Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius PAYEN JC823
JC823EAN 613313143083

Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius PAYEN JC823

Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius PAYEN JC823. Tinka 63 modeliams (CHEVROLET, DAEWOO, FIAT +5). Pakeičia 5 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

10,99 € Sutaupykite 6,00 € (55%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 4 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
PAYEN
Kategorija
Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius
MPN
JC823
SKU
0113-JC823
GTIN / EAN
613313143083
Komplektacija
1x Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Kur ši detalė tinka

Originalaus montavimo pozicija OE 850607. Raudonas apskritimas žymi, kur ši detalė montuojama automobilyje.

-GASKET,INDUCTION MANIFOLD (NLS.- USE 90571863  58 50 639) — Opel  CORSA-B ( 1993 -  2002) — E ENGINE AND CLUTCH › 4 C14NZ[2H6],X14SZ[2H6],C14SE[L48] ENGINES
Opel CORSA-B ( 1993 - 2002) · E ENGINE AND CLUTCH › 4 C14NZ[2H6],X14SZ[2H6],C14SE[L48] ENGINESPozicija 14

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 4 · 8 numeriai Sandėlyje – nuo 4,99 € iki 5,99 €.

Visi: Tarpiklis, įsiurbimo kolektorius
8 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET15 modelių
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200)1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T200)1.52003–2008
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255)1.52005–
CHEVROLET CELTA1.0 (08), 1.4 GLS1999–2015
CHEVROLET CHEVY1.61994–2010
CHEVROLET CHEVY Estate1.61994–
CHEVROLETdar 9 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
CHEVROLET CHEVY Saloon1.61994–
CHEVROLET COBALT1.8, 1.8 Econoflex2011–
CHEVROLET CORSA Hatchback1.0 (08, 68), 1.0 Flex, 1.4 GLS (08, 68, 73, 78), 1.81994–2012
CHEVROLET CORSA Pickup1.0, 1.0 Ethanol, 1.61994–2010
CHEVROLET CORSA Saloon1.0 (19), 1.81994–
CHEVROLET LANOS Saloon1.4, 1.52005–2018
CHEVROLET MERIVA1.8 Flex (75)2002–2012
CHEVROLET MONTANA Pickup1.8, 1.8 Flexpower (80)2003–2021
CHEVROLET TORNADO Standard Cab Pickup1.82003–
DAEWOO14 modelių
Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
DAEWOO 1.5i (1C4)1.51994–1995
DAEWOO 1.5i Saloon (1C4)1.51994–1995
DAEWOO CIELO1.51994–2007
DAEWOO CIELO LOAD RUNNER1.51996–1997
DAEWOO ESPERO (KLEJ)1.51991–1999
DAEWOO GENTRA Saloon1.5 SE2002–2005
DAEWOO KALOS (KLAS)1.52002–
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS)1.52002–2004
DAEWOO LACETTI Saloon (J200)1.52002–2009
DAEWOO LANOS (KLAT)1.3, 1.51997–
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT)1.3, 1.51997–
DAEWOO NEXIA1.5 (08, 68)1995–1997
DAEWOO NEXIA Saloon1.5, 1.5 (19)1995–
DAEWOO RACER Hatchback1.51986–1997
FIAT5 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
FIAT IDEA (350)1.8, 1.8 Flex2003–
FIAT PALIO (178, 171, 371)1.8 (17141C1), 1.8 (17144J2)1996–
FIAT PALIO Weekend (178, 173, 373, 374, 171)1.8, 1.8 (178DYC2), 1.8 Flex (17309C1, 17345C1)1996–
FIAT SIENA (178, 172, 372)1.8, 1.8 (17145C1), 1.8 Bipower1996–2016
FIAT STRADA Pickup (178, 278)1.8, 1.8 Flex1998–
FSO2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
FSO LANOS Hatchback1.4, 1.52004–2008
FSO LANOS Saloon1.4, 1.52004–2008
OPEL13 modelių
Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ASTRA F Convertible (T92)1.4 Si1993–2001
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.4 (F35, M35), 1.4 Si (F35, M35), 1.6 Si (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Estate Van (T92)1.6 i (F70)1991–1999
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.4 (F08, M08, F68, M68), 1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.4 (F19, M19), 1.4 Si (F19, M19), 1.6 Si (F19, M19)1991–2001
OPEL COMBO Box Body/MPV (71)1.41994–2001
OPEL CORSA A Hatchback (S83)1.4 Si (F08, M08, F68, M68), 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68), 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)1982–1993
OPEL CORSA B (S93)1.4 (F08, F68, M68), 1.4 Si (F08, F68, M68), 160iS1993–2009
OPEL CORSA C (X01)1.4, 1.4 (F08, F68), 1.62000–2009
OPEL CORSA CLASSIC B Saloon160i1994–2005
OPEL CORSA CLASSIC C Saloon (X01)1.4, 1.62000–2009
OPEL CORSA UTILITY C Pickup1.42003–2012
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.4 S (C08, C48, D08, D48)1984–1993
UZ-DAEWOO1 modelis
Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
UZ-DAEWOO NEXIA Saloon1.51997–
VAUXHALL6 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Estate (T92)1.4 i, 1.6 Si1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Hatchback (T92)1.4 i, 1.6 i1991–1998
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.4 i, 1.6 i1991–1998
VAUXHALL CORSA Mk I (B) (S93)1.4 i S1992–2000
VAUXHALL NOVA Hatchback (S83)1.4 i S, 1.6 GSI, 1.6 GSI Cat1983–1993
VAUXHALL NOVA Saloon (S83)1.41982–1993
ZAZ7 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN JC823
ModelisVarikliaiMetai
ZAZ CHANCE Hatchback (TF, TA)1.5 (TF48YP)2004–2014
ZAZ CHANCE Saloon (TF, TA)1.5 (TF69Y0)2004–2014
ZAZ LANOS Hatchback (TA, TF)1.4, 1.5 (TF48YP)2004–2017
ZAZ LANOS PICK-UP1.4, 1.52004–
ZAZ LANOS Saloon (TA, TF)1.4, 1.52004–2017
ZAZ VIDA Hatchback (SF4, SA4)1.52012–
ZAZ VIDA Saloon (SF6, SA6)1.52012–

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos