Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Alyvos filtras MANN-FILTER W 7015
W 7015EAN 4011558044220

Alyvos filtras MANN-FILTER W 7015

Alyvos filtras MANN-FILTER W 7015. Tinka 108 modeliams (FORD, FORD (JMC), FORD AUSTRALIA +8). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

14,99 € Sutaupykite 6,00 € (40%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 8 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MANN-FILTER
Kategorija
Alyvos filtras
filtro tipas
priveržiamas filtras
ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR)
Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios
rekomenduojamų specialių įrankių dalies numeris
LS 7
aukštis [mm]
75 mm
sriegio dydis
3/4-16 UNF-2B
Išorinis skersmuo [mm]
76 mm
Papildomas straipsnis / informacija 2
su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar]
1.4
Tarpiklio vidinis skersmuo [mm]
61 mm
Tarpiklio išorinis skersmuo [mm]
70 mm
MPN
W 7015
SKU
0004-W 7015
GTIN / EAN
4011558044220
Komplektacija
1x Alyvos filtras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 9W7E6714AA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Filter Assy - Oil — S-Max S-Max CD340 (2006–2016) — Oil Cooler And Filter
S-Max S-Max CD340 (2006–2016) · Oil Cooler And FilterPozicija 6731

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 53 numeriai Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 5,99 €.

Visi: Alyvos filtras
53 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • CoopersFiaam FT4809
  • CoopersFiaam FT5274
  • DELPHI FX0081
  • FILTRON OP 618
  • FILTROS TECFIL PSL164
  • FRAM PH3614
  • FRAM PH4985
  • FRAM PH9566
  • GUD FILTERS Z 117
  • GUD FILTERS Z 118
  • GUD FILTERS Z 217
  • JAPANPARTS FO-211
  • JAPANPARTS FO-215
  • JAPANPARTS FO-299
  • LUBERFINER PH 2835
  • M-Filter MH 73
  • MAHLE OC 235
  • MAHLE OC 1446
  • MAHLE OC 1488
  • MICRONAIR OF005
  • MICRONAIR OF069
  • MOTAQUIP VFL 370
  • MOTAQUIP VFL 372
  • NIPPARTS J1312004
  • NIPPARTS J1312011
  • NIPPARTS J1312015
  • PUROLATOR L 14477
  • RYCO Z87A
  • RYCO Z131A
  • RYCO Z418
  • SAKURA Automotive C-1110
  • SAKURA Automotive C-1110-5
  • SAKURA Automotive C-1122XPL
  • SAKURA Automotive C-1123
  • SAKURA Automotive C-1142
  • SAKURA Automotive C-1403
  • SOFIMA S 3253 R
  • TEHO 4075
  • TEHO OK 28
  • TJ FILTERS FB 5400
  • UFI 23.214.00
  • UFI 23.253.00
  • UNIPART GFE 334
  • VIC C-111
  • VIC C-114
  • VIC C-705
  • WESFIL WZ87
  • WESFIL WZ131
  • WESFIL WZ418
  • WESFIL WZ418NM
  • WIX FILTERS 51348
  • WIX FILTERS 51396
  • WIX FILTERS WL10484

Tinkami automobiliai. FORD, FORD (JMC), FORD AUSTRALIA +8, 108 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
FORD56 modeliai
FORD B-MAX (JK)1.0 EcoBoost2012–
FORD B-MAX Van (JK)1.0 EcoBoost2012–
FORD C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 LPG2007–2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)1.0 EcoBoost, 2.0 Energi2010–2019
FORD C-MAX II Van1.0 EcoBoost2010–2019
FORD ECOSPORT1.0 EcoBoost, 1.6 Ti-VCT, 2.0 4x4, 2.0 Flex, 2.0 Flex 4x42011–2022
FORDdar 50 modelių
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
FORD FIESTA Saloon1.0 EcoBoost2010–2017
FORD FIESTA V (JH, JD)ST1502001–2014
FORD FIESTA VI (CB1, CCN)1.0, 1.0 EcoBoost, 1.0 Sport, 1.5 Flex2008–
FORD FIESTA VI Van1.0, 1.0 EcoBoost2008–2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF)1.0 EcoBoost, 1.0 EcoBoost Active, 1.1 Ti-VCT, 1.1 Ti-VCT LPG2017–
FORD FIESTA VII Van1.0 EcoBoost, 1.1 Ti-VCT2018–
FORD FOCUS C-MAX (DM2)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.02003–2007
FORD FOCUS II (DA, HCP, DP)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 CNG, 2.0 Flex, 2.0 LPG2004–2013
FORD FOCUS II Convertible2.02006–2010
FORD FOCUS II Estate Van1.8 Flexifuel2004–2011
FORD FOCUS II Saloon (DB, FCH, DH)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.02005–
FORD FOCUS II Turnier (DA, FFS, DS)1.8, 1.8 Flexifuel, 2.0, 2.0 LPG2004–2012
FORD FOCUS III1.0 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 2.0, 2.0 Direct Flex, 2.0 ST, 2.0 Ti-GDi, 2.3 RS AWD2010–2020
FORD FOCUS III Estate Van1.0 EcoBoost2012–2020
FORD FOCUS III Hatchback Van1.0 EcoBoost2011–2020
FORD FOCUS III Saloon1.0 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 Ti, 2.0, 2.0 Direct Flex, 2.0 GDi2010–2020
FORD FOCUS III Turnier1.0 EcoBoost, 1.6 Flexifuel, 1.6 LPG, 1.6 Ti, 2.0, 2.0 ST2010–2020
FORD FOCUS IV (HN)2.3 ST EcoBoost2018–
FORD FOCUS IV Turnier (HP)2.3 ST EcoBoost2018–
FORD GALAXY II (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.32006–2015
FORD GALAXY III (CK)2.0 EcoBoost2015–
FORD GALAXY MK II VAN (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost2006–2015
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)1.0 EcoBoost2010–2019
FORD GRAND C-MAX Van1.0 EcoBoost2010–2019
FORD KUGA II (DM2)2.0, 2.0 4x4, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.52012–
FORD MAVERICK2.3 16V2001–
FORD MONDEO III (B5Y)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V, 2.0 DI2000–2007
FORD MONDEO III Saloon (B4Y)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY)1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V2000–2007
FORD MONDEO IV (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Saloon (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTI, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel, 2.0 LPG, 2.0 SCTi, 2.32007–2015
FORD MONDEO IV Van2.0, 2.0 EcoBoost2007–2015
FORD MONDEO V Hatchback (CE)1.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost2014–
FORD MONDEO V Saloon (CD)1.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost 4x4, 2.0 Hybrid, 2.5, 2.5 Flex2012–
FORD MONDEO V Turnier (CF)1.0 EcoBoost, 2.0 EcoBoost, 2.0 Hybrid iVCT2014–
FORD RANGER (TKE)2.5 Flex, 2.5 i, 2.5 i 4x42011–
FORD S-MAX (CJ, WA6)2.0 EcoBoost2015–
FORD S-MAX (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost, 2.0 Flexifuel2006–2014
FORD S-MAX VAN (WA6)2.0, 2.0 EcoBoost2006–2014
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV1.0 EcoBoost2013–
FORD TOURNEO COURIER B460 MPV1.0 EcoBoost2014–
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Bus (F3)1.0 EcoBoost PHEV2012–
FORD TRANSIT CONNECT V408 Box Body/MPV1.0 EcoBoost2013–
FORD TRANSIT COURIER B460 Box Body/MPV1.0 EcoBoost2014–
FORD TRANSIT COURIER B460 MPV1.0 EcoBoost2014–
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Bus (F3)1.0 EcoBoost PHEV2012–
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Van (FY, FZ)1.0 EcoBoost PHEV2012–
FORD TRANSIT Platform/Chassis (FM , FN , FF)2.3 16V CNG RWD, 2.3 16V LPG RWD, 2.3 16V RWD2006–2014
FORD TRANSIT Van (FA)2.3 16V CNG RWD, 2.3 16V LPG RWD, 2.3 16V RWD2006–2014
FORD (JMC)1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
FORD (JMC) TOURNEO2.0 T2016–
FORD AUSTRALIA18 modelių
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
FORD AUSTRALIA ECOSPORT (BK, BL)1.0 EcoBoost2013–
FORD AUSTRALIA FALCON Saloon (FG)2.0 EcoBoost XT2008–2014
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WP, WQ)2.0 i XR42004–
FORD AUSTRALIA FIESTA Hatchback (WZ)1.0 EcoBoost, 1.52013–
FORD AUSTRALIA FOCUS Convertible (LT)2.0 i2007–2009
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LT)2.0 i2007–2009
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (LZ)2.3 RS AWD2015–
FORD AUSTRALIA FOCUS Hatchback (SA)2.3 ST2018–
FORD AUSTRALIA FOCUS Saloon (LS, LT)2.0 i2005–
FORD AUSTRALIA KUGA (TF)2.0 EcoBoost AWD2013–2016
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MB, MC)2.3 i 16 V2009–
FORD AUSTRALIA MONDEO Estate (MD)2.0 EcoBoost2014–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MA, MB, MC)2.3 i 16V2007–
FORD AUSTRALIA MONDEO Hatchback (MD)2.0 EcoBoost2014–
FORD AUSTRALIA MONDEO Saloon (MA, MB)2.3 i 16 V2007–2015
FORD AUSTRALIA MUSTANG Coupe (FM, FN)2.3 EcoBoost2014–2023
FORD AUSTRALIA RANGER Pickup (PX)2.5 i (PX)2011–2022
FORD AUSTRALIA RANGER Platform/Chassis (PX)2.5 i (PX)2011–2022
FORD USA6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA BRONCO SPORT Closed Off-Road Vehicle2.0 EcoBoost 4WD (R9D)2019–
FORD USA EXPLORER (U5)2.3 T 4WD2010–
FORD USA FUSION2.52005–
FORD USA MAVERICK Crew Cab Pickup (W8)2.0 AWD2021–
FORD USA MUSTANG Convertible2.3 EcoBoost2014–
FORD USA MUSTANG Coupe2.3 EcoBoost2014–2023
JAGUAR7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
JAGUAR F-PACE (X761)2.0 Ti4, 2.0 Ti4 AWD2015–
JAGUAR XE (X760)2.0, 2.0 AWD, P2502015–
JAGUAR XF I (X250)2.02008–2015
JAGUAR XF II (X260)2.0, 2.0 AWD2015–
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250)2.0 T2012–2015
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260)2.0, 2.0 AWD2017–
JAGUAR XJ (X351)2.0 Ti42009–
LAND ROVER7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550)2.0 4x4, 2.0 Si4 4x42014–
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550)Si4 4x42014–
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359)2.0 Si4 4x42006–2015
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538)2.0 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Convertible (L538)2.0 4x42015–2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE VAN (L538)Si4 4x42011–2019
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494)2.0 Si4 4x42013–2022
MAZDA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
MAZDA CX-7 (ER)2.5 MZR (ER10L)2006–2014
MORGAN1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
MORGAN ROADSTER Convertible2.0 Plus42004–
TOYOTA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA FORTUNER (N15, N16)2.7 (TGN166, TGN168)2015–
TOYOTA HILUX VIII Pickup (N1)4.0 V6 VVTi 4WD (GGN125, GGN135)2015–
VOLVO8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO C30 (533)1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 FlexFuel2006–2013
VOLVO S40 II (544)1.8, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 F2003–2012
VOLVO S60 II (134)2.0 T, T5, T5 DRIVe2010–2019
VOLVO S80 II (124)2.0, 2.0 FlexFuel, 2.0 T, T52006–2016
VOLVO V50 (545)1.6, 1.8, 1.8 BiFuel, 1.8 FlexFuel, 2.0, 2.0 FlexFuel2003–2012
VOLVO V60 I (155)2.0 T, T52010–2018
VOLVO V70 III (135)2.0, 2.0 FlexiFuel, 2.0 T, T52007–2016
VOLVO XC60 I SUV (156)2.0 T, T52008–2018
VW1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MANN-FILTER W 7015
ModelisVarikliaiMetai
VW AMAROK (T1A, T1B)2.3 TSI 4motion2022–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos