Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Oro filtras MANN-FILTER C 2443/1
C 2443/1EAN 4011558166106

Oro filtras MANN-FILTER C 2443/1

Oro filtras MANN-FILTER C 2443/1. Tinka 36 modeliams (FSO, IZH, LADA +4). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

42,99 € Sutaupykite 22,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 20 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MANN-FILTER
Kategorija
Oro filtras
filtro tipas
filtro įdėklas
ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR)
Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios
aukštis [mm]
65 mm
vidinis skersmuo [mm]
181 mm
Išorinis skersmuo [mm]
233 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
181 mm
MPN
C 2443/1
SKU
0004-C 2443/1
GTIN / EAN
4011558166106
Komplektacija
1x Oro filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 8 · 32 numeriai Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 6,99 €.

Visi: Oro filtras
32 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. FSO, IZH, LADA +4, 36 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2443/1
ModelisVarikliaiMetai
FSO9 modeliai
FSO 125P1.3 1300, 1.5 15001967–1992
FSO 125P Estate1.3, 1.51967–1992
FSO 125P Pickup1.51975–1991
FSO POLONEZ Estate1.5, 1.61983–1995
FSO POLONEZ I1.3, 1.5, 1.5 Turbo, 1.61977–1991
FSO POLONEZ II1.5, 1.5 i, 1.61988–1992
FSOdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2443/1
ModelisVarikliaiMetai
FSO POLONEZ III1.6 i1992–2005
FSO POLONEZ III Saloon1.6 GLi, 1.6 i1992–2002
FSO POLONEZ Pickup1.6 i1994–1998
IZH6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2443/1
ModelisVarikliaiMetai
IZH 21251.51973–1997
IZH 2715 Pickup1.5, 1.5 4x41972–2001
IZH 2715 Van1.5, 1.5 4x4, 1.91985–2001
IZH 27171.5, 1.6, 1.71985–
IZH ORBITA (2126)1.5, 1.7, 1.7 4x4, 1.91987–2005
IZH ORBITA Estate (21262)1.5, 1.7, 1.7 4x4, 1.91987–2005
LADA11 modelių
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2443/1
ModelisVarikliaiMetai
LADA 1200-1500 Estate1200 (2102), 1300 (VAZ-21021), 1500 (2102)1973–1988
LADA 1200-16001.3 2106, 1.5 (2103), 1200 L/S (2101), 1300 (VAZ2101), 1300 (WAS21011), 1500 (WAS2103, WAS2106), 1500 N/S (VAZ2103), 1600 (2106), 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)1970–2005
LADA KALINKA Estate Van (21043)15001985–1998
LADA NADESCHDA (2120)1.7, 1.7 i, 1.8, 1.8 i1997–2006
LADA NIVA Closed Off-Road Vehicle (2121, 2131)1.6, 1.8, 1600, 1600 4x4, 1700 i1976–
LADA NOVA (2105)1.6, 1200 Junior/L (2105), 1300, 1300 Spezial/L (2105), 1500, 1500 S (WAS21093), 1500 Special (VAZ2105, WAS21053), 1600 (WAS21074), 1700 i Classic (VAZ2107)1981–2012
LADA NOVA Estate (2104)1.6, 1200 Junior/L, 1300, 1500, 1700 (21044)1984–2012
LADA SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114)1100, 1300, 15001984–2013
LADA SAMARA Convertible (2108)1.51986–2012
LADA SAMARA Saloon (21099, 2115)1100, 1300, 15001987–2012
LADA TOSCANA (2107)1.6, 1.7, 1300, 15001982–2012
MOSKVICH5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2443/1
ModelisVarikliaiMetai
MOSKVICH 21401.51976–1988
MOSKVICH 4121.51971–1988
MOSKVICH 427 Estate1.51975–1979
MOSKVICH ASLK 2137 Estate1.51976–2001
MOSKVICH ASLK 21401.51976–1988
TOFAS1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2443/1
ModelisVarikliaiMetai
TOFAS SERCE1.31985–1994
TOYOTA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2443/1
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA SPRINTER CARIB Estate (AE11)1.6 (AE111)1992–2002
ZAZ3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2443/1
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ SLAVUTA (1103)1.1, 1.2, 1.31999–2006
ZAZ TAVRIA (1102)1.1, 1.2 (110207, 110217), 1.2 S, 1.31987–2007
ZAZ TAVRIA Pickup (1105)1.2 (110557), 1.3 (110558)1999–2011

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos