Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01 (2)Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01 (3)Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01 (4)Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01 (5)Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01 (6)Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01 (7)
15560 01EAN 4047437026186

Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01

Vairo trauklės antgalis LEMFÖRDER 15560 01. Tinka 49 modeliams (HYUNDAI, IRMSCHER, MITSUBISHI +3). Pakeičia 12 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

22,99 € Sutaupykite 12,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
LEMFÖRDER
Kategorija
Vairo trauklės antgalis
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
vidinis sriegis [mm]
M12x1.25
sriegio matas 2
M12x1.25
MPN
15560 01
SKU
0035-15560 01
GTIN / EAN
4047437026186
Komplektacija
1x Vairo trauklės antgalis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 5682028000.

TIE ROD END — Steering System
Steering SystemPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 13 numerių Sandėlyje – nuo 8,99 € iki 9,99 €.

Visi: Vairo trauklės antgalis
13 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. HYUNDAI, IRMSCHER, MITSUBISHI +3, 49 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka LEMFÖRDER 15560 01
ModelisVarikliaiMetai
HYUNDAI3 modeliai
HYUNDAI ATOS (MX)1.0, 1.0 i, 1.1, 1.1 CNG, 1.1 LPG1997–2015
HYUNDAI COUPE I (RD)1.6 16V, 2.0 16V1996–2004
HYUNDAI LANTRA I (J-1)1.5 i.e., 1.6 i.e. 16V, 1.8 i.e. 16V1990–1995
IRMSCHER2 modeliai
IRMSCHER GT3.61988–1990
IRMSCHER OMEGA Caravan4.0 i1990–1996
MITSUBISHI30 modelių
MITSUBISHI CARISMA (DA)1.6 (DA1A), 1.8 (DA2A), 1.8 16V GDI (DA2A), 1.8 GDI (DA2A), 1.8 MSX - 16V (DA2A), 1.9 DI-D (DA5A), 1.9 TD (DA4A)1995–2006
MITSUBISHIdar 29 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LEMFÖRDER 15560 01
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI CARISMA Saloon (DA)1.3, 1.3 16V, 1.6 (DA1A), 1.8 (DA2A), 1.8 16V GDI (DA2A), 1.8 GDI (DA2A), 1.9 DI-D (DA5A), 1.9 TD (DA4A), 2.0 16V GT EVO VI/VII1996–2006
MITSUBISHI COLT II (C1A)1.2 EL, GL (C15A), 1.3 EL,GL (C11A), 1.5 GLX (C12A), 1.6 Turbo ECi (C13A), 1.8 GL Diesel (C14A)1982–1988
MITSUBISHI COLT III (C5A)1.3 (C51A), 1.3 12V (C51A), 1.3 GL (C61A), 1.4, 1.5 Cat (C52A), 1.5 GLXi (C52A), 1.6, 1.6 GTi 16V (C53A), 1.8 Diesel GLX (C54A), 1.8 GTi 16V Cat (C58A)1986–1992
MITSUBISHI COLT IV (CAA)1.3 GLi 12V (CA1A), 1.5, 1.6 (CA4A), 1.6 4WD (CC4A), 1.6 GLXi 16V (CA4A), 1.8 GTi 16V (CA5A)1992–1996
MITSUBISHI COLT V (CJ, CP)1.3 (CJ1A), 1.5 (CJ2A), 1.5 12V (CJ2A), 1.8 (CJ5A), 1300 (CJ1A), 1300 GL,GLX (CJ1A), 1600 (CJ4A), 1600 GLX (CJ4A)1995–2004
MITSUBISHI i (HA)0.7 (HA1W), MiEV (HA4W, HA3W), MiEV (HA4W)2006–
MITSUBISHI LANCER III (C1A, C6A)1.2 (C65A), 1.2 GL (C15AS), 1.5 GLX (C12AS), 1.6, 1.8 Diesel (C14AS)1983–1990
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1V, C3V)1.5 (C12V), 1.5 12V (C12V), 1.8 4WD (C37V), 1.8 D (C14V)1985–1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6A, C7A)1.2 GL, 1.3 (C61A), 1.3 12V (C61A), 1.3 GL (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.5 GLS (C62A), 1.6 GLX (C63A), 1.6 GTi (C63A), 1.8 GLX Diesel (C64A)1988–1997
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6A, C7A)1.3 12V (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.5 i (C63A), 1.6 16V (C76A, C66A), 1.6 4WD (C76A, C66A), 1.6 GTi (C63A), 1.6 i (C63A), 1.8 4WD (C77A), 1.8 D (C64A), 1.8 GTi (C77A), 1.8 GTi 16V (C68A), 1.8 GTi 16V (C69A), 2.0 D (C67A)1988–1994
MITSUBISHI LANCER V (CBA, CDA, CEA)1.3 (CB1A), 1.5 (CB2A), 1.6 (CB4A), 1.6 16V (CB4A), 1.6 16V 4WD (CD4A), 1.8 16V (CB5A), 1.8 GTi, 1.8 i (CB5A), 1.8 i Turbo AWD (CD5A), 2.0 Diesel (CB8A), EVO I (CD9A), EVO II (CE9A), EVO III (CE9A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER V Coupe (CC)1.5 (CC2A), 1.8 i (CC5A)1992–1996
MITSUBISHI LANCER V Hatchback (CAA, CCA)1.5 (CC2A), 1.6 i (CA4A)1991–1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CBW, CDW)1.3 (CB1W), 1.5, 1.5 (CB2W), 1.6 16V (CB4W), 1.6 16V 4WD (CD4W), 1.8 4WD (CD5W), 1.8 i (CB5), 1.8 i (CB5W), 2.0 D (CB8W), 2.0 D 4WD (CD8W)1992–2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ, CP, CK)1.3 12V (CK1A), 1.5 12V, 1.5 12V (CK2A), 1.5 16V (CK2A), 1.6 16V (CK4A), 1.8, 1.8 16V, 1.8 GDI, 1.8 i (CK5), 2.0, EVO V (CP9A)1995–2003
MITSUBISHI LANCER VI Coupe (CJA, CE)1.5 16V (CJ2), 1.8 i (CJ5)1996–2004
MITSUBISHI LANCER VII (CSA, CTA)1.3, 1.6 (CS3A), 1.8 (CS5A), 1.8 SEi Limited (CS5A), 2.0, 2.0 (CS6A), 2.0 (CS9A), 2.0 GDi (CS6A), 2.0 i, 2.4 GDI, 2.4 iVRX (CS7A), EVO IX (CT9A), EVO VIII - 260 (CT9A)2000–2013
MITSUBISHI LANCER VII Estate (CSW, CTW)1.6, 1.8 GDi T (CS5W), 2.0 (CS6W), 2.0 (CS9W), 2.4 GDI, EVO (CT9W)2003–2008
MITSUBISHI LANCER VIII (CYA, CZA)2.0 i (CY4A), 2.0 Mivec2007–
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CXA)2.0 i (CX4A)2007–
MITSUBISHI MIRAGE III Hatchback (C5 - C8)1.3, 1.3 (C51A), 1.3 GS (C51A), 1.5 (C52A), 1.5 12V (C52A), 1.5 E (C52A), 1.5 GS - 12V (C52A), 1.5 GS (C52A), 1.6 Gti (C53A), 1.6 Turbo (C53A)1987–1991
MITSUBISHI MIRAGE III Saloon (C5 - C8)1.3 (C61A), 1.3 12V (C61A), 1.5 (C62A), 1.5 12V (C62A), 1.5 4WD (C72A), 1.8 D (C64A), 1.8 D 4WD (C74A)1988–1992
MITSUBISHI MIRAGE IV Coupe1.3 (CA1A)1991–1996
MITSUBISHI MIRAGE IV Hatchback (CJA, CLA, CAA, CCA)1.3 (CJ1A), 1.5, 1.5 (CA3A), 1.5 i (CA3A), 1.6, 1.6 (CJ4A), 1.6 4WD (CL4A), 1.6 ZR (CJ4A)1991–2003
MITSUBISHI MIRAGE IV Saloon1.3 (CA1A), 1.5 GE MVV (CB2A), 1.6, 1.6 4WD, 1.8 Gsi (CB5A)1991–1995
MITSUBISHI MIRAGE IV Station Wagon1.8 Gti (CS5W)1991–2003
MITSUBISHI MIRAGE V Coupe (CJ - CM)1.6 ZR (CJ4A)1995–2002
MITSUBISHI PAJERO MINI I (H5A)0.7 4WD (H56A, H58A)1994–2012
MITSUBISHI SPACE STAR MPV (DGA)1.3 16V (DG1A), 1.6, 1.6 16V (DG3A), 1.8 GDI (DG5A), 1.8 MPI (DG5A), 1.9 DI-D (DG4A)1998–2004
MITSUBISHI (SOUEAST)2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LEMFÖRDER 15560 01
ModelisVarikliaiMetai
MITSUBISHI (SOUEAST) LANCER1.6, 1.6 LPG2006–2017
MITSUBISHI (SOUEAST) LANCER FORTIS1.62013–2017
PROTON10 modelių
Modeliai, kuriems tinka LEMFÖRDER 15560 01
ModelisVarikliaiMetai
PROTON GEN 2 (CM)1.3, 1.3 (CM3L), 1.6 (CM6L)2004–
PROTON IMPIAN1.6 (CF1S)2001–
PROTON PERSONA 300 (C9M)1.3, 1.8 GTi, 313i, 315 GLi/GLSi, 315 GLSi, 316, 316 GLXi, 318 16V GTI1996–2004
PROTON PERSONA 400 (C9S)1.3, 1.8, 413, 415 GLi/GLSi, 416, 416 GLXi, 418, 420 GLS D, 420 TD1994–2008
PROTON PERSONA 400 Hatchback (C9C, C9S)1.3, 1.5, 1.8, 413 GLSi, 415 GLi/GLSi, 416 GLXi, 416 i, 418 GLXi, 420 D, 420 GLS D1994–2008
PROTON PERSONA Saloon1.6 (CM6S), 1.6 LPG2007–2016
PROTON PUTRA Coupe1.8 EXi (C99D)1995–2001
PROTON SATRIA (C9M)1.3, 1.3 (C96M), 1.5, 1.5 (C97M), 1.6, 1.6 (C98M), 1.8 GTi, 1.8 R3 (C99M)1995–2007
PROTON WIRA1.3, 1.3 (C96), 1.5, 1.5 (C97), 1.6, 1.6 (C98S), 1.8 (C99), 1.9 16V, 2.0 D1993–
PROTON WIRA Hatchback (C9L)1.3, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0 D1994–2007
VOLVO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LEMFÖRDER 15560 01
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO S40 I (644)1.6, 1.8, 1.8 i, 1.9 DI, 1.9 T4, 1.9 TD, 2.0, 2.0 T, 2.0 T41995–2004
VOLVO V40 Estate (645)1.6, 1.8, 1.8 Bi-Fuel, 1.8 Blu-Fuel, 1.8 i, 1.9 DI, 1.9 T4, 1.9 TD, 2.0, 2.0 T, 2.0 T41995–2004

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos