Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Būgninių stabdžių trinkelių komplektas LPR 06340
06340EAN 8032532041154

Būgninių stabdžių trinkelių komplektas LPR 06340

Būgninių stabdžių trinkelių komplektas LPR 06340. Tinka 24 modeliams (BEDFORD, CHEVROLET, GREAT WALL +3). Pakeičia 70 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

67,99 € Sutaupykite 32,00 € (47%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 35 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
LPR
Kategorija
Būgninių stabdžių trinkelių komplektas
plotis [mm]
50 mm
stabdžių sistema
AKEBONO
Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]
254 mm
MPN
06340
SKU
0197-06340
GTIN / EAN
8032532041154
Komplektacija
1x Būgninių stabdžių trinkelių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 70 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 5878320300. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

05.017 SHOE KIT; BRK,RR — 50800 - TFR/TFS-RHD     99 - 03 — 3 - Brakes, Brake System › 3-05 - REAR WHEEL BRAKE
50800 - TFR/TFS-RHD 99 - 03 · 3 - Brakes, Brake System › 3-05 - REAR WHEEL BRAKEPozicija 218

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 60 numerių Sandėlyje – nuo 18,99 € iki 73,99 €.

Visi: Būgninių stabdžių trinkelių komplektas
60 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 8933
  • APEC SHU507
  • ASHIKA 5509991
  • ATE 03.0137-0283.2
  • BENDIX 361453B
  • BENDIX Braking BXS1060
  • BLUE PRINT ADZ94102
  • BOSCH 0986487373
  • Brake ENGINEERING SH2367
  • Brake ENGINEERING SH2435
  • BREMBO S59512
  • CIFAM 153-192
  • DELPHI LS1440
  • FERODO FSB470
  • FERODO FSB471
  • FIRST LINE FBS038
  • FREN-J MG587
  • FREN-J MG601
  • fri.tech. 1047371
  • GIRLING 5185519
  • HELLA PAGID 8DB355002051
  • JAPANPARTS GF904AF
  • JAPANPARTS GF905AF
  • JAPANPARTS GF921AF
  • JAPANPARTS GF991AF
  • JAPANPARTS GF991JM
  • JAPANPARTS GF992AF
  • JAPANPARTS GF994AF
  • JAPKO 55991
  • JURID 361453J
  • MAGNETI MARELLI 360219192117
  • MAGNETI MARELLI BSS2117
  • METELLI 53-0192
  • MGA M691
  • MINTEX MFR378
  • MOTAQUIP VBS420
  • NIPPARTS J3509005
  • NK 2714528
  • OBTEC A/S 919528
  • PAGID H8635
  • PAGID H9225
  • QUINTON HAZELL BS831
  • RAICAM 2634
  • REMSA 430800
  • REMSA 431600
  • ROADHOUSE 430800
  • ROADHOUSE 431600
  • SAMKO 86340
  • sbs 18492714528
  • TEXTAR 91043600
  • TEXTAR 91045100
  • TEXTAR 981010436
  • TEXTAR 981010451
  • TEXTAR 98101043604
  • TEXTAR 98101045104
  • TRISCAN 810010528
  • TRUSTING 047371
  • TRW GS8551
  • VALEO 562598
  • VECO VX796
Modeliai, kuriems tinka LPR 06340
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD1 modelis
BEDFORD BRAVA2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.5 D, 2.5 D 4WD1988–1990
CHEVROLET1 modelis
CHEVROLET LUV2.3, 2.3 AWD, 2.4 DiTD, 3.5 AWD1978–2006
GREAT WALL5 modeliai
GREAT WALL PEGASUS2.2 RHG Royale, 2.2 RHN Royale All-wheel Drive2004–2008
GREAT WALL SAFE2.2, 2.2 All-wheel Drive2002–2009
GREAT WALL SAFE F12.2, 2.2 All-wheel Drive2006–2009
GREAT WALL SING2.2 DN, 2.8 DNX EGR, 2.8 TD, 2.8 TD All-wheel Drive2002–
GREAT WALLdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka LPR 06340
ModelisVarikliaiMetai
GREAT WALL SOCOOL2.22004–
ISUZU11 modelių
Modeliai, kuriems tinka LPR 06340
ModelisVarikliaiMetai
ISUZU CAMPO (KB)2.0 (KB21, KB27), 2.0 (KB23), 2.0 (KB28), 2.0 4WD (KB41, KB45), 2.0 4WD (KB43, KB48), 2.0 4WD (KB48), 2.2 (TFS), 2.2 4WD, 2.2 D (KBD27), 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47), 2.5 D (KB27), 2.5 D 4WD (KBD47)1977–1991
ISUZU D-MAX I (TFR, TFS)2.5, 2.5 DiTD (TFR86, TFR54)2002–2012
ISUZU KB2.0 4WD, 2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.3, 2.3 4WD, 2.5 D 4WD (KB27), 2.5 TDi, 2.8 TD, 2.8 TD 4WD, 3.1 TD, 3.1 TD 4WD1980–2004
ISUZU KB Pickup1.6 (KB20, KB25), 1.6 4WD (KB40)1972–1980
ISUZU MU (U)2.8 TD 4x4 (UCS55), 3.0 D 4x4 (UES73EW), 3.1 TD 4x4 (UCS69)1989–2002
ISUZU PICKUP2.3, 2.3 4x4, 2.5 TD, 2.6 4x4, 2.6 LS1987–
ISUZU PICKUP (TF)2.5 TD1996–
ISUZU TF Pickup2.8 TD1997–2003
ISUZU TFR/TFS Pickup (TF)2.3, 2.3 (TFR16H), 2.5 TD 4WD, 3.0 TDi 4WD (TFS), 3.5 (TFR), 3.5 4WD (TFS)1988–2002
ISUZU TROOPER I (UBS)1.9, 1.9 4WD, 2.2 D, 2.2 D 4WD, 2.2 TD 4WD, 2.3 4WD, 2.6 4WD, 2.8 TD, 2.8 TD (UBS55), 2.8 TD 4WD1983–1991
ISUZU TROOPER I Open Off-Road Vehicle (UBS)2.0 (UBS13), 2.2 D (UBS52), 2.2 D 4x4, 2.2 TD (UBS52), 2.3 (UBS16), 2.6 i (UBS17), 2.8 TD 4x41983–1991
OPEL3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LPR 06340
ModelisVarikliaiMetai
OPEL CAMPO (TF0, TF1)2.2 D, 2.2 D (TFR52), 2.2 D 4x4, 2.2 D 4x4 (TFS52), 2.3 (TFR16), 2.3 4x4 (TFS16), 2.5 D (TFR54), 2.5 D 4x4 (TFS54), 2.5 DTI, 2.5 TD (TFR54), 2.5 TD 4x4 (TFS54), 3.1 TD (TFR69), 3.1 TD 4x4 (TFS69)1987–2002
OPEL FRONTERA A (U92)2.0 i, 2.2 i (54MWL4), 2.3 TD (5JMWL4), 2.4 i (53MWL4), 2.5 TDS, 2.8 TD (5BMWL4, 5BSUD2)1992–1998
OPEL FRONTERA A Sport (U92)2.0 i (52SUD2, 55SUD2), 2.5 TDS, 2.8 TD (5BSUD2)1992–1998
VAUXHALL3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LPR 06340
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL BRAVA Pickup (TF0, TF1)2.3 (TFR16), 2.3 4x4 (TFS16), 2.5 DTI, 2.5 TD (TFR54), 2.5 TD 4x4 (TFS54)1988–2002
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.0, 2.2 i, 2.3 TD, 2.4 i, 2.5 TDS, 2.8 TD1991–1998
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) Sport (U92)2.0 i, 2.5 TDS, 2.8 TD1992–1998

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos