Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Prekės nuotrauka nepasiekiama
50651EAN 6915093506510

EGR vožtuvas OSSCA 50651

EGR vožtuvas OSSCA 50651. Tinka 58 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1). Pakeičia 4 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

98,99 € Sutaupykite 48,00 € (48%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 50 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
OSSCA
Kategorija
EGR vožtuvas
MPN
50651
SKU
4683-50651
GTIN / EAN
6915093506510
Komplektacija
1x EGR vožtuvas

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 17097086. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

VALVE,EGR — Optra Optra 1st Generation (2004–2010) — COIL & MODULE/IGNITION (L79)
Optra Optra 1st Generation (2004–2010) · COIL & MODULE/IGNITION (L79)Pozicija 10

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 0 · 4 numeriai

Visi: EGR vožtuvas
4 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

  • GM 48 05 204
  • GM 48 11 588
  • GM 17097086
  • GM 93169072

Tinkami automobiliai. CHEVROLET, DAEWOO, OPEL +1, 58 modeliai.

Atitikmenys parinkti pagal gamintojo duomenis.

Modeliai, kuriems tinka OSSCA 50651
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET22 modeliai
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 16V, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.4, 1.4 16V2006–
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.4, 1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.2, 1.2 LPG, 1.42005–
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140)2.4, 2.4 16V 4WD, 2.4 4WD, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4WD2006–
CHEVROLET CAPTIVA SPORT2.42007–
CHEVROLETdar 16 modelių
Modeliai, kuriems tinka OSSCA 50651
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CRUZE (J300)1.62009–
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305)1.62010–
CHEVROLET EPICA (KL1)2.0, 2.0 LPG, 2.52004–2011
CHEVROLET EVANDA2.02005–
CHEVROLET LACETTI (J200)1.4 16V, 1.4 LPG, 1.6, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Estate (J200)1.6, 1.6 LPG, 1.82003–
CHEVROLET LACETTI Saloon (J200)1.4, 1.6, 1.82003–2013
CHEVROLET MATIZ (M200, M250)0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG2005–
CHEVROLET NUBIRA Estate1.6, 1.6 LPG, 1.82005–2011
CHEVROLET NUBIRA Saloon1.4, 1.6, 1.82005–2012
CHEVROLET OPTRA Saloon (1J, J200)1.8, 2.02003–2012
CHEVROLET REZZO MPV (U100)1.6, 2.02005–
CHEVROLET SPARK0.8, 1.0 SX2005–
CHEVROLET SPARK (M150)0.82000–2006
CHEVROLET SPARK (M300)1.0, 1.0 LPG, 1.2, 1.2 LPG2009–
CHEVROLET VIVANT2.0 CX2005–
DAEWOO20 modelių
Modeliai, kuriems tinka OSSCA 50651
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO EVANDA (KLAL)2.02002–
DAEWOO KALOS (KLAS)1.2, 1.4, 1.4 16V, 1.5, 1.62002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.4, 1.52002–2004
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN)1.4, 1.6, 1.82002–
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.5, 1.6 16V1997–
DAEWOO LEGANZA (KLAV)2.0, 2.0 16V, 2.2 16V1997–2004
DAEWOO MAGNUS2.01999–
DAEWOO MATIZ (M100, M150)0.8, 1.01998–
DAEWOO MATIZ (M200, M250)0.82005–2018
DAEWOO NUBIRA (J100)2.0 16V, 2.0 CDX1997–
DAEWOO NUBIRA (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Estate (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J100)1.8 16V, 2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Saloon (J150)2.0 16V1999–2003
DAEWOO NUBIRA Saloon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J100)2.0 16V1997–
DAEWOO NUBIRA Wagon (J200)1.6, 1.82003–
DAEWOO REZZO (U100)2.02000–
DAEWOO TOSCA2.0 XT, 2.5 Executive2006–
OPEL9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka OSSCA 50651
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG, 2.4 LPG 4x42006–2017
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.4 16V (F35), 1.4 LPG (F35), 1.6 16V (F35), 1.6 LPG (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Estate Van (F70)1.4 (F70), 1.6 (F70)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.4 LPG (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 LPG (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.4 16V (F69), 1.4 LPG (F69), 1.6 16V (F69), 1.6 LPG (F69)1998–2009
OPEL VECTRA B (J96)1.6 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.6 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.6 i 16V (F68)1995–2003
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)1.6 16V (F75), 1.6 LPG (F75)1999–2006
VAUXHALL7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka OSSCA 50651
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ANTARA A (L07)2.4, 2.4 4x4, 2.4 LPG 4x42006–2015
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.4 16V, 1.4 16V Dualfuel, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.4 16V (F08, F48), 1.4 16V Dualfuel (F08, F48), 1.6 16V (F08, F48), 1.6 Dualfuel (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.4 16V, 1.6 16V, 1.6 Dualfuel1998–2005
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.6 i 16V (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.6 i 16V (F19)1995–2002
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)1.6 16V, 1.6 Dualfuel1998–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos