Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys NTY RRK-CH-000
RRK-CH-000EAN 5908281460481

V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys NTY RRK-CH-000

V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys NTY RRK-CH-000. Tinka 40 modelių (CADILLAC, CHRYSLER, DODGE +3), 1983–2008 m. Pakeičia 7 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

18,99 € Sutaupykite 8,00 € (42%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 10 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
plotis [mm]
31 mm
Išorinis skersmuo [mm]
90 mm
vidinis skersmuo [mm]
10 mm
gamyklinis numeris
RRK-CH-000
Kategorija
V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys
MPN
RRK-CH-000
SKU
6355-RRK-CH-000
GTIN / EAN
5908281460481
Komplektacija
1x V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 6 numeriai

Visi: V formos rumbuoto diržo kreipiantysis skriemulys
6 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • FLENNOR FS99439
  • GATES T36783
  • GATES T38042
  • JAPANPARTS RP-929
  • LUCAS ELECTRICAL LA0517
  • TRISCAN 8641801002
Modeliai, kuriems tinka NTY RRK-CH-000
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC1 modelis
CADILLAC DEVILLE4.61993–1999
CHRYSLER24 modeliai
CHRYSLER 300M (LR)2.7 V6 24V, 3.5 V6 24V1998–2004
CHRYSLER CARAVAN2.41994–2000
CHRYSLER CIRRUS2.0 LX, 2.4 LX, 2.5 LX1994–2000
CHRYSLER CONCORDE3.5, 3.5 LX, 3.5 LX Supercharged1992–2004
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)2.4, 3.3, 3.81995–2001
CHRYSLERdar 19 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY RRK-CH-000
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER IMPERIAL3.81989–1993
CHRYSLER INTREPID Saloon2.71997–2004
CHRYSLER LHS3.51997–2001
CHRYSLER LHS Saloon3.51993–1997
CHRYSLER NEW YORKER3.3, 3.5, 3.5 i 24V1987–1998
CHRYSLER PROWLER3.51998–2002
CHRYSLER SEBRING Coupe (FJ)2.5 LE1995–2000
CHRYSLER SEBRING Saloon (FJ)2.01995–2000
CHRYSLER STRATUS (JA)2.0 16V, 2.0 LE, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 LX V6, 2.5 V61994–2001
CHRYSLER STRATUS Convertible (JX)2.0 LE, 2.5 LX1996–2001
CHRYSLER VISION3.5 TSi1993–1997
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER II (ES)3.0, 3.31990–1995
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.0 i, 2.4 AWD, 2.4 i, 3.3 i, 3.8, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER IV (RG)3.32000–2008
CHRYSLER VOYAGER I (AS)3.31984–1990
CHRYSLER VOYAGER II (ES)3.0, 3.3 i, 3.3 i AWD1990–1995
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS)3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1999–2008
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S)3.3 (SYM53, SYH53), 3.8 (SYX53), 3.8 AWD (SCH53)1999–2008
DODGE7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY RRK-CH-000
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER Coupe2.51994–2000
DODGE CARAVAN2.4 i, 3.0, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 i, 3.8 i AWD1990–2001
DODGE CARAVAN VAN (NS)3.81995–2001
DODGE DAKOTA2.51995–2005
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1983–2000
DODGE INTREPID2.7, 3.5, 3.5 ES1992–2004
DODGE STRATUS2.0 16V, 2.4 16 V, 2.4 16V, 2.5 V61994–2001
EAGLE1 modelis
Modeliai, kuriems tinka NTY RRK-CH-000
ModelisVarikliaiMetai
EAGLE VISION Saloon3.51992–1996
JEEP4 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY RRK-CH-000
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (XJ)2.5, 2.5 4x4, 2.5 SE, 4.0, 4.0 4x4, 4.0 i, 4.0 i 4x41983–2001
JEEP COMANCHE (MJ)2.5, 2.5 4x41985–1996
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)4.0 i 4x4 (Z), 4.0 i 4x4 (ZJ), 4.0 Laredo1991–1999
JEEP WRANGLER II (TJ)2.5, 4.0, 4.0 Rubicon1996–2008
PLYMOUTH3 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY RRK-CH-000
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH BREEZE2.0 16V, 2.4 16V1995–2001
PLYMOUTH PROWLER Convertible3.51996–2001
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4, 2.4 i, 3.3, 3.3 AWD, 3.3 i, 3.3 LE, 3.8 i1983–2001

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos