Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Valdymo svirties įvorė MOOG OP-SB-1375
OP-SB-1375EAN 4044197116416

Valdymo svirties įvorė MOOG OP-SB-1375

Valdymo svirties įvorė MOOG OP-SB-1375. Tinka 24 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1). Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

17,99 € Sutaupykite 8,00 € (44%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 9 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MOOG
Kategorija
Valdymo svirties įvorė
aukštis [mm]
59 mm
skersmuo [mm]
14.1 mm
ilgis [mm]
39 mm
pakuotės tipas
krepšys
pakuotės ilgis [cm]
6 cm
pakuotės plotis [cm]
4.5 cm
pakuotės aukštis [cm]
4.5 cm
MPN
OP-SB-1375
SKU
0134-OP-SB-1375
GTIN / EAN
4044197116416
Komplektacija
1x Valdymo svirties įvorė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • DAEWOO / GM KOREA / OPEL / VAUXHALL352330
  • VAUXHALL90193117

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 352330. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BUSH,DAMPER,LOWER FRONT SUSPENSION ARM TO SUPPORT (EXCEPT SALES CAMPAIGN) — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARM
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · K FRONT AXLE AND SUSPENSION › 18.FRONT SUSPENSION ARMPozicija 12

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 6 · 19 numerių

Visi: Valdymo svirties įvorė
19 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1, 24 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka MOOG OP-SB-1375
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET1 modelis
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.5, 1.6 16V2005–2018
DAEWOO7 modeliai
DAEWOO ARANOS1.5, 1.8, 2.01995–1997
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.5, 1.5 16V, 1.8, 2.01991–1999
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOOdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MOOG OP-SB-1375
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68), 1.5 16V (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.5 (19), 1.5 16V (19), 1.6, 1.6 (19), 1.8 (19)1995–
OPEL9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MOOG OP-SB-1375
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GT/E1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.0, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.2, 1.2 S, 1.3 N, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19), 1.3 i Cat (C19, D19), 1.3 N (C19, D19), 1.3 S (C19, D19), 1.4 i (C19, D19), 1.4 S (C19, D19), 1.5 TD (C19, D19), 1.6 (C19, D19), 1.6 D (C19, D19), 1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19), 1.7 D (C19, D19), 1.8 (C19, D19), 1.8 i (C19, D19), 1.8 S (C19, D19), 2.0 (C19, D19), 2.0 i (C19, D19), 2.0 i 16V, 2.0 i Cat (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Combo (T85)1.3 N (C25, D25), 1.3 S (C25, D25), 1.4 i (C25, D25), 1.4 S (C25, D25), 1.6 (C25, D25), 1.6 D (C25, D25), 1.6 i (C25, D25), 1.7 D (C25, D25)1986–1994
OPEL KADETT E Convertible (T85)1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6 i, 1.6 i Cat, 2.0, 2.0 GSi, 2.0 i, 2.0 i Cat1986–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35), 1.3 (C15, C35, D15, D35), 1.3 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.3 N (C15, C35, D15, D35), 1.3 S (C15, C35, D15, D35), 1.4 i (C15, C35, D15, D35), 1.4 S (C15, C35, D15, D35), 1.5 TD (C15, C35, D15, D35), 1.6 (C15, C35, D15, D35), 1.6 D (C15, C35, D15, D35), 1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15), 1.7 D (C15, C35, D15, D35), 1.8 (46), 1.8 E (C15, C35, D15, D35), 1.8 i (C15, C35, D15, D35), 1.8 S (C15, C35, D15, D35), 2.0 i (C15, C35, D15, D35), 2.0 i Cat (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70), 1.3 N (C70, D70), 1.4 i (C70, D70), 1.6 D (C70, D70), 1.6 i (C70, D70), 1.7 D (C70, D70), 1.8 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48), 1.3 (C08, C48, D08, D48), 1.3 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.3 S (C08, C48, D08, D48), 1.4 i (C08, C48, D08, D48), 1.4 S (C08, C48, D08, D48), 1.5 TD (C08, C48, D08, D48), 1.6 D (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48), 1.7 D (C08, C48, D08, D48), 1.8 (43, 34, 44), 1.8 E (C08, C48, D08, D48), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48), 1.8 i (C08, C48, D08, D48), 1.8 S (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48), 2.0 GSI Cat (C08, C48, D08, D48)1984–1993
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MOOG OP-SB-1375
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 D, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S, 1.3 S, 1.6 D, 1.6 S, 1.8 GTE1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Convertible (T85)1.4 S (43), 1.6 i, 2.0 i, 2.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.2, 1.3, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 i1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.2, 1.3, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 S, 1.7 D, 1.8 GTE, 1.9, 2.0, 2.0 GTE, 2.0 GTE 16V1984–1991
VAUXHALL ASTRAMAX (T85)1.3 N, 1.3 S, 1.4 i, 1.4 S, 1.6, 1.6 D, 1.6 i, 1.7 D1985–1994

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos