Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Šarnyras NTY ZSG-CH-011Šarnyras NTY ZSG-CH-011 (2)Šarnyras NTY ZSG-CH-011 (3)
ZSG-CH-011EAN 5908281488676

Šarnyras NTY ZSG-CH-011

Šarnyras NTY ZSG-CH-011. Tinka 56 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, GMC). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

32,99 € Sutaupykite 15,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 17 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
montavimo vieta
viršutinė priekinė ašis
gamyklinis numeris
ZSG-CH-011
Kategorija
Šarnyras
MPN
ZSG-CH-011
SKU
6355-ZSG-CH-011
GTIN / EAN
5908281488676
Komplektacija
1x Šarnyras

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 1 · 6 numeriai

Visi: Šarnyras
6 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, GMC, 56 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka NTY ZSG-CH-011
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE5.3, 5.3 AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD1998–2006
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.0 AWD2001–2006
CHEVROLET34 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 8.1, 8.1 2500 AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE 2500 Crew Cab Pickup8.1 4WD2001–2006
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Cargo Van4.3, 5.3, 5.3 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van5.32002–
CHEVROLETdar 30 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY ZSG-CH-011
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Extended Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Cargo Van5.3, 6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 2500 Standard Passenger Van6.0, 6.0 AWD2002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Cargo Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Extended Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Cargo Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS 3500 Standard Passenger Van6.02002–
CHEVROLET EXPRESS Bus5.3, 5.3 2500, 5.3 Flex-Fuel, 6.0 2500, 6.6 D2003–
CHEVROLET EXPRESS Standard Cargo Van4.3, 5.32002–
CHEVROLET EXPRESS Standard Passenger Van6.02008–
CHEVROLET EXPRESS Van4.3, 5.3 1500, 5.3 1500 AWD, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel AWD, 6.0 2500, 6.6 D2003–
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0, 6.0 AWD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3 4WD1997–2007
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Hybrid, 5.3 Hybrid 4WD, 6.0, 6.0 AWD, 6.6 D, 6.6 D AWD, 8.1 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.6 D 4WD2000–2013
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.6 D 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–2013
CHEVROLET SILVERADO 35008.1 4x42001–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D 4WD2013–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SUBURBAN5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex, 5.3 Flex AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 8.1, 8.1 AWD1991–2007
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD2006–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD, 8.1, 8.1 4WD1999–2007
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 4.8 V8, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 V8 AWD, 6.0 V81999–2006
GMC20 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY ZSG-CH-011
ModelisVarikliaiMetai
GMC SAVANA 1500 Standard Cargo Van5.3 AWD2002–
GMC SAVANA 1500 Standard Passenger Van5.3 AWD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel AWD2002–
GMC SAVANA 2500 Extended Cargo Van5.3, 6.02002–
GMC SAVANA 2500 Standard Cargo Van5.3, 6.02002–
GMC SAVANA 2500 Standard Passenger Van6.02002–
GMC SAVANA 3500 Extended Cargo Van6.02002–
GMC SAVANA 3500 Standard Cargo Van5.3, 6.02002–
GMC SIERRA4.3, 4.8, 4.8 4x4, 5.3, 5.3 4x41996–2007
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2007
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.01997–2007
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–2007
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.32006–2013
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SUBURBAN5.3 AWD1999–
GMC YUKON4.8, 5.3, 5.3 4WD, 6.0 4WD1999–2006
GMC YUKON (GMT900)5.3, 5.3 4WD2006–2014
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1999–2014

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos