Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Variklio pagalvė NTY ZPS-CH-001Variklio pagalvė NTY ZPS-CH-001 (2)
ZPS-CH-001EAN 5908281448700

Variklio pagalvė NTY ZPS-CH-001

Variklio pagalvė NTY ZPS-CH-001. Tinka 76 modeliams (CHRYSLER, DODGE, JEEP +2). Pakeičia 9 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

61,99 € Sutaupykite 28,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 33 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
Kategorija
Variklio pagalvė
montavimo vieta
priekis
gamyklinis numeris
ZPS-CH-001
MPN
ZPS-CH-001
SKU
6355-ZPS-CH-001
GTIN / EAN
5908281448700
Komplektacija
1x Variklio pagalvė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 1 numeris

Visi: Variklio pagalvė
1 kryžminės nuorodos numeris

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CHRYSLER, DODGE, JEEP +2, 76 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka NTY ZPS-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER19 modelių
CHRYSLER 200 Saloon2.4, 3.6, 3.6 Flexfuel2010–
CHRYSLER 300C (LX, LE)3.0 CRD, 3.0 V6 CRD, 3.5, 3.5 AWD2004–
CHRYSLER 300C (LX)3.0 CRD2010–
CHRYSLER CIRRUS2.5 LX1994–2000
CHRYSLER LHS3.51997–2001
CHRYSLER NEON (PL)1.8 16V, 2.0, 2.0 16V1994–2000
CHRYSLERdar 13 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY ZPS-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
CHRYSLER NEON II1.8, 2.0 16V, 2.0 16V R/T1999–2006
CHRYSLER PACIFICA3.5, 3.5 AWD, 3.8, 4.0, 4.0 AWD2003–2008
CHRYSLER PROWLER3.51998–2002
CHRYSLER PT CRUISER (PT)2.0, 2.4, GT 2.42000–2010
CHRYSLER PT CRUISER Combi Van (PT)2.02002–2008
CHRYSLER PT CRUISER Convertible2.4, 2.4 GT2000–2010
CHRYSLER SEBRING (JR)2.4, 2.4 Turbo2000–2007
CHRYSLER SEBRING (JS)2.0 CRD, 2.0 VVT, 2.4, 2.4 VVT, 2.7, 2.7 VVT, 3.5, 3.5 AWD2006–2010
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR)2.4, 2.4 Turbo2001–2007
CHRYSLER SEBRING Convertible (JS)3.52007–2010
CHRYSLER STRATUS (JA)2.5 LX V61994–2001
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS, NS)2.4 AWD, 2.5 TD, 2.5 TDiC AWD, 3.3 i, 3.8, 3.8 AWD, 3.8 i AWD1992–2001
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS)2.4 (GSHY52), 2.5 TD (GSHY52, GSHZ52), 3.3 (GSHY52), 3.8 AWD (GSHC52)1995–2001
DODGE36 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY ZPS-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
DODGE AVENGER2.0, 2.0 CRD, 2.4, 2.7, 2.7 Flex-Fuel, 3.5, 3.5 AWD, 3.62007–2014
DODGE CHARGER3.5, 3.5 AWD2005–2010
DODGE DAKOTA2.5, 3.7, 3.7 AWD, 3.9 AWD, 3.9 SLT, 4.7, 4.7 AWD, 5.91995–
DODGE DAKOTA Crew Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7 4WD, 5.91996–2011
DODGE DAKOTA Extended Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7 4WD, 5.21996–2011
DODGE DAKOTA Standard Cab Pickup4.7 4WD, 5.2, 5.91996–2004
DODGE DURANGO (DN)4.7, 4.7 4WD, 5.9, 6.0 4WD1997–2003
DODGE DURANGO (WD)3.6, 3.6 AWD, 3.6 FLEX, 5.7, 5.7 AWD2010–
DODGE GRAND CARAVAN3.3, 3.6, 3.6 Flexfuel, 3.8, 4.02007–
DODGE GRAND CARAVAN Mini Passenger Van3.0, 3.3, 3.3 AWD, 3.8, 3.8 AWD1994–2000
DODGE INTREPID3.2, 3.5, 3.5 ES1992–2004
DODGE NEON2.0 16V1994–1999
DODGE NEON Coupe2.0 Highline, 2.0 HP Sport1994–1999
DODGE NEON II2.0, 2.0 16V1999–
DODGE RAM 1500 Crew Cab Pickup3.7, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 8.3 SRT-102001–2010
DODGE RAM 1500 Extended Cab Pickup3.7, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD2008–2010
DODGE RAM 1500 Extended Crew Cab Pickup4.7, 4.7 4WD, 5.7, 5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)3.7, 4.7, 4.7 4x4, 5.7, 5.9 4x42001–2008
DODGE RAM 1500 Pickup (DJ, DS)3.7, 4.7, 4.7 4x4, 5.7 4x42008–
DODGE RAM 1500 Standard Cab Pickup3.7, 3.7 4WD, 4.7, 4.7 4WD, 4.7 Flexfuel 4WD, 5.7, 5.7 4WD, 8.3 SRT-102001–2010
DODGE RAM 2500 Cab & Chassis5.7, 5.7 4WD, 5.9 D, 5.9 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD, 8.0 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2010
DODGE RAM 2500 Pickup (D1, DC, DH, DM, DR)5.7, 5.7 4x4, 5.9, 5.9 4x4, 5.9 Di, 5.9 Di 4x4, 5.9 TD 4x4, 8.0 4x42001–2009
DODGE RAM 2500 Pickup (DJ, DS)5.7, 5.7 4x42008–
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup5.7, 5.7 4WD, 5.9 D 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2001–2008
DODGE RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 6.7 D, 6.7 D 4WD2008–2010
DODGE RAM 3500 Crew Cab Pickup5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 3500 Extended Crew Cab Pickup5.7 4WD2001–2008
DODGE RAM 3500 Pickup (DR, DH, D1, DC, DM)5.7, 5.7 4x4, 5.9, 5.9 4x4, 5.9 TD, 5.9 TD 4x42002–2009
DODGE RAM 3500 Standard Cab Pickup5.7 4WD, 8.0 4WD2001–2008
DODGE RAM Van2.4, 2.5 CRD, 2.5 TD, 2.8 CRD, 3.9, 5.2, 5.2 CNG, 5.2 FlexFuel, 5.91993–2005
DODGE STRATUS2.5 V61994–2001
DODGE STRATUS II2.4 STX2000–2006
DODGE VIPER Coupe8.4, SRT-102003–
JEEP7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY ZPS-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
JEEP CHEROKEE (KL)2.0 CRD, 2.0 CRD 4x4, 2.2 CRD, 2.2 CRD 4x4, 2.4, 2.4 4x4, 3.2 4x4, 3.2 V6, 3.2 V6 4x42013–
JEEP CHEROKEE VAN (KL)2.0 CRD, 2.2 CRD, 3.2 4x42013–
JEEP GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG)2.5 TD 4x4 (Z), 2.5 TD Laredo, 4.0 i 4x4 (Z), 4.0 i 4x4 (ZJ), 4.0 Laredo, 5.2, 5.2 4x4, 5.2 4x4 (Z), 5.2 i 4x4 (ZJ), 5.2 Limited 4x4, 5.9 i 4x41991–1999
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK)3.0 CRD 4x42004–2011
JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2)3.0 CRD, 3.0 CRD V6 4x4, 3.0 TD V6 4x4, 3.0 V6 4x4, 3.6 V6, 3.6 V6 4x4, 3.6 V6 FlexFuel 4x4, 3.6 VVT 4x4, 5.7 4x4, 5.7 V8 4x4, 6.2 4x4, 6.2 i V8 4x4, 6.4 SRT8 4x42010–
JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2)3.0 CRD, 5.7 HEMI 4x4, 6.4 SRT8 4x4, V6 VVT2010–
JEEP WRANGLER II (TJ)2.4, 2.5, 4.0, 4.0 Rubicon1996–2008
PLYMOUTH5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY ZPS-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
PLYMOUTH NEON Coupe2.01994–1999
PLYMOUTH NEON II Saloon2.0 16V1999–
PLYMOUTH NEON Saloon2.0 16V1994–1999
PLYMOUTH PROWLER Convertible3.51996–2001
PLYMOUTH VOYAGER / GRAND VOYAGER2.0 i, 2.4, 2.4 i, 2.5 TD, 3.3 Flex-Fuel, 3.3 i, 3.8 i, 3.8 i AWD1995–2001
RAM9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY ZPS-CH-001
ModelisVarikliaiMetai
RAM 1500 Crew Cab Pickup (DS)3.0 TD 4WD, 3.6 4WD, 5.7, 5.7 4WD2010–2018
RAM 1500 Extended Cab Pickup (DS)3.0 TD 4WD, 5.7, 5.7 4WD2010–2018
RAM 1500 Standard Cab Pickup (DS)3.0 TD 4WD, 3.6, 3.6 4WD, 5.7, 5.7 4WD2009–2018
RAM 2500 Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG 4WD, 6.4 4WD, 6.7 D 4WD2010–
RAM 2500 Extended Crew Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG 4WD, 6.7 D 4WD2010–
RAM 2500 Standard Cab Pickup (DJ)5.7, 5.7 4WD, 5.7 CNG 4WD, 6.7 D 4WD2009–
RAM 3500 Crew Cab Pickup (D2)6.7 D 4WD2010–
RAM 3500 Extended Crew Cab Pickup (D2)6.7 D 4WD2010–
RAM 3500 Standard Cab Pickup (D2)6.7 D 4WD2010–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos