Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Pasukamasis kakliukas OPTIMAL KN-201095-01-LPasukamasis kakliukas OPTIMAL KN-201095-01-L (2)
KN-201095-01-LEAN 4058787203349

Pasukamasis kakliukas OPTIMAL KN-201095-01-L

Pasukamasis kakliukas OPTIMAL KN-201095-01-L. Tinka 20 modelių (CHEVROLET, HOLDEN, OPEL +1). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

113,99 € Sutaupykite 55,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 58 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
OPTIMAL
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
porinis gaminio numeris
KN-201095-01-R
kai rato guolio skersmuo [mm]
67 mm
Kategorija
Pasukamasis kakliukas
MPN
KN-201095-01-L
SKU
0129-KN-201095-01-L
GTIN / EAN
4058787203349
Komplektacija
1x Pasukamasis kakliukas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 7 numeriai

Visi: Pasukamasis kakliukas
7 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • AIC 56518
  • FORTUNE LINE FZK033L
  • METZGER AUTOTEILE 58098101
  • METZGER AUTOTEILE 58136801
  • STARLINE 32.21.770
  • TRICLO 768903
  • VAICO V40-2094

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, HOLDEN, OPEL +1, 20 modelių.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka OPTIMAL KN-201095-01-L
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET4 modeliai
CHEVROLET COMBO1.6, 1.7 D2001–
CHEVROLET CORSA Hatchback1.8, 1.8 Flex2000–2012
CHEVROLET CORSA Saloon1.0, 1.4 Maxx Flex, 1.8, 1.8 Flex2002–
CHEVROLET MERIVA1.4, 1.82002–2012
HOLDEN3 modeliai
HOLDEN BARINA Hatchback (XC)1.4 Efi, 1.4 Sfi, 1.8 SRi2000–2005
HOLDEN COMBO Van (XC)1.4 i, 1.6 i2001–2012
HOLDENdar 1 modelis
Modeliai, kuriems tinka OPTIMAL KN-201095-01-L
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN TIGRA (XC)1.82004–2007
OPEL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka OPTIMAL KN-201095-01-L
ModelisVarikliaiMetai
OPEL COMBO Box Body/MPV1.3 CDTI 16V, 1.4 16V, 1.6, 1.6 CNG 16V, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–
OPEL COMBO Tour1.3 CDTI 16V, 1.4, 1.6, 1.6 CNG, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2011
OPEL CORSA C (X01)1.0 (F08, F68), 1.2 (F08, F68), 1.2 Twinport (F08, F68), 1.3 CDTI (F08, F68), 1.4 (F08, F68), 1.4 Twinport (F08, F68), 1.7 CDTI (F08, F68), 1.7 DI (F08, F68), 1.7 DTI (F08, F68), 1.8 (F08, F68)2000–2009
OPEL CORSA C Hatchback Van (X01)1.2 (F08, W5L), 1.2 16V (F08, W5L), 1.3 CDTI 16V (F08, W5L), 1.4 (W5L, F08), 1.7 CDTi (F08, W5L), 1.7 DI 16V (F08, W5L), 1.7 DTI 16V (F08, W5L)2000–2012
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.3 CDTI (E75), 1.4 16V Twinport (E75), 1.4 16V Twinport LPG (E75), 1.6 (E75), 1.6 16V (E75), 1.7 DTI (E75), 1.8 (E75)2003–2010
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03)1.8 (F48)2003–2008
OPEL TIGRA TwinTop (X04)1.3 CDTI (R97), 1.4 (R97), 1.8 (R97)2004–2010
VAUXHALL6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka OPTIMAL KN-201095-01-L
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL COMBO Mk II (C) Box Body/MPV (F25)1.3 CDTI 16V, 1.4 16V, 1.4 i 16V, 1.6, 1.6 CNG 16V, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2012
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25)1.3 CDTI 16V, 1.4, 1.6, 1.6 CNG, 1.7 CDTI 16V, 1.7 DI 16V, 1.7 DTI 16V2001–2012
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01)1.0 12V (F08, F68), 1.2 16V (F08, F68), 1.2 16V Dualfuel (F08), 1.2 Twinport (F08, F68), 1.3 CDTI 16V (F08, F68), 1.4 16V (F08, F68), 1.4 Twinport (F08, F68), 1.7 DI 16V (F08, F68), 1.7 DTI 16V (F08, F68), 1.8 16V (F08, F68)2000–2007
VAUXHALL CORSAVAN Mk II (C) Hatchback Van (X01)1.2 16V (F08), 1.2 16V Dualfuel (F08), 1.3 CDTI 16V (F08), 1.4 (F08), 1.7 DI 16V (F08), 1.7 DTI 16V (F08)2000–2006
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.3 CDTI, 1.4 16V Twinport, 1.6 i, 1.6 i 16V, 1.6 i 16V Twinport, 1.7 DTI, 1.8 i 16V2003–2010
VAUXHALL TIGRA TwinTop (X04)1.3 CDTI, 1.4, 1.82004–2009

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos