Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Paskirstymo diržo kreipiantysis skriemulys Litens 9001070Paskirstymo diržo kreipiantysis skriemulys Litens 9001070 (2)
9001070EAN 4064799025022

Paskirstymo diržo kreipiantysis skriemulys Litens 9001070

Paskirstymo diržo kreipiantysis skriemulys Litens 9001070. Tinka 39 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, FSO +2). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

31,99 € Sutaupykite 15,00 € (47%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 16 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
Litens
plotis [mm]
29 mm
Nukreipiamųjų / kreipiamųjų skriemulių skersmuo [mm]
64 mm
Kategorija
Paskirstymo diržo kreipiantysis skriemulys
MPN
9001070
SKU
6657-9001070
GTIN / EAN
4064799025022
Komplektacija
1x Paskirstymo diržo kreipiantysis skriemulys

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • CHEVROLET / GENERAL MOTORS25191263
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96103222
  • BUICK (SGM) / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96350526

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 13 numerių Sandėlyje – nuo 9,99 € iki 16,99 €.

Visi: Paskirstymo diržo kreipiantysis skriemulys
13 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, FSO +2, 39 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka Litens 9001070
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET13 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.4, 1.5, 1.62005–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.62010–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.62003–
CHEVROLETdar 7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Litens 9001070
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG2003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.62003–2013
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2005–2018
CHEVROLET NUBIRA Estate1.62005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.62005–2012
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.62003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.62005–
DAEWOO21 modelis
Modeliai, kuriems tinka Litens 9001070
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V1991–1999
DAEWOO GENTRA Saloon1.6 E-Tec LS2005–
DAEWOO GENTRA X Hatchback1.42005–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.4 16V2002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.42002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.62002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO LANOS (KLAT)1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.6 16V1997–
DAEWOO NEXIA1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 16V (19), 1.6, 1.6 (19)1995–
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.5 SE, 1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.62003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.62003–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX2000–
FSO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Litens 9001070
ModelisVarikliaiMetai
FSO LANOS Hatchback1.6 16V2004–2008
FSO LANOS Saloon1.6 16V2004–2008
PONTIAC1 modelis
Modeliai, kuriems tinka Litens 9001070
ModelisVarikliaiMetai
PONTIAC G3 Hatchback1.62008–2009
ZAZ2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka Litens 9001070
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.6 16V2004–2017
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.6 16V (TF69YO)2004–2017

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos