Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Uždegimo laidų komplektas NGK 0772Uždegimo laidų komplektas NGK 0772 (2)
0772EAN 087295007723

Uždegimo laidų komplektas NGK 0772

Uždegimo laidų komplektas NGK 0772. Tinka 46 modeliams (BEDFORD, OPEL, PEUGEOT +2), 1963–2000 m. Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

64,99 € Sutaupykite 34,00 € (52%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 30 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NGK
Prijungimo mechanizmai
DIN
transporto priemonės įranga
transporto priemonėms su skirstytuvu
spalva
juoda
Kategorija
Uždegimo laidų komplektas
MPN
0772
SKU
0015-0772
GTIN / EAN
087295007723
Komplektacija
1x Uždegimo laidų komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 16 numerių

Visi: Uždegimo laidų komplektas
16 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • AUGROS 22633655
  • BorgWarner (BERU) 0300890571
  • BorgWarner (BERU) 0300890572
  • BorgWarner (BERU) ZEF571
  • BorgWarner (BERU) ZEF572
  • BOSCH 0986356741
  • BOSCH B741
  • BRECAV 09 409
  • BREMI 300/373
  • BREMI 300/377
  • EUROCABLE 4 012
  • FAE 83510
  • LUCAS DKB 159
  • PVL 70503
  • TESLA T 275 B
  • TESLA T 283 B

Tinkami automobiliai. BEDFORD, OPEL, PEUGEOT +2, 46 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis. Gamybos metai 1963–2000.

Modeliai, kuriems tinka NGK 0772
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD1 modelis
BEDFORD ASTRA VAN Estate Van1.61984–1991
OPEL32 modeliai
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.3 N, 1.3 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 E, 2.0 N, 2.0 S1975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.3 N (F11, M11, F69), 1.3 S (F11, M11, F68, M68), 1.6 (F11, M11, F68, M68), 1.6 S (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.3 N (F68, M68), 1.3 S (F68, M68), 1.6 (F68, M68), 1.6 S (F68, M68)1981–1988
OPELdar 27 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NGK 0772
ModelisVarikliaiMetai
OPEL KADETT C1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C City1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 E Rallye, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.6 S1973–1979
OPEL KADETT D (31-34, 41-44)1.3 N, 1.3 S, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT D (32,37,39, 42)1.3 N1979–1984
OPEL KADETT D Estate (35, 36, 45, 46)1.3 N, 1.3 S, 1.6 S1979–1984
OPEL KADETT E (T85)1.6 i (C19, D19), 1.6 i Cat (C19, D19), 1.6 S (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.6 i (C15, C35, D15, D35), 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35), 1.6 S (C15, C35, D35, D15)1984–1991
OPEL KADETT E Estate Van (T85)1.6 i (C70, D70)1984–1993
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.3 N (C08, C48, D08, D48), 1.6 i (C08, C48, D08, D48), 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48), 1.6 S (C08, D08, C48, D48)1984–1993
OPEL MANTA A (58, 59)1.6, 1.6 S, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.3 S, 1.6 N, 1.6 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.3 S, 1.6 N, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 E, 2.0 S1975–1988
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E1978–1986
OPEL REKORD A1.71963–1965
OPEL REKORD B1.7, 1.91965–1966
OPEL REKORD B Estate1.71965–1967
OPEL REKORD C1.7, 1.7 S1966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S1966–1971
OPEL REKORD C Estate1.7, 1.7 S1966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 S1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.9, 2.0, 2.0 E, 2.0 S, 2.2 E1977–1986
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E1978–1987
PEUGEOT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka NGK 0772
ModelisVarikliaiMetai
PEUGEOT 205 II (20A/C)1.6 GTI1987–2000
RANGER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka NGK 0772
ModelisVarikliaiMetai
RANGER REKORD17001972–1978
VAUXHALL11 modelių
Modeliai, kuriems tinka NGK 0772
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Estate1.3 S, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Hatchback1.3 S, 1.6 S1979–1986
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.61985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Estate (T85)1.6 S1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.6 S1984–1991
VAUXHALL CAVALIER1.6 S, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC1600, 20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.3 S1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.3 S, 1.6 N1981–1988

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos