Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Brake pad set image
MDB1360EAN 5028740002639

Stabdžių kaladėlių komplektas MINTEX MDB1360

Stabdžių kaladėlių komplektas MINTEX MDB1360. Tinka 32 modeliams (ACURA, HONDA, MG +1), 1985–2006 m. Pakeičia 21 OE numerį.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

39,99 € Sutaupykite 21,00 € (53%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 18 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MINTEX
Kategorija
Stabdžių kaladėlių komplektas
plotis [mm]
88.8 mm
aukštis [mm]
35.1 mm
storis [mm]
13 mm
stabdžių sistema
Akebono
pakuotės ilgis [cm]
9.5 cm
pakuotės plotis [cm]
8.2 cm
pakuotės aukštis [cm]
7.3 cm
Svoris [kg]
0.52 kg
MPN
MDB1360
SKU
0073-MDB1360
GTIN / EAN
5028740002639
Komplektacija
1x Stabdžių kaladėlių komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 43022SE0S00.

BRAKE PADS — Brakes
BrakesPozicija main

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 11 numerių

Visi: Stabdžių kaladėlių komplektas
11 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • APEC PAD451
  • Bendix DB430
  • BORG & BECK BBP1301
  • BOSCH 0986461131
  • DELPHI LP562
  • INTIMA MD5018
  • JURATEK JCP472
  • JURID 571977J
  • MK Kashiyama D5018
  • PADTECH PAD1360
  • QUINTON HAZELL 2508

Tinkami automobiliai. ACURA, HONDA, MG +1, 32 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1985–2006.

Modeliai, kuriems tinka MINTEX MDB1360
ModelisVarikliaiMetai
ACURA3 modeliai
ACURA INTEGRA Coupe1.5, 1.6, 1.6 i1985–1990
ACURA INTEGRA Hatchback1.5, 1.6, 1.6 i1985–1990
ACURA INTEGRA Saloon1.5, 1.6, 1.6 i1985–1990
HONDA12 modelių
HONDA ACCORD III (CA)2.0 12V (CA5), 2.0 EX (CA5), 2.0 EXi (CA5), 2.0 i 16V (CA5)1985–1989
HONDA ACCORD III Aerodeck (CA)2.0 EX (CA5), 2.0 EXi (CA5)1985–1989
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE, EF)1.6 i 16V, 1.6 i 16V (ED7), 1.6 i 16V Vtec (EE9)1987–1993
HONDAdar 9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MINTEX MDB1360
ModelisVarikliaiMetai
HONDA CIVIC IV Saloon (ED, EF)1.5, 1.6 16V 4x4, 1.6 i 16V (ED4), 1.6 i 16V 4x4, 1.6 i 16V 4x4 (EE5)1987–1993
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)1.4 16V (MB8), 1.5 16V (MB9), 1.6 16V (MC1), 2.0 i D (MC3)1998–2001
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB)1.4 i (MA8, MB2), 1.5 16V (MB3), 1.5 i Vtec-E (MA9), 1.6 16V (MB4), 1.6 i (MB1), 1.6 i Vtec (MB1), 2.0 i TD (MB7)1994–2001
HONDA CIVIC VI Saloon (EJ, EK, SO)1.5 i (EK3), 1.6, 1.6 (EK1), 1.6 i Vtec (EK1, SO4), 1.6 VTi (EK4, SO4)1995–2001
HONDA CONCERTO (HW, MA)1.6, 1.6 16V, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V (HW)1989–1996
HONDA CONCERTO Saloon (HWW)1.6, 1.6 16V, 1.6 i 16V1989–1995
HONDA CRX II (ED, EE)1.6 i 16V, 1.6 i 16V (ED9), 1.6 i 16V Vtec (EE8)1987–1992
HONDA INTEGRA Hatchback (DA)1.5 (DA4), 1.6 (DA1, DA3)1985–1993
HONDA PRELUDE III (BA)2.0 (BA4), 2.0 EX (BA4), 2.0 i EX 16V (BA2), 2.0 i EX 16V (BA4), 2.0 i EX 16V (BA5), 2.0 i EX 16V Cat (BA4)1986–1996
MG4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MINTEX MDB1360
ModelisVarikliaiMetai
MG EXPRESS Hatchback Van1.4, 1.8, 2.0 TD2003–2005
MG MG ZR105, 120, 2.0 TD2001–2005
MG MG ZS1.6, 120, 2.0 TD2001–2005
MG MG ZS Hatchback1.6, 120, 2.0 TD2001–2005
ROVER13 modelių
Modeliai, kuriems tinka MINTEX MDB1360
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 200 Coupe (XW)2.0, 216, 220 GSi, 220 Turbo1992–1999
ROVER 200 II Convertible (XW)214 1.4, 214 1.4i 16V, 216 1.6, 216 1.6i, 216 1.6i 16V1990–1999
ROVER 200 II Hatchback (RF)1.4, 211, 214 i, 214 Si, 216 Si, 218 K Vi, 218 Si, 220 D/SD, 220 SDi1995–2000
ROVER 200 II Hatchback (XW)214, 214 GSi/Si, 214 Si/Gsi, 216 GSi, 216 GTi, 218 D, 218 TD, 220 GTi, 220 Turbo1989–1995
ROVER 25 I Hatchback (RF)1.1, 1.1 16V, 1.4 16V, 1.6 16V, 1.8 16V, 2.0 iDT1999–2006
ROVER 400 II (RT)414, 414 Si, 416 Si, 420 D, 420 Di, 420 Si Lux1995–2000
ROVER 400 II (XW)2.0 Turbo GSi Sport, 414, 414 GSI/SI, 414 GSI/SI Cat, 416 GSI, 416 GSI/GSE, 416 GTI, 416 GTI/GTE, 418 D, 418 TD, 420 GSI/SLI/GTI/Vite, 420 GTI/GSI/Vitesse, 420 Turbo1990–1995
ROVER 400 II Hatchback (RT)414, 414 Si, 416 Si, 420 D, 420 Di, 420 Si Lux1995–2000
ROVER 400 Tourer (XW)1.6 i, 1.8 i, 1.8 TD, 2.0 i1993–1998
ROVER 45 I Hatchback (RT)1.4, 1.6, 1.8, 2.0 iDT, 2.0 V62000–2005
ROVER 45 I Saloon (RT)1.4, 1.6, 1.8, 2.0 iDT, 2.0 V62000–2005
ROVER COUPE1.6 16 V, 1.8 16 V1996–1999
ROVER STREETWISE Hatchback1.4, 1.6, 1.8, 2.0 TD2003–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos