Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Rato guolio komplektas NTY KLT-CH-041Rato guolio komplektas NTY KLT-CH-041 (2)
KLT-CH-041EAN 5908281473337

Rato guolio komplektas NTY KLT-CH-041

Rato guolio komplektas NTY KLT-CH-041. Tinka 31 modeliui (DODGE, FORD USA, JEEP +1). Pakeičia 11 OE numerių.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

28,99 € Sutaupykite 13,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 15 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
Kategorija
Rato guolio komplektas
montavimo vieta
galinė ašis
montavimo vieta
galinė kairė ašis
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
plotis [mm]
39.5 mm
1 plotis [mm]
18.5 mm
Išorinis skersmuo [mm]
65.4 mm
Išorinis skersmuo 1 [mm]
64 mm
vidinis skersmuo [mm]
41.2 mm
gamyklinis numeris
KLT-CH-041
MPN
KLT-CH-041
SKU
6355-KLT-CH-041
GTIN / EAN
5908281473337
Komplektacija
1x Rato guolio komplektas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 16 numerių

Visi: Rato guolio komplektas
16 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • BENDIX 051492B
  • DELPHI BK1205
  • FIRST LINE FBK742
  • MOOG 6408
  • MOOG FD-WB-12219
  • MOOG R1559
  • MOOG R1559TV
  • MOOG RP6408
  • National 6408
  • National R1559TV
  • National RP6408
  • OPTIMAL 992723L
  • SKF R1559TV
  • SKF VKBA6681
  • TIMKEN 6408
  • TIMKEN TRP1559TV

Tinkami automobiliai. DODGE, FORD USA, JEEP +1, 31 modelis.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-CH-041
ModelisVarikliaiMetai
DODGE16 modelių
DODGE DAKOTA2.5, 3.9 AWD, 3.9 SLT, 4.7, 4.7 AWD, 5.91995–
DODGE DAKOTA Crew Cab Pickup4.7 4WD, 5.91996–2004
DODGE DAKOTA Standard Cab Pickup5.2, 5.2 4WD1986–2004
DODGE DURANGO (DN)3.9 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 5.21997–2003
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup4.7, 4.7 4WD, 8.3 SRT-102001–2008
DODGE RAM 1500 Extended Cab Pickup5.2, 5.2 4WD, 5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGEdar 10 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-CH-041
ModelisVarikliaiMetai
DODGE RAM 1500 Extended Crew Cab Pickup4.7, 5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (BE, BR)3.9, 5.2, 5.2 4x4, 5.9, 5.9 4x41991–2002
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)3.7, 4.7, 4.7 4x4, 5.7, 5.9 4x42001–2008
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup3.7, 4.7, 4.7 4WD, 5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup8.0 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Extended Cab Pickup5.2, 5.9, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 2500 Pickup (BE, BR)5.9, 5.9 4x4, 5.9 Di, 5.9 Di 4x4, 8.0, 8.0 4x41993–2002
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.7, 5.7 4x4, 5.9 Di, 5.9 Di 4x4, 8.0 4x42001–2009
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.2 4WD, 5.9 4WD1993–2001
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup5.9, 5.9 4WD1992–2001
FORD USA12 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-CH-041
ModelisVarikliaiMetai
FORD USA EXPLORER4.0 4WD, 4.0 Flex-Fuel 4WD, 4.0 Flexfuel, 4.0 Flexfuel 4WD, 4.6, 4.6 4WD2001–
FORD USA EXPLORER (U2, U)4.0, 4.0 4WD, 4.0 V6 4WD, 4.9 4WD1994–2003
FORD USA EXPLORER (UN46)4.0 4x4, 4.0 V6 4WD1990–1994
FORD USA EXPLORER SPORT TRAC Pickup4.0, 4.0 4WD2000–2005
FORD USA F-150 Crew Cab Pickup5.4 BiFuel, 5.4 BiFuel 4WD1996–2003
FORD USA F-150 Extended Cab Pickup5.4 BiFuel, 5.4 BiFuel 4WD1996–2003
FORD USA MUSTANG Convertible3.7, 4.0 V6, 4.6 V8, 5.0, 5.42005–
FORD USA MUSTANG Coupe3.7, 4.0 V6, 4.6 V8, 5.0, 5.4 V82004–
FORD USA RANGER2.3, 3.0, 3.0 4x4, 4.0 4x41990–1998
FORD USA RANGER Crew Cab Pickup (ES)3.0 4WD1997–2012
FORD USA RANGER Extended Cab Pickup2.9 4WD1982–1998
FORD USA RANGER Standard Cab Pickup3.0 4WD1997–2012
JEEP2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-CH-041
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KJ)2.4 4x4, 2.4 Laredo, 2.5 CRD 4x4, 2.8 CRD, 2.8 CRD 4x4, 3.7, 3.7 4x4, 3.7 Laredo2001–2008
JEEP CHEROKEE (XJ)2.1 D 4x4, 2.1 TD, 2.5, 2.5 4x4, 2.5 i 4x4, 2.5 SE, 2.5 TD 4x4, 2.5 Tdi 4x4, 4.0, 4.0 4x4, 4.0 i, 4.0 i 4x41983–2001
MERCURY1 modelis
Modeliai, kuriems tinka NTY KLT-CH-041
ModelisVarikliaiMetai
MERCURY MOUNTAINEER4.0, 4.61996–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos