Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Uždegimo ritė NGK 48301Uždegimo ritė NGK 48301 (2)
48301EAN 4010326483018

Uždegimo ritė NGK 48301

Uždegimo ritė NGK 48301. Tinka 48 modeliams (OPEL, VAUXHALL), 1963–1994 m. Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

70,99 € Sutaupykite 33,00 € (46%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 37 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NGK
transporto priemonės įranga
transporto priemonėms su skirstytuvu
Kategorija
Uždegimo ritė
MPN
48301
SKU
0015-48301
GTIN / EAN
4010326483018
Komplektacija
1x Uždegimo ritė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / PONTIAC / GENERAL MOTORS1 228 064
  • BUICK / CADILLAC / CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA / PONTIAC / GENERAL MOTORS9 293 480

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 9293480. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

COIL,IGNITION (BOSCH) (NLS.- NO REPLACEMENT PART)  (PRODUCTION NO. 9286344) — Opel  KADETTE-E ( 1985 -  1993) — P ELECTRICAL › 1 ENGINE AND COOLING
Opel KADETTE-E ( 1985 - 1993) · P ELECTRICAL › 1 ENGINE AND COOLINGPozicija 10

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 4 numeriai

Visi: Uždegimo ritė
4 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BorgWarner (BERU) 0 040 100 108
  • BorgWarner (BERU) ZS 108
  • BOSCH 0 221 119 023
  • EFI AUTOMOTIVE 155 336

Tinkami automobiliai. OPEL, VAUXHALL, 48 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1963–1994.

Modeliai, kuriems tinka NGK 48301
ModelisVarikliaiMetai
OPEL33 modeliai
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 E1975–1981
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.0 (F08, M08, F68, M68), 1.2 (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83)1.0 (F08, W5L), 1.2 (F08, W5L)1986–1994
OPEL CORSA A TR (S83)1.0 (F11, M11, F19, M19), 1.2 N (F11, M11, F19, M19)1982–1993
OPELdar 27 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NGK 48301
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT B1.11965–1973
OPEL KADETT C1.2, 1.2 S, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C City1.2, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 E Rallye, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.2, 1.6 S1973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.0, 1.2, 1.2 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.01979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.21979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.2 (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.2 (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.2 (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.2 (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL MANTA A (58, 59)1.6, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.6 N, 1.9 E, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.6 N, 1.9 S, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL REKORD A1.71963–1965
OPEL REKORD B1.7, 1.91965–1966
OPEL REKORD B Coupe1.7, 1.91965–1967
OPEL REKORD B Estate1.71965–1967
OPEL REKORD C1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD C Estate1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 S1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0 E, 2.0 S1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0 S1977–1986
VAUXHALL15 modelių
Modeliai, kuriems tinka NGK 48301
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA1.21979–1984
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.2 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.21984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.21984–1991
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate2.01977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon2.0 i, 2.0 S1978–1986
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1.6 S, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC1600, 20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S, 1.61981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.6 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.6 N, 1.6 S, 2.0 i, 2.0 SRi 1301981–1988
VAUXHALL CAVALIER Saloon1.6, 2.01975–1981
VAUXHALL NOVA Hatchback (S83)1.01983–1993
VAUXHALL NOVA Saloon (S83)1.0, 1.21982–1993

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos