Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių suportas NTY HZP-DW-000Stabdžių suportas NTY HZP-DW-000 (2)
HZP-DW-000EAN 5902048175328

Stabdžių suportas NTY HZP-DW-000

Stabdžių suportas NTY HZP-DW-000. Tinka 19 modelių (CHEVROLET, DAEWOO). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

50,99 € Sutaupykite 26,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 24 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
Kategorija
Stabdžių suportas
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
stabdžių sistema
DAC
stabdžių disko storiui [mm]
24 mm
porinis gaminio numeris
HZP-DW-001
gamyklinis numeris
HZP-DW-000
MPN
HZP-DW-000
SKU
6355-HZP-DW-000
GTIN / EAN
5902048175328
Komplektacija
1x Stabdžių suportas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • DAEWOO / GM KOREA96249284
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96250029
  • DAEWOO / GM KOREA96268460
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96391880
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96418871
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96549788

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96549788. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

CALIPER,FRT BRK(DIA 54)(INCLS 2-9) — Aveo Aveo T200 (2003–2008) — BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONT
Aveo Aveo T200 (2003–2008) · BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONTPozicija 1

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 16 numerių

Visi: Stabdžių suportas
16 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, 19 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka NTY HZP-DW-000
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET9 modeliai
CHEVROLET ASTRA Estate2.01994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GL, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLETdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY HZP-DW-000
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.8, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET VECTRA2.01996–2006
DAEWOO10 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY HZP-DW-000
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos