Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Rato stabdžių cilindras LPR 4203
4203EAN 8032532011454

Rato stabdžių cilindras LPR 4203

Rato stabdžių cilindras LPR 4203. Tinka 22 modeliams (BEDFORD, OPEL, VAUXHALL), 1965–1991 m. Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

18,99 € Sutaupykite 8,00 € (42%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
LPR
Kategorija
Rato stabdžių cilindras
Stūmoklio skersmuo [mm]
19.05 mm
atstumas nuo montavimo angų [mm]
24 mm
stabdžių sistema
DELCO
sriegio dydis
10 X 1
MPN
4203
SKU
0197-4203
GTIN / EAN
8032532011454
Komplektacija
1x Rato stabdžių cilindras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 34 numeriai

Visi: Rato stabdžių cilindras
34 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 2707
  • AKRON-MALÒ 89636
  • ATE 03.3219-6001.3
  • ATE 03.3219-6002.3
  • BENDIX 211744B
  • BENDIX 62101013
  • BOSCH 0986475451
  • BOSCH 0986475777
  • Brake ENGINEERING WC1238BE
  • BREMBO A12093
  • CIFAM 101-185
  • DELPHI LW50005
  • DELPHI WAP1954
  • FERODO FHW4295
  • FIRST LINE DW568
  • FIRST LINE FBW1605
  • fri.tech. CF352
  • fri.tech. CF394
  • FTE R19035D1
  • GIRLING 5004108
  • MAGNETI MARELLI BSW0037
  • METELLI 04-0185
  • MGA C1553
  • MINTEX MWC237
  • MINTEX MWC1109
  • NK 803609
  • NUOVA TECNODELTA 3553
  • QUINTON HAZELL BWC3008
  • SAMKO C10285
  • TRUSTING CF352
  • TRUSTING CF394
  • TRW 32966782
  • TRW BWD108
  • UNIPART GWC1765

Tinkami automobiliai. BEDFORD, OPEL, VAUXHALL, 22 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1965–1991.

Modeliai, kuriems tinka LPR 4203
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD1 modelis
BEDFORD ASTRA VAN Estate Van1.3, 1.6 D1982–1991
OPEL10 modelių
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 N, 1.6 S1975–1981
OPEL KADETT B1.1, 1.1 S, 1.1 SR, 1.2 S1965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.1, 1.21965–1973
OPEL KADETT B Estate1.1, 1.21965–1973
OPEL KADETT C1.0, 1.2, 1.2 S1973–1979
OPELdar 5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LPR 4203
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT C City1.0, 1.2, 1.2 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.0, 1.2, 1.2 S1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.0, 1.2, 1.2 S1973–1979
OPEL MANTA B (58, 59)1.61975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.61975–1988
VAUXHALL11 modelių
Modeliai, kuriems tinka LPR 4203
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA1.21979–1984
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.31984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.31984–1991
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1.6 S, 13001975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC16001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Saloon1.3, 1.61975–1981
VAUXHALL CHEVETTE Estate1.3, 13001975–1985
VAUXHALL CHEVETTE Hatchback13001975–1985
VAUXHALL CHEVETTE Saloon13001974–1985

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos