Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių suportas LAUBER 77.0290Stabdžių suportas LAUBER 77.0290 (2)
77.0290EAN 5901321070190

Stabdžių suportas LAUBER 77.0290

Stabdžių suportas LAUBER 77.0290. Tinka 21 modeliui (CHEVROLET, DAEWOO). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

128,99 € Sutaupykite 62,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 66 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
LAUBER
Kategorija
Stabdžių suportas
stabdžių sistema
DAC
stabdžių disko storis [mm]
24 mm
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
garantija
2 metų garantija
stūmoklio skersmuo [mm]
54 mm
Stūmoklio skersmuo [mm]
54 mm
MPN
77.0290
SKU
4496-77.0290
GTIN / EAN
5901321070190
Komplektacija
1x Stabdžių suportas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • DAEWOO / GM KOREA96249282
  • DAEWOO / GM KOREA96249284
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96250029
  • DAEWOO / GM KOREA96268460
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96391880
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96418871
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96549788

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96549788. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

CALIPER,FRT BRK(DIA 54)(INCLS 2-9) — Aveo Aveo T200 (2003–2008) — BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONT
Aveo Aveo T200 (2003–2008) · BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONTPozicija 1

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 28 numeriai

Visi: Stabdžių suportas
28 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 421931
  • BLUE PRINT ADG04899
  • BOSCH 0 986 134 368
  • BOSCH 986134368
  • BREMBO F 10 000
  • BUDWEG CALIPER 342672
  • CARDONE 389053
  • DA SILVA ET7179
  • DELCO REMY DC82672
  • DRI 3165800000
  • ELSTOCK 82-0685
  • ELSTOCK 82-0685-000
  • FERODO FCL694805
  • FTE RX5498109A0
  • GENERAL RICAMBI DW6005
  • JURID 694805J
  • LAUBER 8AC 355 389-351
  • LAUBER 75.0290
  • LAUBER J3210906
  • LAUBER LAU 75.0290
  • MAGNETI MARELLI 600000072830
  • METZGER AUTOTEILE 6250759
  • NK 215001
  • PAGID 75849
  • sbs 1301215001
  • TRISCAN 8170342672
  • TRW BHW609
  • TRW BHW609E

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, 21 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka LAUBER 77.0290
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET10 modelių
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GL, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.52003–2008
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLETdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LAUBER 77.0290
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.8, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET VECTRA2.01996–2006
DAEWOO11 modelių
Modeliai, kuriems tinka LAUBER 77.0290
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO GENTRA Saloon1.52013–
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos