Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Šarnyras KYB KBJ4039
KBJ4039

Šarnyras KYB KBJ4039

Šarnyras KYB KBJ4039. Tinka 27 modeliams (BEDFORD, DAEWOO, OPEL +1). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

19,99 € Sutaupykite 10,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 9 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
KYB
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
apatinis
plotis [mm]
52 mm
aukštis [mm]
83 mm
Svoris [kg]
0,591 kg
sriegio dydis
M12x1.5
Kategorija
Šarnyras
MPN
KBJ4039
SKU
0085-KBJ4039
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • ASÜNA / BEDFORD / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / OPEL / PONTIAC / VAUXHALL1603120
  • ASÜNA / BEDFORD / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / OPEL / PONTIAC / VAUXHALL1603164
  • ASÜNA / BEDFORD / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / OPEL / PONTIAC / VAUXHALL52282309
  • ASÜNA / BEDFORD / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / OPEL / PONTIAC / VAUXHALL90140407
  • ASÜNA / BEDFORD / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / OPEL / PONTIAC / VAUXHALL94786917
  • ASÜNA / BEDFORD / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / OPEL / PONTIAC / VAUXHALL94788122
  • ASÜNA / BEDFORD / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / OPEL / PONTIAC / VAUXHALL96216354

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 1603164. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-BALL JOINT,ASSY.,FRONT SUSPENSION ARM (SET) (NLS.- NO REPLACEMENT PART)  (PRODUCTION NO. 90095325) — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARM
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARMPozicija 6X

Tinkami automobiliai. BEDFORD, DAEWOO, OPEL +1, 27 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka KYB KBJ4039
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD2 modeliai
BEDFORD ASTRA VAN Estate Van1.3, 1.4, 1.6, 1.6 D, 1.7 D1982–1991
BEDFORD ASTRAMAX Box Body/MPV1.3, 1.4, 1.6, 1.6 D, 1.7 D1985–1990
DAEWOO9 modeliai
DAEWOO ARANOS1.81995–1997
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5, 1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOOdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KYB KBJ4039
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEMANS1.5, 1.6, 2.0 GSE1990–1997
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19), 1.6 (19), 1.8 (19)1995–2008
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
OPEL9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KYB KBJ4039
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.5 TD (C19, D19), 1.6 D (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19), 1.7 D (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19), 2.0 (C19, D19), 2.0 i (C19, D19), 2.0 i Cat (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25), 1.6 i (C25, D25), 1.7 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat, 2.0, 2.0 GSi, 2.0 i, 2.0 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.5 TD (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.7 D (C15, C35, D15, D35), 1.8 (46), 1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35), 2.0 i (C15, C35, D15, D35), 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 D (C70, D70), 1.6 i (C70, D70), 1.7 D (C70, D70), 1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.5 TD (C08, C48, D08, D48), 1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.7 D (C08, C48, D08, D48), 1.8 (43, 34, 44), 1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1984–1993
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka KYB KBJ4039
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA1.21979–1984
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.4 S (43), 1.6 i, 2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.3, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 GTE, 1.9, 2.0, 2.0 GTE, 2.0 GTE 16V1984–1991

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos