Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Termostatas MOTORAD 200-88JKTermostatas MOTORAD 200-88JK (2)Termostatas MOTORAD 200-88JK (3)Termostatas MOTORAD 200-88JK (4)Termostatas MOTORAD 200-88JK (5)Termostatas MOTORAD 200-88JK (6)Termostatas MOTORAD 200-88JK (7)
200-88JK

Termostatas MOTORAD 200-88JK

Termostatas MOTORAD 200-88JK. Tinka 84 modeliams (AUSTIN, CHEVROLET, DAEWOO +7). Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

17,99 € Sutaupykite 8,00 € (44%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 9 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MOTORAD
pradinė temperatūra [°C]
88 °C
skersmuo 1 [mm]
54 mm
skersmuo 2 [mm]
37 mm
aukštis 1 [mm]
19.7 mm
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sandarikliu
aukštis [mm]
18 mm
svoris [g]
57 g
OE numeriui
1 452 357
aukštis 2 [mm]
18 mm
temperatūros diapazonas [°C]
14 °C
spalva
sidabrinė
pakuotės ilgis [cm]
5.5 cm
pakuotės plotis [cm]
5.5 cm
pakuotės aukštis [cm]
5.5 cm
Kategorija
Termostatas
MPN
200-88JK
SKU
0388-200-88JK
Komplektacija
1x Termostatas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 691F8575AA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

Thermostat Assy — Fiesta Fiesta FxT/FxD (1987–1989) — Thermostat/Housing & Related Parts
Fiesta Fiesta FxT/FxD (1987–1989) · Thermostat/Housing & Related PartsPozicija 6

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 11 numerių Sandėlyje – nuo 6,99 € iki 18,99 €.

Visi: Termostatas
11 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. AUSTIN, CHEVROLET, DAEWOO +7, 84 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka MOTORAD 200-88JK
ModelisVarikliaiMetai
AUSTIN4 modeliai
AUSTIN MAESTRO Fastback (XC)1.6, 1.6 Mayfair HLS, 1.6 MG, 2.0 EFi1983–1992
AUSTIN METRO I Fastback (XF)1.3, 1.3 Turbo1980–1990
AUSTIN MONTEGO (XE)1.6 LS, HL, 2.0, 2.0 Mayfair, 2.0 Turbo1984–1993
AUSTIN MONTEGO Estate (XE)1.6 LS, 2.0 HLI1984–1992
CHEVROLET1 modelis
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.52005–2018
DAEWOO1 modelis
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.51991–1999
FORD52 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD 200-88JK
ModelisVarikliaiMetai
FORD CAPRI I (ECJ)1300, 1600, 30001968–1974
FORD CAPRI II (GECP)1.6, 3.01974–1977
FORD CAPRI III (GECP)3.01978–1987
FORD CONSUL (GGFL)30001972–1975
FORD CONSUL Coupe (GGCL)30001972–1975
FORD CONSUL Turnier (GGNL)30001972–1975
FORD CORSAIR1.5, 1.5 GT, 20001963–1971
FORD CORSAIR Estate20001965–1971
FORD CORTINA1100, 1500, GT1962–1972
FORD CORTINA Coupe1100, 1500, GT1962–1972
FORD CORTINA Estate1100, 1300, 1500, 1500 GT1962–1972
FORD ESCORT I (AFH, ATH)1100, 1300, 1300 GT, 950, Mexico, RS 1600, Twin Cam1968–1976
FORD ESCORT I Turnier (ADH)1100, 13001968–1979
FORD ESCORT II (ATH)1.1, 1.3, 1.6 RS1973–1981
FORD ESCORT II Turnier1.1, 1.3, 1.3 (BADR), 1.3 (CADR)1975–1981
FORD ESCORT III (GAA)1.31980–1986
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)1.1, 1.3, 1.3 (GAF)1983–1994
FORD ESCORT IV Express (AVF)1.1, 1.31986–1990
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF)1.1, 1.31985–1990
FORD ESCORT V (AAL, ABL)1.31990–1996
FORD ESCORT V Express (AVF)1.31990–1994
FORD ESCORT V Saloon (AFL)1.31993–1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL)1.31990–1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)1.31995–2002
FORD ESCORT VI Estate Van (AVL)1.31995–2001
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL)1.31995–2002
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)1.31995–2002
FORD FIESTA Box Body/MPV (F3L, F5L)1.31989–1996
FORD FIESTA Box Body/MPV (J5, J3)1.31996–
FORD FIESTA Hatchback Van (FVD)1.01983–1995
FORD FIESTA Hatchback Van (WFVT)1.0 (WFVT), 1.1 (WFVT)1976–1986
FORD FIESTA I (GFBT)0.9, 1.1, 1.1 (WFBT), 1.3, 1.6 XR21976–1983
FORD FIESTA II (FBD)1.0 (FBD), 1.1 (FBD)1983–1989
FORD FIESTA III (GFJ)1.0, 1.1, 1.31989–1997
FORD FIESTA IV (JA, JB)1.3 i1995–2006
FORD KA (RB)1.3 i1996–2008
FORD ORION II (AFF)1.31985–1990
FORD ORION III (GAL)1.31990–1996
FORD TAUNUS 12M I1.21951–1963
FORD TAUNUS 17M I1.71957–1960
FORD TAUNUS 17M II (32F)1.71967–1974
FORD TAUNUS 17M II (P3)1.7 S1960–1965
FORD TAUNUS 17M II Turnier (P3)1.7 S1960–1965
FORD TRANSIT Bus (72E, 73E)1.7 1300 (820000), 1.7 900 (7300)1965–1978
FORD TRANSIT Bus (V)2.4 D (VAS, VBL, VIL, VUL, VZS)1977–1986
FORD TRANSIT Platform/Chassis (V)2.4 D (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS)1977–1986
FORD TRANSIT Van (81E)1.7 1300 (81E4SA), 1.7 1300 Feuerw. (810000)1965–1973
FORD TRANSIT Van (V)2.4 D (VVS)1977–1986
FORD ZEPHYR III Station Wagon1.71962–1968
FORD ZEPHYR IV3.01968–1972
FORD ZODIAC3.01966–1972
FORD ZODIAC Station Wagon3.01962–1972
FORD USA1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD 200-88JK
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA AEROSTAR3.0 i V61985–1997
JEEP1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD 200-88JK
ModelisVarikliaiMetai
JEEP WRANGLER I (YJ, SJ)4.01986–1996
OPEL16 modelių
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD 200-88JK
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.9 S1975–1981
OPEL COMMODORE B2.5, 2.8 GS1972–1978
OPEL COMMODORE B Coupe2.5, 2.8 GS1972–1978
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 S1980–1982
OPEL KADETT C City1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.6 S1973–1979
OPEL MANTA B (58, 59)1.9 E1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.9 S1975–1988
OPEL MONZA A (22)2.81978–1986
OPEL REKORD C1.5, 1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Estate1.5, 1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.01977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.9, 2.01977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.81978–1987
RENAULT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD 200-88JK
ModelisVarikliaiMetai
RENAULT SAFRANE I (B54)2.5 dT (B548)1992–1997
ROVER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD 200-88JK
ModelisVarikliaiMetai
ROVER 100 Convertible (XP)1141994–1998
ROVER MONTEGO Estate (XE)2.0 GTI/LXI1984–1993
VAUXHALL5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD 200-88JK
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL CAVALIER1.6 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC16001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CHEVETTE Estate1.3, 13001975–1985
VAUXHALL CHEVETTE Saloon13001974–1985

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos