Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Vėdinimo / oro išleidimo vožtuvas, degalų bakas MAXGEAR 18-0521
18-0521EAN 5902659752383

Vėdinimo / oro išleidimo vožtuvas, degalų bakas MAXGEAR 18-0521

Vėdinimo / oro išleidimo vožtuvas, degalų bakas MAXGEAR 18-0521. Tinka 102 modeliams (ALFA ROMEO, AUDI, BUICK +14). Pakeičia 19 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

29,99 € Sutaupykite 14,00 € (47%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 15 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MAXGEAR
Kategorija
Vėdinimo / oro išleidimo vožtuvas, degalų bakas
MPN
18-0521
SKU
0403-18-0521
GTIN / EAN
5902659752383
Komplektacija
1x Vėdinimo / oro išleidimo vožtuvas, degalų bakas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 19 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 93216081. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

VALVE solenoid valve canister — S10 S10 Pickup 2nd Generation (1994–2011) — Canister line
S10 S10 Pickup 2nd Generation (1994–2011) · Canister linePozicija 13

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 5 numeriai

Visi: Vėdinimo / oro išleidimo vožtuvas, degalų bakas
5 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO8 modeliai
ALFA ROMEO 145 (930)1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A), 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2), 1.7 i.e. 16V (930.A1), 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A), 2.0 16V T.S. (930.A5)1994–2001
ALFA ROMEO 146 (930)1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A), 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C), 1.7 i.e. 16V (930.B1), 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A), 2.0 16V T.S. (930.B5)1994–2001
ALFA ROMEO 155 (167)1.6 16V T.S. (167.A6A), 1.7 T.S. 16V (167.A4N), 2.0 T.S. 16V (167.A2G)1992–1997
ALFA ROMEO 156 (932)1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100), 1.6 16V T.SPARK (932A4), 2.5 V6 24V (932A1), 2.5 V6 24V (932A11)1997–2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932)1.6 16V T.SPARK. (932B4100), 2.5 V6 24V (932A1), 2.5 V6 24V (932B1100)1997–2006
ALFA ROMEO 166 (936)2.5 V6 24V (936A2), 2.5 V6 24V (936A21), 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001), 3.0 V6 24V (936A11)1998–2007
ALFA ROMEOdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
ALFA ROMEO GTV (916)2.0 JTS (916CXA00), 2.0 T.SPARK 16V (916.C2, 916C2C00), 3.0 V6 24V (916.C1), 3.0 V6 24V (916.C1B), 3.2 V6 24V (916CXB00)1994–2005
ALFA ROMEO SPIDER (916)2.0 T.SPARK 16V (916S2B), 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00), 3.0 V6 (916S1), 3.0 V6 (916S1B00), 3.0 V6 24V (916S1)1994–2005
AUDI8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
AUDI A4 B5 (8D2)1.6, 1.8, 1.8 quattro, 1.8 T, 1.8 T quattro1994–2001
AUDI A4 B5 Avant (8D5)1.6, 1.8, 1.8 quattro, 1.8 T, 1.8 T quattro1994–2002
AUDI A6 C4 (4A2)1.81994–1998
AUDI A6 C4 Avant (4A5)1.81994–1998
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4)1.8, 1.8 T, 1.8 T quattro1997–2005
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6)1.8, 1.8 T, 1.8 T quattro1997–2006
AUDI CABRIOLET B3 (8G7)1.81991–2000
AUDI TT (8N3)1.8 T, 1.8 T quattro1998–2007
BUICK2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
BUICK CENTURY Estate (435)2.2, 2.2 Special1981–1996
BUICK CENTURY Saloon2.2, 2.2 Special1981–1996
CHERY2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
CHERY TIGGO2.0, 2.0 All-wheel Drive2002–
CHERY TIGGO 32.02007–
CHEVROLET11 modelių
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET BLAZER S102.2, 2.2 AWD1993–2005
CHEVROLET CORSA Estate1.6 GLS (35), 1.6 GS (35)1996–2010
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0 (08, 68), 1.0 16V (08, 68, 73, 78), 1.6 GLS (08, 68), 1.6 GS1994–2010
CHEVROLET CORSA Pickup1.0, 1.6 (80)1994–2010
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19, 98), 1.0 (19), 1.6 GLS (19), 1.6 GS1994–2010
CHEVROLET KADETT1.8 (08, 31)1989–1999
CHEVROLET S10 Extended Cab Pickup2.21993–2004
CHEVROLET S10 Pickup2.2, 2.2 4x41994–2012
CHEVROLET S10 Standard Cab Pickup2.21993–2004
CHEVROLET SILVERADO4.1 AWD1995–2007
CHEVROLET VECTRA2.0, 2.2, 2.2 Elegance1996–2006
FERRARI13 modelių
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
FERRARI 360 (F131)3.6 Challenge, 3.6 Challenge Stradale, 3.6 Modena1999–2005
FERRARI 360 Spider (F131)3.62000–2005
FERRARI 456 GT/GTA5.5 (F116)1993–2004
FERRARI 5 MARANELLO550, 575 M1996–2006
FERRARI 550 BARCHETTA5.52000–2005
FERRARI 599 GTB/GTO6.0 GTB, 6.0 GTO2006–
FERRARI 599 SA6.02010–
FERRARI 612 SCAGLIETTI5.72004–2011
FERRARI ENZO FERRARI6.02002–2003
FERRARI F355 Spider3.51994–2000
FERRARI F430430 Scuderia, F4302005–2009
FERRARI F430 Spider4.3 F430, F430, Scuderia 16M2005–2009
FERRARI SUPERAMERICA5752005–2006
FIAT5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
FIAT BRAVA (182)1.4 (182.BG), 1.4 12 V (182.BA), 1.8 GT 16V (182.BC)1995–2003
FIAT BRAVO I (182)1.4 (182.AA), 1.4 (182.AG), 1.8 GT (182.AC), 2.0 HGT 20V (182.AD)1995–2001
FIAT COUPE (175)1.8 16V, 2.0 20V (175AXC1A)1993–2000
FIAT MAREA (185)1.4 80 12V, 1.8 115 16V, 2.0 150 20V1996–2007
FIAT MAREA Weekend (185)1.4 80 12V, 1.8 115 16V, 2.0 150 20V1996–2007
GREAT WALL1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
GREAT WALL DEER Pickup2.2 4WD2005–2013
LANCIA4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA KAPPA (838)2.0 20V (838AA1AA), 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A), 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A), 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)1994–2001
LANCIA KAPPA Coupe (838)2.4 20V (838CC), 3.0 24V (838CD, 838CD11A)1996–2001
LANCIA KAPPA SW (838)2.0 20V (838BG1AA), 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A), 3.0 24V (838BD11A)1996–2001
LANCIA Y (840)1.4 12V (840AB), 1.4 12V (840AC)1995–2003
MASERATI1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
MASERATI MC 126.02004–
OPEL11 modelių
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA F CLASSIC Estate (T92)1.4 i (F35, M35)1998–2005
OPEL ASTRA F Convertible (T92)1.4 i 16V, 1.4 Si1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.4 (F35, M35), 1.4 i (F35, M35), 1.4 i 16V (F35, M35), 1.4 Si (F35, M35), 1.6 (F35, M35), 1.6 i (F35, M35), 1.6 Si (F35, M35), 1.8 i (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.4 i (F70), 1.6 i (F70), 1.8 i (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.4 (F08, M08, F68, M68), 1.4 i (F08, M08, F68, M68), 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68), 1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 i (F08, M08, F68, M68), 1.6 Si (F08, M08, F68, M68), 1.8 i (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.4 (F19, M19), 1.4 i (F19, M19), 1.4 i 16V (F19, M19), 1.4 Si (F19, M19), 1.6 (F19, M19), 1.6 i (F19, M19), 1.6 Si (F19, M19), 1.8 i (F19, M19)1991–2001
OPEL COMBO Box Body/MPV (71)1.2, 1.41994–2001
OPEL CORSA B (S93)1.2 i (F08, F68, M68), 1.4 (F08, F68, M68), 1.4 i (F08, F68, M68), 1.4 Si (F08, F68, M68)1993–2009
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93)1.2 (F08, W5L)1994–2001
OPEL VECTRA A (J89)1.8 i Cat (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)1.6 i Cat (F68, M68), 1.8 i Cat (F68, M68)1988–1995
RENAULT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT SAFRANE II (B54)2.5 20V (B54F)1996–2000
SAAB7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-3 (YS3D)2.0 i1998–2003
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D)2.0 i1998–2003
SAAB 900 II2.0 i, 2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
SAAB 900 II Convertible2.0 i, 2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
SAAB 900 II Coupe2.0 i, 2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
SAAB 90002.0 -16 CD, 2.3 -16 CDE1985–1998
SAAB 9000 Hatchback2.0 -16 CS, 2.3 -16 CSE1984–1998
SKODA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
SKODA SUPERB I (3U4)2.02001–2008
VAUXHALL3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL COMBO Mk I (B) (S93)1.41994–2001
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93)1.2 i, 1.4 i, 1.4 i S1992–2000
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) Hatchback Van (S93)1.4 i1994–2000
VOLVO16 modelių
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
VOLVO 850 (854)2.0, 2.0 Turbo, 2.3 Turbo R, 2.4, 2.4 GLE, T5, T5 R, T5-R1991–1997
VOLVO 850 Estate (855)2.0, 2.0 Turbo, 2.3 Turbo R, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 GLE, T5, T5 R, T5-R1992–1997
VOLVO 960 (964)2.91990–1994
VOLVO 960 II (964)2.51994–1996
VOLVO 960 II Estate (965)2.5, 2.91994–1996
VOLVO 960 Kombi (965)2.91990–1994
VOLVO C70 I Convertible (873)2.4, 2.4 T, T51998–2005
VOLVO C70 I Coupe (872)2.0, 2.0 T, 2.4, 2.4 T, T-51997–2002
VOLVO S60 I (384)T52000–2010
VOLVO S70 (874)2.0, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 T5 AWD, 2.3 Turbo, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 T5 AWD, 2.4 Turbo, T51996–2000
VOLVO S80 I (184)2.9, T61998–2008
VOLVO S90 I (964)2.91996–1998
VOLVO V70 I (875, 876)2.0, 2.0 Turbo, 2.0 Turbo AWD, 2.3, 2.3 AWD, 2.3 T AWD, 2.3 T-5, 2.3 T-5 AWD, 2.3 Turbo, 2.4, 2.4 AWD, 2.4 Turbo, 2.4 Turbo AWD1995–2000
VOLVO V70 II (285)T51999–2008
VOLVO V90 I Estate (965)2.91996–1998
VOLVO XC70 I Cross Country (295)T5 AWD1997–2007
VW8 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 18-0521
ModelisVarikliaiMetai
VW GOLF III (1H1)2.8 VR61989–2000
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I)2.9 VR6 Syncro1988–1997
VW PASSAT B5 (3B2)1.6, 1.8, 1.8 Syncro/4motion, 1.8 T1996–2001
VW PASSAT B5 Variant (3B5)1.6, 1.8, 1.8 Syncro/4motion, 1.8 T1997–2001
VW PASSAT B5.5 (3B3)2.02000–2005
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6)2.02000–2005
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6)2.8 VR6, 2.8 VR6 Syncro1995–2010
VW SHARAN VAN (7M)2.8 VR6 (7M8)1995–2010

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos