Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Brake rotor image
D1461PEAN 8032532087459

Stabdžių diskas LPR D1461P

Stabdžių diskas LPR D1461P. Tinka 21 modeliui (CHRYSLER, DODGE, PLYMOUTH). Pakeičia 23 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

61,99 € Sutaupykite 28,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 33 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
LPR
Kategorija
Stabdžių diskas
Išorinis skersmuo [mm]
270 mm
centravimo skersmuo [mm]
57.4 mm
aukštis [mm]
46 mm
stabdžių disko storis [mm]
9 mm
minimalus storis [mm]
7.3 mm
MPN
D1461P
SKU
0197-D1461P
GTIN / EAN
8032532087459
Komplektacija
1x Stabdžių diskas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 23 OE numerius

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 26 numeriai Sandėlyje – nuo 25,99 € iki 41,99 €.

Visi: Stabdžių diskas
26 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 16727
  • ACDelco AC2803D
  • APEC DSK2038
  • ATE 24.0109-0146.1
  • BENDIX Braking BDS1772
  • BOSCH 0986478514
  • Brake ENGINEERING DI956137
  • BREMBO 08B02910
  • CAR 142482
  • DELPHI BG3593
  • EUROBRAKE 5815209310
  • FERODO DDF1026
  • INTERBRAKE DG461P
  • JAPANPARTS DP994
  • MINTEX MDC1330
  • NK 209310
  • PAGID 50335
  • PILENGA 5613
  • QUINTON HAZELL BDC4794
  • REMSA 690100
  • ROADHOUSE 690100
  • SAMKO D1461P
  • sbs 1815209310
  • TEXTAR 92108600
  • TRW DF4533
  • ZIMMERMANN 155390600

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, PLYMOUTH, 21 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka LPR D1461P
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER16 modelių
CHRYSLER CIRRUS2.0 LX, 2.4 LX, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER LE BARON Convertible2.2 i Turbo, 2.5 i1986–1997
CHRYSLER LE BARON Coupe2.51986–1993
CHRYSLER LE BARON Saloon2.5 i1986–1994
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLER NEON II1.6, 1.8, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLERdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka LPR D1461P
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER NEW YORKER3.01987–1993
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)1.6, 2.0, 2.2 CRD2002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.42000–2010
CHRYSLER SARATOGA2.5, 3.01989–1995
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.4 Turbo, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.4 Turbo, 2.7 Flexfuel, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE, 2.5 LX1996–2001
DODGE3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LPR D1461P
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER Coupe2.51994–2000
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE STRATUS2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 V61994–2001
PLYMOUTH2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka LPR D1461P
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH SUNDANCE Coupe2.21986–1994
PLYMOUTH SUNDANCE Saloon2.21986–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos