Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių suportas LAUBER 77.0291Stabdžių suportas LAUBER 77.0291 (2)
77.0291EAN 5901321070107

Stabdžių suportas LAUBER 77.0291

Stabdžių suportas LAUBER 77.0291. Tinka 21 modeliui (CHEVROLET, DAEWOO). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

126,99 € Sutaupykite 61,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 65 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
LAUBER
Kategorija
Stabdžių suportas
stabdžių sistema
DAC
stabdžių disko storis [mm]
24 mm
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
garantija
2 metų garantija
stūmoklio skersmuo [mm]
54 mm
Stūmoklio skersmuo [mm]
54 mm
MPN
77.0291
SKU
4496-77.0291
GTIN / EAN
5901321070107
Komplektacija
1x Stabdžių suportas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • DAEWOO / GM KOREA96249283
  • DAEWOO / GM KOREA96249285
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96250030
  • DAEWOO / GM KOREA96268461
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96391881
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96418872
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96549789

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96549789. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

CALIPER,FRT BRK(DIA 54)(INCLS 2-9) — Aveo Aveo T200 (2003–2008) — BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONT
Aveo Aveo T200 (2003–2008) · BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONTPozicija 1

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 28 numeriai

Visi: Stabdžių suportas
28 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 421932
  • BLUE PRINT ADG048100
  • BOSCH 0 986 135 368
  • BOSCH 986135368
  • BREMBO F 10 001
  • BUDWEG CALIPER 342673
  • CARDONE 389054
  • DA SILVA ET7183
  • DELCO REMY DC82673
  • DRI 3265800000
  • ELSTOCK 83-0685
  • ELSTOCK 83-0685-000
  • FERODO FCL694806
  • FTE RX5498110A0
  • GENERAL RICAMBI DW6006
  • JURID 694806J
  • LAUBER 8AC 355 389-361
  • LAUBER 75.0291
  • LAUBER J3220906
  • LAUBER LAU 75.0291
  • MAGNETI MARELLI 600000076750
  • METZGER AUTOTEILE 6250760
  • NK 215002
  • PAGID 75850
  • sbs 1301215002
  • TRISCAN 8170342673
  • TRW BHW610
  • TRW BHW610E

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, 21 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka LAUBER 77.0291
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET10 modelių
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GL, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.52003–2008
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLETdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LAUBER 77.0291
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.8, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET VECTRA2.01996–2006
DAEWOO11 modelių
Modeliai, kuriems tinka LAUBER 77.0291
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO GENTRA Saloon1.52013–
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos