Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Varžtas, ratų reguliavimas MOOG OP-AX-0659
OP-AX-0659EAN 5010874770935

Varžtas, ratų reguliavimas MOOG OP-AX-0659

Varžtas, ratų reguliavimas MOOG OP-AX-0659. Tinka 27 modeliams (DAEWOO, OPEL, VAUXHALL). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 6,00 € (55%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MOOG
pakuotės tipas
krepšys
pakuotės ilgis [cm]
13 cm
pakuotės plotis [cm]
8.5 cm
pakuotės aukštis [cm]
6.5 cm
Kategorija
Varžtas, ratų reguliavimas
MPN
OP-AX-0659
SKU
0134-OP-AX-0659
GTIN / EAN
5010874770935
Komplektacija
1x Varžtas, ratų reguliavimas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 322575. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BOLT,REGULATING,M16 — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — L STEERING › 29.STEERING TIE ROD
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · L STEERING › 29.STEERING TIE RODPozicija 4

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 15 numerių Sandėlyje – nuo 3,99 € iki 9,99 €.

Visi: Varžtas, ratų reguliavimas
15 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. DAEWOO, OPEL, VAUXHALL, 27 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka MOOG OP-AX-0659
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO5 modeliai
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5, 1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.5 (19), 1.5 16V (19), 1.6, 1.6 (19), 1.8 (19)1995–
OPEL11 modelių
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68), 1.6 (F11, F68, M11, M68), 1.6 (F11, M11, F68, M68), 1.6 D (F11, M11, F68, M68), 1.6 i (F11, M11, F68, M68), 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68), 1.6 S (F11, M11, F68, M68), 1.8 (F11, M11, F68, M68), 1.8 E (F11, M11, F68, M68), 1.8 i (F11, M11, F68, M68), 2.0 i (F11, M11, F68, M68), 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68), 2.0 i GT (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPELdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka MOOG OP-AX-0659
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 D (F68, M68), 1.6 i (F68, M68), 1.6 i Cat (F68, M68), 1.6 S (F68, M68), 1.8 (F68, M68), 1.8 E (F68, M68), 1.8 i (F68, M68), 2.0 i (F68, M68), 2.0 i Cat (F68, M68), 2.0 i GT (F68, M68)1981–1988
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.5 TD (C19, D19), 1.6 (C19, D19), 1.6 D (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19), 1.7 D (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19), 2.0 (C19, D19), 2.0 i (C19, D19), 2.0 i 16V, 2.0 i Cat (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25), 1.6 i (C25, D25), 1.7 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat, 2.0, 2.0 GSi, 2.0 i, 2.0 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.5 TD (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.7 D (C15, C35, D15, D35), 1.8 (46), 1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35), 2.0 i (C15, C35, D15, D35), 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 D (C70, D70), 1.6 i (C70, D70), 1.7 D (C70, D70), 1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.5 TD (C08, C48, D08, D48), 1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.7 D (C08, C48, D08, D48), 1.8 (43, 34, 44), 1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1984–1993
VAUXHALL11 modelių
Modeliai, kuriems tinka MOOG OP-AX-0659
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.4 S (43), 1.6 i, 2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.3, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 GTE, 1.9, 2.0, 2.0 GTE, 2.0 GTE 16V1984–1991
VAUXHALL ASTRAMAX (T85)1.3 N, 1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.7 D1985–1994
VAUXHALL CAVALIER Mk II Convertible (J82)1800i1984–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S, 1.6, 1.6 D, 1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S, 1.6 S, 1.8 i, 1600D, 2.0 4x4, 2.0 i Cat, 2.0 SRi 130, 2000i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S, 1.6 D, 1.6 i, 1.6 i Cat, 1.6 N, 1.6 S, 1.8 i, 1.8 i Cat, 2.0 4x4, 2.0 i, 2.0 i Cat, 2.0 SRi 130, 2000i1981–1988

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos