Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Sankabos darbinis cilindras LPR 3020
3020EAN 8032928098113

Sankabos darbinis cilindras LPR 3020

Sankabos darbinis cilindras LPR 3020. Tinka 25 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, FSO). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

39,99 € Sutaupykite 21,00 € (53%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 18 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
LPR
sriegio dydis
10 X 1
atstumas nuo montavimo angų [mm]
52 mm
Stūmoklio skersmuo [mm]
20.64 mm
Kategorija
Sankabos darbinis cilindras
MPN
3020
SKU
0197-3020
GTIN / EAN
8032928098113
Komplektacija
1x Sankabos darbinis cilindras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 17 numerių

Visi: Sankabos darbinis cilindras
17 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 71117
  • ASHIKA 85W0000
  • BREMBO E15002
  • CIFAM 404-139
  • DELPHI LL80143
  • fri.tech. CZ139
  • FTE KN2003921
  • GIRLING 1107730
  • JAPANPARTS CYW00
  • JAPKO 85W00
  • METELLI 54-0139
  • NIPPARTS J2600900
  • PAGID 83158
  • SAMKO M30028
  • TRUSTING CZ139
  • TRW PJK730
  • VALEO 3102320

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, FSO, 25 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka LPR 3020
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET10 modelių
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GL, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET EPICA (KL1)2.02004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.62003–
CHEVROLETdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LPR 3020
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.62003–2013
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.52005–2018
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.82005–2011
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
DAEWOO14 modelių
Modeliai, kuriems tinka LPR 3020
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0, 2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19)1995–2008
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX, 1.8, 2.02000–
FSO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka LPR 3020
ModelisVarikliaiMetai
FSO LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2004–2008

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos