Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Radiatoriaus dangtelis MOTORAD OT18Radiatoriaus dangtelis MOTORAD OT18 (2)Radiatoriaus dangtelis MOTORAD OT18 (3)Radiatoriaus dangtelis MOTORAD OT18 (4)
OT18

Radiatoriaus dangtelis MOTORAD OT18

Radiatoriaus dangtelis MOTORAD OT18. Tinka 41 modeliui (CHRYSLER, DODGE, FIAT +3). Pakeičia 16 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

14,99 € Sutaupykite 6,00 € (40%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 8 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
MOTORAD
slėgis [bar]
1.2
svoris [g]
64.6 g
pakuotės ilgis [cm]
7.5 cm
pakuotės plotis [cm]
7.5 cm
pakuotės aukštis [cm]
8.3 cm
Kategorija
Radiatoriaus dangtelis
MPN
OT18
SKU
0388-OT18
Komplektacija
1x Radiatoriaus dangtelis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 16 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 55116901AA. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

CAP, RADIATOR — Grand Cherokee Grand Cherokee WJ/WG (2001–2004) — RADIATOR & RELATED PARTS, EVA
Grand Cherokee Grand Cherokee WJ/WG (2001–2004) · RADIATOR & RELATED PARTS, EVAPozicija 2

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 1 numeris

Visi: Radiatoriaus dangtelis
1 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, FIAT +3, 41 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka MOTORAD OT18
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER19 modelių
CHRYSLER 300C (LX, LE)2.7, 3.0 CRD, 3.0 V6 CRD, 3.5, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–
CHRYSLER 300C (LX)3.0 CRD, 3.62010–
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE)2.7, 3.0 CRD, 3.5, 3.5 AWD, 5.7, 5.7 AWD, 6.1 SRT82004–2010
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER CARAVAN2.41994–2000
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 2.5 TD, 3.31995–2001
CHRYSLERdar 13 modelių
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD OT18
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER GRAND VOYAGER V (RT)2.8 CRD, 2.8 CRDi, 3.3, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.8, 4.02007–
CHRYSLER PT CRUISER (PT)1.6, 2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)1.6, 2.02002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.0, 2.4, 2.7 V6 24V2000–2007
CHRYSLER SEBRING (JS)2.0 CRD, 2.4, 2.4 VVT, 2.7, 3.52006–2010
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.0, 2.7 Flexfuel, 2.7 V6 24V2001–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)2.0 CRD, 3.52007–2010
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 2.5 TD, 2.5 TDiC AWD, 3.3 i, 3.8, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)2.5 CRD, 2.8 CRD, 3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)2.4, 2.5 CRD, 2.8 CRD, 3.3, 3.3 AWD1999–2008
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S)3.3 (SYM53, SYH53)1999–2008
DODGE5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD OT18
ModelisVarikliaiMetai
DODGE CALIBER2.2 CRD2006–
DODGE JOURNEY2.0 CRD, 2.4, 2.4 ECO+, 2.7, 2.7 FLEXFUEL, 3.5 AWD, 3.6, 3.6 AWD, 3.6 Flexfuel AWD2008–
DODGE JOURNEY VAN (JC)2.0 CRD, 2.7 FlexFuel, 3.6 FlexFuel All-wheel Drive2008–
DODGE NITRO3.7, 3.7 4WD, 3.7 V6 4WD, 4.0 4WD2006–2012
DODGE NITRO VAN (KA)3.7 4WD, 4.0 4WD2006–2011
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD OT18
ModelisVarikliaiMetai
FIAT FREEMONT (345)2.0 JTD, 2.0 JTD 4x4, 3.6 4x42011–
IVECO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD OT18
ModelisVarikliaiMetai
IVECO DAILY III Platform/Chassis29 L 91998–2009
JEEP13 modelių
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD OT18
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4 4x4, 2.4 Laredo, 2.5 CRD 4x4, 3.7 4x4, 3.7 Laredo2001–2008
JEEP CHEROKEE (KK)3.7 V6 4x4, 3.7 V6 All-wheel Drive2007–
JEEP CHEROKEE (XJ)4.0 i 4x41983–2001
JEEP COMMANDER (XK, XH)3.0 CRD 4x4, 3.7 V6 4x4, 4.7 V8 4x4, 5.7 HEMI 4x4, 5.7 V8 4x42005–2010
JEEP COMMANDER VAN (XH)3.0 CRD 4x4, 5.7 HEMI V8 4x42005–2010
JEEP COMPASS (MK49)2.0, 2.2 CRD, 2.2 CRD 4x4, 2.4, 2.4 4x42006–
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)2.7 CRD 4x4, 3.1 TD 4x4, 4.0 4x4, 4.7 V8 4x41998–2005
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)3.0 CRD, 3.0 CRD 4x4, 3.7 V6, 3.7 V6 4x4, 4.7 V8, 4.7 V8 4x4, 4.7 V8 FLEX, 5.7, 5.7 V8 4x4, 6.1 SRT8 4x4, 6.1 SRT8 RWD2004–2011
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2)3.0 CRD V6 4x4, 3.0 V6 4x4, 3.6 V6, 3.6 V6 4x4, 3.6 V6 FlexFuel 4x4, 3.6 VVT 4x4, 5.7 4x4, 5.7 V8 4x4, 6.4 SRT8 4x42010–
JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2)3.0 CRD, 6.4 SRT8 4x4, V6 VVT2010–
JEEP PATRIOT (MK74)2.0 CRD 4x4, 2.2 CRD, 2.2 CRD 4x4, 2.4, 2.4 Eco + 4x42007–2017
JEEP WRANGLER II (TJ)2.4, 2.5, 4.0, 4.0 Rubicon1996–2008
JEEP WRANGLER III (JK)2.8 CRD, 3.8, 3.8 RWD2006–
LANCIA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka MOTORAD OT18
ModelisVarikliaiMetai
LANCIA THEMA (LX)3.0 D (48, LX), 3.0 D (LX, 48), 3.6 (48, LX)2011–2014
LANCIA VOYAGER MPV (404)2.8 CRD (RT, 53), 3.6 V6 (RT, 53)2011–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos