Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Stabdžių suportas NTY HZP-DW-001Stabdžių suportas NTY HZP-DW-001 (2)
HZP-DW-001EAN 5902048175335

Stabdžių suportas NTY HZP-DW-001

Stabdžių suportas NTY HZP-DW-001. Tinka 19 modelių (CHEVROLET, DAEWOO). Pakeičia 6 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

67,99 € Sutaupykite 35,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 32 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
Kategorija
Stabdžių suportas
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
stabdžių sistema
DAC
stabdžių disko storiui [mm]
24 mm
porinis gaminio numeris
HZP-DW-000
gamyklinis numeris
HZP-DW-001
MPN
HZP-DW-001
SKU
6355-HZP-DW-001
GTIN / EAN
5902048175335
Komplektacija
1x Stabdžių suportas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

  • DAEWOO / GM KOREA96249285
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96250030
  • DAEWOO / GM KOREA96268461
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96391881
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96418872
  • CHEVROLET / DAEWOO / GM KOREA96549789

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 96549789. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

CALIPER,FRT BRK(DIA 54)(INCLS 2-9) — Aveo Aveo T200 (2003–2008) — BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONT
Aveo Aveo T200 (2003–2008) · BRAKE CALIPER MOUNTING/FRONTPozicija 1

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 3 · 16 numerių

Visi: Stabdžių suportas
16 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, 19 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka NTY HZP-DW-001
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET9 modeliai
CHEVROLET ASTRA Estate2.01994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback2.0, 2.0 (08, 48)1998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon2.0 GL, 2.0 GLS (69)1998–2011
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLETdar 3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY HZP-DW-001
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.8, 2.0 D2005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.8, 2.0 D2005–2012
CHEVROLET VECTRA2.01996–2006
DAEWOO10 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY HZP-DW-001
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LACETTI Saloon1.61999–2003
DAEWOO NUBIRA (J100)1.6, 1.6 16V, 2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.6 16V, 2.0, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)1.6 16V, 2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)1.6 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos