Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Cilindro galvos tarpiklis PAYEN AC5460
AC5460EAN 4044197120932

Cilindro galvos tarpiklis PAYEN AC5460

Cilindro galvos tarpiklis PAYEN AC5460. Tinka 79 modeliams (CHEVROLET, FIAT, HOLDEN +4). Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Yra sandėlyjeKaina su PVM

58,99 € Sutaupykite 30,00 € (51%)

Pirkti dabar

  • Pristatymas per 1–3 darbo dienas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 28 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
PAYEN
Kategorija
Cilindro galvos tarpiklis
MPN
AC5460
SKU
0113-AC5460
GTIN / EAN
4044197120932
Komplektacija
1x Cilindro galvos tarpiklis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 90543909. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-GASKET,CYLINDER HEAD (NLS.- USE 93179932  56 07 858)  (PRODUCTION NO. 90536009) — Opel  MERIVA-A ( 2003 -  2010) — E ENGINE AND CLUTCH › 6 Z18XE[2H9] PETROL ENGINE
Opel MERIVA-A ( 2003 - 2010) · E ENGINE AND CLUTCH › 6 Z18XE[2H9] PETROL ENGINEPozicija 3

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 5 · 10 numerių Sandėlyje – nuo 18,99 € iki 21,99 €.

Visi: Cilindro galvos tarpiklis
10 kryžminių nuorodų numerių

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka PAYEN AC5460
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET17 modelių
CHEVROLET ALERO2.21999–2004
CHEVROLET ASTRA Estate1.8, 2.21994–2011
CHEVROLET ASTRA Hatchback1.8, 2.21998–2011
CHEVROLET ASTRA Saloon1.81998–2011
CHEVROLET CAVALIER Coupe2.2, 2.2 Bifuel1994–2005
CHEVROLET CAVALIER Saloon2.2, 2.2 LPG1994–2005
CHEVROLETdar 11 modelių
Modeliai, kuriems tinka PAYEN AC5460
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CLASSIC2.22002–
CHEVROLET COBALT2.22003–
CHEVROLET COBALT Coupe2.22003–2010
CHEVROLET HHR2.22005–2011
CHEVROLET MALIBU2.21996–
CHEVROLET MALIBU Hatchback2.22003–2008
CHEVROLET MERIVA1.82002–2012
CHEVROLET NIVA (2123)1.8 4x42002–
CHEVROLET VECTRA2.21996–2006
CHEVROLET VIVA1.82003–2008
CHEVROLET ZAFIRA (F75)1.8, 2.21999–2012
FIAT1 modelis
Modeliai, kuriems tinka PAYEN AC5460
ModelisVarikliaiMetai
FIAT CROMA (194)2.2 16V2005–2011
HOLDEN12 modelių
Modeliai, kuriems tinka PAYEN AC5460
ModelisVarikliaiMetai
HOLDEN ASTRA (AH)1.8 i2004–2010
HOLDEN ASTRA Convertible (TS)2.2 i2001–2006
HOLDEN ASTRA Estate (AH)1.8 i2004–2010
HOLDEN ASTRA Estate (TS)1.8 i1998–2004
HOLDEN ASTRA Hatchback (TS)1.8 i, 2.2 i1998–2005
HOLDEN ASTRA Saloon (TS)1.8 i1998–2005
HOLDEN ASTRA SPORTSBACK (AH)1.8 i2005–2010
HOLDEN BARINA Hatchback (XC)1.8 SRi2000–2005
HOLDEN TIGRA (XC)1.82004–2007
HOLDEN VECTRA Hatchback (ZC)2.2 i2002–2006
HOLDEN VECTRA Saloon (ZC)2.2 i2002–2006
HOLDEN ZAFIRA (TT)2.2 i2000–2006
OPEL21 modelis
Modeliai, kuriems tinka PAYEN AC5460
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA G Convertible (T98)1.8 16V (F67), 2.2 16V (F67)2001–2005
OPEL ASTRA G Coupe (T98)1.8 16V (F07), 2.2 16V (F07)2000–2006
OPEL ASTRA G Estate (T98)1.8 16V (F35), 2.2 16V (F35)1998–2005
OPEL ASTRA G Hatchback (T98)1.8 (F08, F48), 1.8 16V (F08, F48), 2.2 16V (F08, F48)1998–2009
OPEL ASTRA G Saloon (T98)1.8 16V (F69), 2.2 16V (F69)1998–2009
OPEL ASTRA H (A04)1.8 (L48)2004–2014
OPEL ASTRA H Estate (A04)1.8 (L35)2004–2014
OPEL ASTRA H GTC (A04)1.8 (L08)2005–2010
OPEL ASTRA H TwinTop (A04)1.8 (L67)2005–2010
OPEL CORSA C (X01)1.8 (F08, F68)2000–2009
OPEL MERIVA A MPV (X03)1.8 (E75)2003–2010
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03)1.8 (F48)2003–2008
OPEL SPEEDSTER (E01)2.2 (R97)2000–2006
OPEL TIGRA TwinTop (X04)1.8 (R97)2004–2010
OPEL VECTRA B (J96)1.8 i 16V (F19), 2.2 i 16V (F19)1995–2004
OPEL VECTRA B Estate (J96)1.8 i 16V (F35), 2.2 i 16V (F35)1996–2003
OPEL VECTRA B Hatchback (J96)1.8 i 16V (F68), 2.2 i 16V (F68)1995–2003
OPEL VECTRA C (Z02)1.8 (F69), 1.8 16V, 2.2 16V (F69)2002–2009
OPEL VECTRA C Estate (Z02)1.8 (F35)2003–2009
OPEL VECTRA C GTS (Z02)1.8 16V (F68), 2.2 16V (F68)2002–2009
OPEL ZAFIRA A MPV (T98)1.8 16V (F75), 2.2 16V (F75)1999–2006
SAAB7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN AC5460
ModelisVarikliaiMetai
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75)1.8 i2002–2015
SAAB 9-3 Convertible (YS3F)1.8 i2003–2015
SAAB 9-3 Estate (E50)1.8 i2005–2015
SAAB 900 I (AC4, AM4)2.1, 2.1 -16, 2.1 -16 S1979–1993
SAAB 900 I Combi Coupe2.1, 2.1 -16, 2.1 -16 S1978–1994
SAAB 900 I Convertible2.1, 2.1 -16, 2.1 -16 S1985–1994
SAAB 900 II2.11993–1999
SUBARU1 modelis
Modeliai, kuriems tinka PAYEN AC5460
ModelisVarikliaiMetai
SUBARU TRAVIQ1.8 (XM182)2000–2005
VAUXHALL20 modelių
Modeliai, kuriems tinka PAYEN AC5460
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Convertible (T98)1.8 16V, 2.2 16V2001–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Coupe (T98)1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.2 16V2000–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Estate (T98)1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.2 16V1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Hatchback (T98)1.8 16V (F08, F48), 1.8 16V Dualfuel (F08, F48), 2.2 16V (F08, F48)1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) Saloon (T98)1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel1998–2005
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) (A04)1.8 (L48)2004–2011
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Estate (A04)1.8 (L35)2004–2012
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (A04)1.8 (L08)2005–2010
VAUXHALL CORSA Mk II (C) (X01)1.8 16V (F08, F68)2000–2007
VAUXHALL MERIVA A (X03)1.8 i 16V2003–2010
VAUXHALL SIGNUM (Z03)1.82003–2008
VAUXHALL TIGRA TwinTop (X04)1.82004–2009
VAUXHALL VECTRA (B) Estate (J96)1.8 Dualfuel (F35), 1.8 i 16V (F35), 2.2 i 16V (F35)1995–2002
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96)1.8 Dualfuel (F68), 1.8 i 16V (F68), 2.2 i 16V (F68)1995–2003
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96)1.8 Dualfuel (F19), 1.8 i 16V (F19), 2.2 i 16V (F19)1995–2002
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) (Z02)1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.2 16V2000–2008
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) Estate (Z02)1.8 16V2003–2009
VAUXHALL VECTRA Mk II (C) GTS (Z02)1.8 16V, 1.8 16V Dualfuel, 2.2 16V2002–2009
VAUXHALL VX220 Convertible (E01)2.2 i2000–2005
VAUXHALL ZAFIRA A (T98)1.8 16V, 1.8 Dualfuel, 2.2 16V1998–2005

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminą rasite prie kainos.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos