Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Rato guolio komplektas NTY KLT-PL-006Rato guolio komplektas NTY KLT-PL-006 (2)
KLT-PL-006EAN 5908281439821

Rato guolio komplektas NTY KLT-PL-006

Rato guolio komplektas NTY KLT-PL-006. Tinka 46 modeliams (CHEVROLET, OPEL, SAAB +1). Pakeičia 17 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

92,99 € Sutaupykite 45,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 47 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
Kategorija
Rato guolio komplektas
montavimo vieta
galinė kairė ašis
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
Papildomas straipsnis / informacija 2
su integruotu jutiklio žiedu
Išorinis skersmuo [mm]
140 mm
gamyklinis numeris
KLT-PL-006
MPN
KLT-PL-006
SKU
6355-KLT-PL-006
GTIN / EAN
5908281439821
Komplektacija
1x Rato guolio komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Rodyti visus 17 OE numerius

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 15889806. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

BEARING,RR WHL(INCLS 11)(INCLS WHEEL SPEED SENSOR)(MATING CONN PO BRK CONT HARN)(5 LUG)(ACDelco #RW20-107) — HHR HHR (2006–2011) — SUSPENSION/REAR
HHR HHR (2006–2011) · SUSPENSION/REARPozicija 10

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 71 numeris Sandėlyje – nuo 39,99 € iki 78,99 €.

Visi: Rato guolio komplektas
71 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • A.B.S. 200052
  • A.B.S. 200520
  • A.B.S. 200776
  • AL-KO K.218
  • Automotive Bearings ABK1414
  • BENDIX 050043B
  • BENDIX 051637B
  • BENDIX 051640B
  • BRT Bearings BRT BEARINGS1414
  • CONTINENTAL CTAM CDK879
  • CORTECO 19029163
  • DELPHI BK701
  • DELPHI BK737
  • DELPHI BK1160
  • DOYEN 202218
  • ESEN SKV 29SKV018
  • ESEN SKV 29SKV278
  • FEBI BILSTEIN 14694
  • FEBI BILSTEIN 19654
  • FIRST LINE FBK657
  • FIRST LINE FBK807
  • FLENNOR FR291107
  • GSP 9400052
  • GSP 9400052K
  • GSP 9400118K
  • HK 44/57
  • IRB K-25/19
  • IRB K-38/13
  • KACO 4024.2
  • MOOG 512145
  • MOOG 512232
  • MOOG 512250
  • MOOG BR930227
  • MOOG BR930228
  • MOOG BR930488
  • MOOG HA590088
  • MOOG OP-WB-11126
  • MOOG RW8145
  • MOOG RW8250
  • MOTAQUIP VBK804
  • National 512145
  • National 512232
  • National 512250
  • NK 764111
  • NK 764112
  • NK 769929
  • NOR 769929
  • OPTIMAL 202218
  • QUINTON HAZELL QWB879
  • QUINTON HAZELL XABS823
  • RHIAG 682179
  • RHIAG 10558215
  • RUVILLE 5327
  • RUVILLE 6416
  • RUVILLE 6417
  • Schaeffler FAG 713644570
  • Schaeffler FAG 713665280
  • SKF VKBA3411
  • SKF VKBA3484
  • SKF VKBA3534
  • SKF VKBA3555
  • SNR R15327
  • SNR R16416
  • SNR R16417
  • SPIDAN 26926
  • TIMKEN 78797
  • TIMKEN EK78797
  • TIMKEN K82528
  • TRISCAN 853010239
  • WERTHENBACH 773
  • WERTHENBACH 8158

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, OPEL, SAAB +1, 46 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-PL-006
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET5 modeliai
CHEVROLET ASTRA Estate1.8 GLS, 2.01994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback1.7 Di, 1.8 (08, 48), 2.0, 2.0 (08, 48), 2.0 DTi1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon1.8, 1.8 Flexfuel, 2.0 DTi GLS, 2.0 GL, 2.0 GLS, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET VECTRA2.0, 2.2, 2.2 Elegance, 2.81996–
CHEVROLET ZAFIRA (F75)2.01999–2012
OPEL16 modelių
OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.4 (F35)2004–2009
OPELdar 15 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-PL-006
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA G Convertible (T98)1.6 (F67), 1.6 16V (F67), 1.8 16V (F67), 2.0 16V Turbo (F67), 2.0 OPC (F67), 2.2 16V (F67), 2.2 DTI (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)1.6 16V (F07), 1.8 16V (F07), 2.0 16V Turbo (F07), 2.2 16V (F07), 2.2 DTI (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.2 16V (F35), 1.4 16V (F35), 1.6 (F35), 1.6 16V (F35), 1.6 CNG (F35), 1.7 CDTI (F35), 1.7 DTI 16V (F35), 1.7 TD (F35), 1.8 16V (F35), 2.0 16V (F35), 2.0 DI (F35), 2.0 DTI 16V (F35), 2.0 OPC (F35), 2.2 16V (F35), 2.2 DTI (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.2 (F70), 1.4 (F70), 1.6 (F70), 1.7 CDTi (F70), 1.7 DTI 16V (F70), 1.7 TD (F70), 2.0 DI (F70), 2.0 DTI (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.2 16V (F08, F48), 1.4 (F08, F48), 1.4 16V (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48), 1.7 CDTI (F08, F48), 1.7 DTI 16V (F08, F48), 1.7 TD (F08, F48), 1.8 (F08, F48), 1.8 16V (F08, F48), 2.0 16V (F08, F48), 2.0 16V OPC (F08, F48), 2.0 DI (F08, F48), 2.0 DTI 16V (F08, F48), 2.0 OPC (F08, F48), 2.2 16V (F08, F48), 2.2 DTI (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.2 16V (F69), 1.4 (F69), 1.4 16V (F69), 1.6 (F69), 1.6 16V (F69), 1.6 LPG (F69), 1.7 CDTI (F69), 1.7 DTI 16V (F69), 1.7 TD (F69), 1.8 16V (F69), 2.0 16V (F69), 2.0 DI (F69), 2.0 DTI 16V (F69), 2.2 16V (F69), 2.2 DTI (F69)1998–2009
OPEL COMBO Box Body/MPV1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–
OPEL COMBO Tour1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2011
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.3 CDTI (E75), 1.4 16V Twinport (E75), 1.4 16V Twinport LPG (E75), 1.6 (E75), 1.6 16V (E75), 1.6 Turbo (E75), 1.7 CDTI (E75), 1.7 DTI (E75), 1.8 (E75)2003–2010
OPEL VECTRA A (J89)2.5 V6 (F19, M19)1988–1995
OPEL VECTRA A Hatchback (J89)2.5 V6 (F68, M68)1988–1995
OPEL VECTRA B (J96)1.6 i (F19), 1.6 i 16V (F19), 1.8 i 16V (F19), 2.0 DI 16V (F19), 2.0 DTI 16V (F19), 2.0 i (F19), 2.0 i 16V (F19), 2.2 DTI 16V (F19), 2.2 i 16V (F19), 2.5 i V6 (F19), 2.6 i V6 (F19), i 500 2.5 (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i (F35), 1.6 i 16V (F35), 1.8 i 16V (F35), 2.0 DI 16V (F35), 2.0 DTI 16V (F35), 2.0 i (F35), 2.0 i 16V (F35), 2.2 DTI 16V (F35), 2.2 i 16V (F35), 2.5 i V6 (F35), 2.6 i V6 (F35), i 500 2.5 (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i (F68), 1.6 i 16V (F68), 1.8 FlexFuel (F68), 1.8 i 16V (F68), 2.0 DI 16V (F68), 2.0 DTI 16V (F68), 2.0 i (F68), 2.0 i 16V (F68), 2.2 DTI 16V (F68), 2.2 i 16V (F68), 2.5 (F68), 2.5 i V6 (F68), 2.6 i V6 (F68)1995–2003
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)1.6 (F75), 1.6 16V (F75), 1.6 CNG (F75), 1.6 LPG (F75), 1.8 16V (F75), 2.0 DI 16V (F75), 2.0 DTI 16V (F75), 2.0 OPC (F75), 2.2 16V (F75), 2.2 DTI 16V (F75)1999–2006
SAAB10 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-PL-006
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-3 (YS3D)2.0 i, 2.0 SE Turbo, 2.0 Turbo, 2.2 TiD, 2.3, 2.3 i, 2.3 Turbo1998–2003
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D)2.0 i, 2.0 SE Turbo, 2.0 Turbo, 2.3, 2.3 i, 2.3 Turbo1998–2003
SAAB 9-5 (YS3E)1.9 TiD, 2.0 t, 2.0 t Biopower, 2.0 t BioPower, 2.0 Turbo SE, 2.2 TiD, 2.3 t, 2.3 t BioPower, 2.3 Turbo, 3.0 TiD, 3.0 V6t1997–2009
SAAB 9-5 Estate (YS3E)1.9 TiD, 2.0 t, 2.0 t Biopower, 2.0 t BioPower, 2.2 TiD, 2.3 t, 2.3 t BioPower, 2.3 Turbo, 3.0 TiD, 3.0 V6t1998–2009
SAAB 900 I (AC4, AM4)2.0 -16, 2.0 S Turbo-16, 2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S Cat, 2.1 -161979–1993
SAAB 900 I Combi Coupe2.0 -16, 2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S Cat1978–1994
SAAB 900 I Convertible2.0 -16, 2.0 S Turbo-16, 2.0 Turbo-16, 2.0 Turbo-16 S, 2.1 -161985–1994
SAAB 900 II2.0 -16 Turbo, 2.0 i, 2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
SAAB 900 II Convertible2.0 -16 Turbo, 2.0 i, 2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
SAAB 900 II Coupe2.0 -16 Turbo, 2.0 i, 2.3 -16, 2.5 -24 V61993–1999
VAUXHALL15 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-PL-006
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 Turbo, 2.2 16V2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98)1.6 16V, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 16V Turbo, 2.2 16V2000–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 DI, 2.0 DTI 16V, 2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.6 (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08), 1.7 CDTI 16V (F08, F48), 1.7 DTI 16V (F08, F48), 1.7 TD (F08, F48), 1.8 16V (F08, F48), 1.8 16V Dualfuel (F08, F48), 2.0 (F08), 2.0 16V (F08), 2.0 DI (F48), 2.0 DTI 16V (F48), 2.0 SRI Turbo (F08), 2.2 16V (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.4 16V, 1.6, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.0 16V, 2.0 DI, 2.0 DTI 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) Estate Van (T98)1.6 Dualfuel, 1.6 Dualfuel 16V, 1.6 i, 1.7 CDTI, 1.7 DTI 16V, 1.7 TD, 2.0 DI, 2.0 DTI1993–2006
VAUXHALL CAVALIER Mk III Hatchback (J89)2.5 V61988–1995
VAUXHALL CAVALIER Mk III Saloon (J89)2.5 V61988–1995
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25)1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2012
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25)1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2012
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.3 CDTI, 1.4 16V Twinport, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V Twinport, 1.6 Turbo, 1.7 CDTi, 1.7 DTI, 1.8 i 16V2003–2010
VAUXHALL VECTRA (B) Estate (J96)1.8 Dualfuel (F35), 1.8 i 16V (F35), 2.0 DI 16V (F35), 2.0 DTI 16V (F35), 2.0 Dualfuel (F35), 2.0 i 16V (F35), 2.2 DTI 16V (F35), 2.2 i 16V (F35), 2.5 i GSi (F35), 2.5 i V6 (F35), 2.6 i V6 (F35)1995–2002
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.6 i (F68), 1.6 i 16V (F68), 1.8 Dualfuel (F68), 1.8 i 16V (F68), 2.0 Di 16V (F68), 2.0 DTi 16V (F68), 2.0 Dualfuel (F68), 2.0 i 16V (F68), 2.2 DTI 16V (F68), 2.2 i 16V (F68), 2.5 i GSi (F68), 2.5 i V6 (F68), 2.6 i V6 (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.6 i (F19), 1.6 i 16V (F19), 1.8 Dualfuel (F19), 1.8 i 16V (F19), 2.0 DI 16V (F19), 2.0 DTI 16V (F19), 2.0 Dualfuel (F19), 2.0 i 16V (F19), 2.2 DTI 16V (F19), 2.2 i 16V (F19), 2.5 i GSi (F19), 2.5 i V6 (F19), 2.6 i V6 (F19)1995–2002
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)1.6 16V, 1.6 CNG, 1.6 Dualfuel, 1.8 16V, 1.8 Dualfuel, 2.0, 2.0 DI 16V, 2.0 DTI 16V, 2.0 GSI Turbo, 2.2 16V1998–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos