Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Jutiklio žiedas, ABS MAXGEAR 27-0304
27-0304EAN 5903364310288

Jutiklio žiedas, ABS MAXGEAR 27-0304

Jutiklio žiedas, ABS MAXGEAR 27-0304. Tinka 31 modeliui (CHEVROLET, DAEWOO).

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

12,99 € Sutaupykite 6,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 6 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MAXGEAR
plotis [mm]
8.4 mm
Išorinis skersmuo [mm]
84 mm
vidinis skersmuo [mm]
74 mm
Kategorija
Jutiklio žiedas, ABS
MPN
27-0304
SKU
0403-27-0304
GTIN / EAN
5903364310288
Komplektacija
1x Jutiklio žiedas, ABS

OE numeriai. OEM nuorodų nerasta.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 14 numerių Sandėlyje – nuo 5,99 € iki 9,99 €.

Visi: Jutiklio žiedas, ABS
14 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • KAWE 80960357
  • MAPCO 76500
  • METZGER AUTOTEILE 09-00357
  • METZGER AUTOTEILE 0900357
  • NK 395013
  • TRISCAN -38
  • TRISCAN 10-76500
  • TRISCAN 215-10021
  • TRISCAN 484-21401
  • TRISCAN 8540 21401
  • TRISCAN 1176500
  • TRISCAN 36976500
  • TRISCAN 37990047
  • TRISCAN 46854021401

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, 31 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 27-0304
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET10 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.2, 1.4, 1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.2, 1.42005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.82003–
CHEVROLETdar 4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 27-0304
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.8, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.8, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
DAEWOO21 modelis
Modeliai, kuriems tinka MAXGEAR 27-0304
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO ARANOS1.5, 1.8, 2.01995–1997
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.62002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.4, 1.52002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0, 2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5 (19), 1.5 16V (19)1995–2008
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
DAEWOO REZZO (U100)1.6, 1.6 SX, 1.8, 2.02000–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos