, LS0F, LS0H), 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,..., 1.6 16V Flexifuel, 1.6 Bifuel, 1.6 LPG, 1.6 MPI 852004–
DACIA LOGAN EXPRESS (FS)1.4, 1.5 dCi, 1.5 dCi (FS0K), 1.5 dCi (FS0W), 1.5 dCi (FS0Y, FS00, FS0J), 1.6, 1.6 LPG, 1.6 MPI 852007–
DACIAdar 6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KYB KSLF4043
ModelisVarikliaiMetai
DACIA LOGAN II1.0 LPG, 1.0 SCe 75, 1.0 TCe 100, 1.2, 1.2 LPG, 1.5 Blue dCi 95 (L8JL), 1.5 dCi, 1.5 dCi / Blue dCi 75, 1.6, 1.6 16V, TCe 90 (L8MA, L8M1, L8AC), TCe 90 LPG2012–
DACIA LOGAN MCV (KS)1.4, 1.5 dCi, 1.5 dCi (KS04), 1.5 dCi (KS0K), 1.5 dCi (KS0W), 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F), 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S), 1.6 16V Hi-Flex, 1.6 Bifuel, 1.6 MPI 852007–
DACIA LOGAN MCV II1.0 LPG (K8ML), 1.0 SCe 75, 1.0 TCe 100, 1.2, 1.2 LPG, 1.5 Blue dCi 95 (K8JL), 1.5 dCi, 1.6, TCe 90 (K8M1, K8MA, K8AC), TCe 90 LPG2013–
DACIA LOGAN Pickup (US)1.4, 1.5 dCi, 1.5 dCi (US00, US0J, US0Y), 1.5 dCi (US0K), 1.5 dCi (US0W), 1.6, 1.6 16V (US1Y), 1.6 Bifuel, 1.6 MPI 852008–
DACIA SANDERO1.0 Hi-Flex, 1.2 16V, 1.2 16V LPG, 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E), 1.4 MPI LPG, 1.5 dCi, 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H), 1.6 16V, 1.6 16V Bifuel, 1.6 Hi-Flex (BS1H), 1.6 LPG, 1.6 LPG (BS03), 1.6 MPI 85 (BS03)2008–
DACIA SANDERO II1.0 LPG (B8ML), 1.0 SCe 75 (B8JC, B8JD, B8NC), 1.0 TCe 100 (B8ML), 1.2, 1.2 LPG, 1.5 Blue dCi 95 (B8JL), 1.5 dCi, 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (B8JW, B8M4, B8AH, B8M7, B8M6), 1.6, TCe 90 (B8M1, B8MA, B8AC), TCe 90 LPG (B8M1)2012–
LADA3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KYB KSLF4043
ModelisVarikliaiMetai
LADA LARGUS (KS0, RS0, KSA)1.6 (KS025), 1.6 (KS035, RS035), 1.6 (KS045, RS045), 1.6 (KS0Y5, RS0Y5), 1.6 (RS0Y5, KS0Y5), 1.6 CNG (KSA45)2012–
LADA LARGUS Estate Van (KS0, RS0, KSA)1.6 (KS035, RS035), 1.6 (KS045, RS045), 1.6 (KS0Y5, RS0Y5), 1.6 CNG (KSA45)2012–
LADA XRAY (GAB)1.6 (GAB11), 1.6 (GAB43), 1.6 Cross (GAB11), 1.6 Cross (GAB44), 1.8 (GAB32, GAB33)2016–
RENAULT13 modelių
Modeliai, kuriems tinka KYB KSLF4043
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT DOKKER1.5 dCi, 1.62013–
RENAULT EXPRESS Box Body/MPV1.3 TCe 100 (F6MA), 1.5 Blue dCi 75 (F6AA), 1.5 Blue dCi 95 (F6AB)2021–
RENAULT LODGY (JS)1.5 dCi2013–
RENAULT LOGAN EXPRESS (US)1.5 dCi, 1.62007–
RENAULT LOGAN I (LS)1.4, 1.5 dCi, 1.6, 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,...2004–
RENAULT LOGAN I Estate (KS)1.4, 1.5 dCi, 1.5 dCi (KS04, KS1L), 1.6, 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)2007–
RENAULT LOGAN II Estate (K8)1.5 dCi, 1.6 (K8A9)2013–
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8)1.2, 1.5 dCi, 1.6, 1.6 (L8A9, L8J0)2012–
RENAULT SANDERO/STEPWAY I (BS)1.4, 1.4 LPG, 1.6, 1.6 (BS0H, BS0F), 1.6 (BS0V, BS1V), 1.6 Flex (BS0V, BS1V, BS09)2007–
RENAULT SANDERO/STEPWAY II (B8)1.2 16V, 1.5 dCi (B8AL), 1.6, 1.6 (B8JA), 1.6 16V, 1.6 Flex (B8A6)2013–
RENAULT THALIA III (L8)0.9 TCe, 1.0 SCe (L8JC), 1.2 16V, 1.5 dCi, 1.5 dCi (L8AJ), 1.6 16V2013–
RENAULT TWINGO II (CN0)1.2 16V2007–
RENAULT TWIZY (MAM)45, 80, 80 (MAMA)2012–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos