Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Oro filtras MANN-FILTER C 2852/2
C 2852/2EAN 4011558116408

Oro filtras MANN-FILTER C 2852/2

Oro filtras MANN-FILTER C 2852/2. Tinka 60 modelių (AUDI, CHEVROLET, FORD +5), 1968–2012 m. Pakeičia 10 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

22,99 € Sutaupykite 12,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MANN-FILTER
Kategorija
Oro filtras
filtro tipas
filtro įdėklas
ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR)
Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios
aukštis [mm]
62 mm
vidinis skersmuo [mm]
222 mm
Išorinis skersmuo [mm]
279 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
222 mm
MPN
C 2852/2
SKU
0004-C 2852/2
GTIN / EAN
4011558116408
Komplektacija
1x Oro filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 32 numeriai

Visi: Oro filtras
32 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • ACDelco 01 EFA 013
  • ACDelco 01 EFA 052
  • ACDelco 1AEFA013
  • BECK/ARNLEY 042-1353
  • BOSCH 1 457 429 054
  • BOSCH 1 457 429 092
  • BOSCH 1 457 429 904
  • BOSCH 1 987 429 601
  • BOSCH 9 455 087 508
  • BOSCH S 9054
  • DELPHI EFA 620
  • DONALDSON P532035
  • FILTROS TECFIL AR9620
  • FILTROS TECFIL AR9621
  • FLEETGUARD AF25202
  • FRAM CA3333
  • FRAM CA3333A
  • FRAM CA5838
  • GUD FILTERS AG 457
  • KNECHT AG 61
  • KNECHT AG 246
  • LUCAS CAV EFA 205
  • MAGNETI MARELLI FA9620
  • MAHLE LX 208
  • MOTAQUIP VFA 224
  • Motorcraft BFA 26
  • Motorcraft EFA 146
  • PUROLATOR QAF 177
  • WESFIL WA142
  • WIX FILTERS 42900
  • WIX FILTERS W42900
  • WIX FILTERS WA42900

Tinkami automobiliai. AUDI, CHEVROLET, FORD +5, 60 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1968–2012.

Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
AUDI12 modelių
AUDI 100 C1 Saloon (801, 803, 805, 807, 811, 813, F104)1.61968–1976
AUDI 100 C2 Avant (435, 436)1.6, 1.9, 2.11977–1983
AUDI 100 C2 Saloon (431, 433, 434)1.6, 1.9, 2.11976–1984
AUDI 100 C3 Avant (445, 446)1.8, 1.8 Cat, 1.8 Cat quattro, 1.8 quattro, 1.9, 2.21982–1990
AUDI 100 C3 Saloon (443, 444)1.8, 1.8 Cat, 1.8 Cat quattro, 1.8 quattro, 1.9, 2.21982–1991
AUDI 50 (863)1.1, 1.31974–1978
AUDIdar 6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
AUDI 80 B1 Saloon (80, 82)1.3, 1.5, 1.6, 1.6 GT1972–1978
AUDI 80 B2 Saloon (811, 813, 814, 819, 853)1.3, 1.6, 1.8, 1.8 CC quattro (85Q), 1.9 CD-5S1978–1987
AUDI 80 B3 Saloon (893, 894, 8A2)1.4, 1.6, 1.8, 1.8 S, 1.8 S quattro1986–1991
AUDI 80 B4 Avant (8C5)2.01991–1996
AUDI 80 B4 Saloon (8C2)1.6, 2.01991–1995
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856)1.6, 1.8, 1.8 GT, 1.91980–1988
CHEVROLET4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEVETTE Saloon1.0 Junior, 1.6 Álcool1987–2000
CHEVROLET OPALA Coupe2.5, 4.11971–1992
CHEVROLET OPALA Estate2.5, 2.5 Álcool1974–1992
CHEVROLET OPALA Saloon2.51968–1992
FORD3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
FORD BELINA II1.8 Álcool1977–1991
FORD DEL REY1.8, 1.8 Álcool1981–1992
FORD DEL REY Turnier1.81979–1992
FORD USA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA ROYALE1.8, 1.8 Álcool1992–1996
FORD USA VERSAILLES1.8, 1.8 Álcool1991–1996
SEAT3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
SEAT IBIZA II (6K1)1.01993–2002
SEAT MARBELLA (28A)0.9, 0.9 Cat1986–1999
SEAT MARBELLA Hatchback Van (028A)0.91986–1999
SKODA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
SKODA FAVORIT (781)1.3 135 X, LX, GLX (781)1989–1994
SKODA FAVORIT Estate Van (785)1.31989–1995
SKODA FAVORIT Forman (785)1.3 (135 E)1988–1995
SKODA FAVORIT Pickup (787)1.31992–1997
UAZ2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
UAZ 3151 (3151)2.41992–2003
UAZ 31512 Open Off-Road Vehicle2.41993–2008
VW30 modelių
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER C 2852/2
ModelisVarikliaiMetai
VW DERBY (86)1.1, 1.31977–1981
VW DERBY (86C, 80)1.1, 1.31981–1984
VW GOL G11.6, 1.6 Álcool, 1.8, 1.8 Álcool1980–1997
VW GOL G21.0, 1.6 CLI, 1.6 CLI Álcool, 1.8 Álcool1994–2005
VW GOL G31.0 Álcool, 1.0 Special1998–2006
VW GOLF II (19E, 1G1)1.0, 1.3, 1.3 Cat1983–1992
VW GOLF II Van (19E, 1G1)1.31983–1991
VW GOLF III (1H1)1.41989–2000
VW GOLF III Variant (1H5)1.41993–1999
VW GOLF Van III Variant (1H5)1.41991–1999
VW JETTA II (19E, 1G2, 165)1.3, 1.3 Cat1983–1992
VW PARATI I Variant1.6, 1.8, 1.8 Álcool1982–1995
VW PARATI II Variant1.6 CLI Alcool, 1.81995–2005
VW PASSAT B1 (32)1.3, 1.5, 1.61973–1981
VW PASSAT B1 Saloon (32)1.5, 1.5 Álcool1973–1982
VW PASSAT B1 Variant (33)1.3, 1.5, 1.61973–1981
VW PASSAT B2 (32B)1.3, 1.6, 1.8, 1.91979–1989
VW PASSAT B2 Saloon (32B)1.6, 1.6 Álcool, 1.8, 1.8 Álcool1982–1989
VW PASSAT B2 Variant (33B)1.3, 1.6, 1.8, 1.8 Syncro, 1.91980–1989
VW POLO (86)1.1, 1.31975–1981
VW POLO CLASSIC (86C, 80)1.0, 1.3, 1.3 Cat1985–1994
VW POLO Coupe (86C, 80)1.0, 1.0 Cat, 1.3, 1.3 Cat1981–1994
VW POLO Hatchback Van (86CF)1.0, 1.31992–1994
VW POLO II (86C, 80)1.0, 1.0 Cat, 1.3, 1.3 Cat1981–1994
VW QUANTUM Variant1.8, 1.8 Álcool1985–2005
VW SANTANA1.8, 1.8 Álcool, 1.8 GL1984–2012
VW SANTANA (32B)1.3, 1.6, 1.8, 1.91981–1985
VW SAVEIRO G1 (147)1.6, 1.6 Álcool, 1.8 Álcool1982–1997
VW SCIROCCO (53B)1.31980–1992
VW VOYAGE1.5, 1.5 Álcool, 1.6, 1.6 Álcool, 1.81981–1995

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos