Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Vidinė skersinė vairo trauklė NTY SDK-CH-045Vidinė skersinė vairo trauklė NTY SDK-CH-045 (2)Vidinė skersinė vairo trauklė NTY SDK-CH-045 (3)
SDK-CH-045EAN 5902048175151

Vidinė skersinė vairo trauklė NTY SDK-CH-045

Vidinė skersinė vairo trauklė NTY SDK-CH-045. Tinka 53 modeliams (CADILLAC, CHEVROLET, GMC +1). Pakeičia 2 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

32,99 € Sutaupykite 15,00 € (45%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 17 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
NTY
Kategorija
Vidinė skersinė vairo trauklė
montavimo vieta
priekinė ašis
gamyklinis numeris
SDK-CH-045
MPN
SDK-CH-045
SKU
6355-SDK-CH-045
GTIN / EAN
5902048175151
Komplektacija
1x Vidinė skersinė vairo trauklė

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 4 numeriai

Visi: Vidinė skersinė vairo trauklė
4 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • GM 15295861
  • GM 26059210
  • MOOG ES3488
  • RAYBESTOS 401-1787B

Tinkami automobiliai. CADILLAC, CHEVROLET, GMC +1, 53 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka NTY SDK-CH-045
ModelisVarikliaiMetai
CADILLAC2 modeliai
CADILLAC ESCALADE5.3, 5.3 AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 6.0 HYBRID, 6.0 HYBRID AWD, 6.2, 6.2 AWD, 6.2 FLEXFUEL, 6.2 FLEXFUEL AWD1998–2014
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup6.0 AWD, 6.2 AWD, 6.2 LPG AWD2001–2014
CHEVROLET32 modeliai
CHEVROLET AVALANCHE5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex-Fuel, 5.3 Flex-Fuel AWD2000–2013
CHEVROLET AVALANCHE 2500 Crew Cab Pickup8.1 4WD2001–2006
CHEVROLET AVALANCHE Crew Cab Pickup5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD2006–2013
CHEVROLET SILVERADO 15004.3, 4.3 AWD, 4.8 AWD, 5.3 AWD, 5.3 FlexFuel AWD, 6.0, 6.0 AWD1997–
CHEVROLETdar 28 modeliai
Modeliai, kuriems tinka NTY SDK-CH-045
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD, 6.2, 6.2 4WD1997–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.2, 6.2 4WD2007–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup (GMT1EC)4.3, 4.3 4WD2018–
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 5.3 FLEX 4WD2007–
CHEVROLET SILVERADO 25004.3, 4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 AWD, 6.6 D, 6.6 D AWD, 8.1 AWD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD6.6 Di, 6.6 Di AWD, 6.6 TDiC 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2006–
CHEVROLET SILVERADO 2500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2000–
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0, 6.0 4WD1998–
CHEVROLET SILVERADO 35008.1 4x42001–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Crew Cab Pickup8.1 4WD2000–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 Extended Cab Pickup8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Cab & Chassis6.6 D 4WD2007–2013
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Crew Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2007–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Extended Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2007–
CHEVROLET SILVERADO 3500 HD Standard Cab Pickup6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 6.0 FLEX 4WD, 6.6 D, 6.6 D 4WD2007–
CHEVROLET SILVERADO 3500 Standard Cab Pickup8.1 4WD1998–2007
CHEVROLET SUBURBAN5.3, 5.3 AWD, 5.3 Flex, 5.3 Flex AWD, 5.7 AWD, 6.0, 6.0 AWD, 8.1, 8.1 AWD1991–2007
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900)5.3, 5.3 FLEX AWD, 5.3 Flex-Fuel 4WD2005–
CHEVROLET SUBURBAN (K2Y)5.3, 5.3 4WD2014–
CHEVROLET SUBURBAN 1500 SUV5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD2006–2014
CHEVROLET SUBURBAN 2500 SUV6.0, 6.0 4WD, 6.0 FLEX, 8.1, 8.1 4WD1999–2013
CHEVROLET TAHOE (B2W)4.8, 4.8 V8, 5.3, 5.3 AWD, 5.3 V8 AWD, 6.0 V81999–2006
CHEVROLET TAHOE (GMT900)4.8, 4.8 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.0 Flex/Hybrid 4WD, 6.0 Hybrid 4WD2007–2014
CHEVROLET TAHOE (K2UC)5.3 Flexfuel, 6.2, 6.2 4WD2014–
GMC18 modelių
Modeliai, kuriems tinka NTY SDK-CH-045
ModelisVarikliaiMetai
GMC SIERRA4.3, 4.8, 4.8 4x4, 5.3, 5.3 4x41996–2007
GMC SIERRA 1500 Crew Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 4.8 FLEX 4WD, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD1997–
GMC SIERRA 1500 Extended Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.8, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD, 6.2 FLEX1997–
GMC SIERRA 1500 Standard Cab Pickup4.3, 4.3 4WD, 4.3 FLEX, 4.3 FLEX 4WD, 4.8, 5.3, 5.3 4WD, 5.3 FLEX 4WD, 6.0, 6.0 4WD1997–
GMC SIERRA 2500 HD Crew Cab Pickup6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup6.0 CNG 4WD, 6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 2500 HD Standard Cab Pickup6.6 D 4WD, 8.1 4WD2000–2007
GMC SIERRA 3500 HD Crew Cab Pickup6.0 FLEX 4WD2013–
GMC SIERRA 3500 HD Extended Cab Pickup6.0 FLEX 4WD2013–
GMC SIERRA 3500 HD Standard Cab Pickup6.0 FLEX 4WD2013–
GMC SIERRA Crew Cab Pickup5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD2006–
GMC SIERRA Extended Cab Pickup6.0 AWD1998–2007
GMC SIERRA Standard Cab Pickup5.3 4WD2013–
GMC SUBURBAN5.3 AWD1999–
GMC YUKON4.8, 5.3, 5.3 4WD, 6.0 4WD1999–2006
GMC YUKON (GMT900)5.3, 5.3 4WD, 6.2 4WD, 6.2 FLEX 4WD2006–2014
GMC YUKON (K2UG)5.3, 5.3 4WD, 5.3 Flexfuel 4WD, 6.2, 6.2 4WD2014–
GMC YUKON XL 15005.3, 5.3 4WD, 6.0, 6.0 4WD, 6.2, 6.2 4WD1999–2014
HUMMER1 modelis
Modeliai, kuriems tinka NTY SDK-CH-045
ModelisVarikliaiMetai
HUMMER H2 Closed Off-Road Vehicle6.0 AWD2002–2009

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos