Pereiti prie pagrindinio turinio
Autodalys247
Tarpiklis, vožtuvo šerdis PAYEN PA619
PA619EAN 4044197168378

Tarpiklis, vožtuvo šerdis PAYEN PA619

Tarpiklis, vožtuvo šerdis PAYEN PA619. Tinka 88 modeliams (BEDFORD, DAEWOO, LAND ROVER +4), 1956–2001 m. Pakeičia 3 OE numerius.

Jūsų automobilis

Ar ši dalis tinka jūsų automobiliui?

Pasirinkite automobilį ir patikrinsime šią dalį pagal gamintojo duomenis.
Tinkamumas pagal gamintojo duomenis.

Nėra sandėlyjeKaina su PVM

3,99 € Sutaupykite 2,00 € (50%)

Pirkti dabar

  • Pristatymo terminas dar nepatvirtintas.
  • Pristatymas 4,99 €. Nemokamai nuo 49,99 €.
  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Gaukite 1 taškų už šią prekę

Specifikacija. Pagal gamintojo duomenis.

Prekės ženklas
PAYEN
aukštis [mm]
14 mm
Išorinis skersmuo [mm]
16.4 mm
vidinis skersmuo [mm]
9 mm
vidinis skersmuo 1 [mm]
14.3 mm
Kategorija
Tarpiklis, vožtuvo šerdis
MPN
PA619
SKU
0113-PA619
GTIN / EAN
4044197168378
Komplektacija
1x Tarpiklis, vožtuvo šerdis

OE numeriai. Originalai, kuriuos ši dalis pakeičia.

Numeriai, kuriais šią dalį žymi automobilių ir kitų dalių gamintojai. Į atskirą puslapį veda tik patvirtinti OE numeriai; kitų gamintojų atitikmenys yra skyriuje „Lygiaverčiai produktai“.

Lygiaverčiai produktai. Tinka toje pačioje vietoje.

Parduodami: 2 · 7 numeriai

Visi: Tarpiklis, vožtuvo šerdis
7 kryžminių nuorodų numeriai

Kitų gamintojų šios dalies numeriai. Tai ne automobilio gamintojo OE numeriai; numeris su nuoroda – prekė, kurią parduodame.

Modeliai, kuriems tinka PAYEN PA619
ModelisVarikliaiMetai
BEDFORD1 modelis
BEDFORD BLITZ2.01969–1987
DAEWOO3 modeliai
DAEWOO PRINCE (J19)3.01990–1999
DAEWOO ROYALE3.01989–1993
DAEWOO SUPER SALOON3.0 Luxury1989–1995
LAND ROVER4 modeliai
LAND ROVER 88/109 MK I Closed Off-Road Vehicle2.0 D 4x41956–1958
LAND ROVER 88/109 MK I Open Off-Road Vehicle2.0 D 4x41956–1958
LAND ROVERdar 2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN PA619
ModelisVarikliaiMetai
LAND ROVER 88/109 MK II Closed Off-Road Vehicle2.0 D 4x41958–1961
LAND ROVER 88/109 MK II Open Off-Road Vehicle2.0 D 4x41958–1961
OPEL55 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN PA619
ModelisVarikliaiMetai
OPEL ADMIRAL A2.8 HL, 2.8 S1964–1969
OPEL ADMIRAL B2.8, 2.8 E, 2.8 S1969–1978
OPEL ASCONA A (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA A Voyage (84, 89)1.6 N, 1.6 S, 1.9 SR1970–1975
OPEL ASCONA B (81, 86, 87, 88)1.6 N, 1.6 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 N, 2.0 S1975–1981
OPEL ASCONA C (J82)1.6 (F11, M11, F68, M68)1981–1988
OPEL ASCONA C Hatchback (J82)1.6 (F68, M68)1981–1988
OPEL ASTRA F Estate (T92)1.8 (F35, M35)1991–2001
OPEL ASTRA F Hatchback (T92)1.8 (F08, M08, F68, M68)1991–2000
OPEL ASTRA F Saloon (T92)1.8 i 16V (F19, M19)1991–2001
OPEL COMMODORE A2.5, 2.5 GS, 2.5 GS/E, 2.8 GS1967–1972
OPEL COMMODORE A Coupe2.5, 2.5 GS, 2.5 GS/E, 2.8 GS1967–1972
OPEL COMMODORE B2.5, 2.5 GS, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE B Coupe2.5, 2.5 GS, 2.8 GS, 2.8 GS/E1972–1978
OPEL COMMODORE C (14, 19)2.5 E, 2.5 S1978–1982
OPEL COMMODORE C Estate (61)2.5 E, 2.5 S1980–1982
OPEL DIPLOMAT B2.8, 2.8 E1969–1978
OPEL FRONTERA A (U92)2.4 i (53MWL4)1992–1998
OPEL GT1.91968–1973
OPEL KADETT B1.71965–1973
OPEL KADETT B Coupe1.91965–1973
OPEL KADETT C1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C City1.6 S1973–1979
OPEL KADETT C Coupe1.6 S, 1.9 GT/E, 2.0 GT/E1973–1979
OPEL KADETT C Estate1.6 S1973–1979
OPEL KADETT E (T85)1.8 (C19, D19)1984–1993
OPEL KADETT E Estate (T85)1.8 (46), 1.8 i (C15, C35, D15, D35)1984–1991
OPEL KADETT E Hatchback (T85)1.8 (43, 34, 44), 1.8 GSI (C08, C48, D08, D48)1984–1993
OPEL KAPITÄN A2.8 HL, 2.8 S1964–1968
OPEL KAPITÄN B2.8, 2.8 S1968–1971
OPEL MANTA A (58, 59)1.6, 1.6 S, 1.9, 1.9 GT/E, 1.9 S1970–1975
OPEL MANTA B (58, 59)1.6, 1.6 N, 1.6 S, 1.8 S, 1.9 E, 1.9 N, 2.0, 2.0 S1975–1988
OPEL MANTA B CC (53, 55)1.6, 1.6 N, 1.8 S, 1.9 N, 1.9 S, 2.0, 2.0 S1975–1988
OPEL MONZA A (22)2.0 E, 2.2 E, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 GSE1978–1986
OPEL OLYMPIA A1.71967–1971
OPEL OLYMPIA A Coupe1.7, 1.91967–1971
OPEL OMEGA A (V87)2.4 i (F19, M19, N19), 2.6 i (F19, M19, N19), 3.0 (3000) (F19, M19, N19), 3.0 (3000) Cat (F19, M19, N19)1986–1994
OPEL OMEGA A Estate (V87)2.4 i (F35, M35), 2.6 i (F35, M35), 3.0 (F35, M35), 3.0 Cat (F35, M35)1986–1994
OPEL REKORD A1.71963–1965
OPEL REKORD A Estate1.71963–1965
OPEL REKORD B1.7, 1.91965–1966
OPEL REKORD B Coupe1.7, 1.91965–1967
OPEL REKORD B Estate1.71965–1967
OPEL REKORD C1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 Sprint1966–1971
OPEL REKORD C Estate1.7, 1.7 S, 1.91966–1971
OPEL REKORD D1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0, 2.0 D, 2.1 D1972–1977
OPEL REKORD D Coupe1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.01972–1977
OPEL REKORD D Estate1.7, 1.7 S, 1.9, 1.9 S, 2.0 D, 2.0 S, 2.1 D1972–1977
OPEL REKORD E (17, 11, 14, 16, 18, 19)1.7, 1.8, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E1977–1986
OPEL REKORD E Estate (61, 66, 67)1.7, 1.8, 1.8 S, 1.9, 2.0, 2.0 D, 2.0 S, 2.1 D, 2.2 D, 2.2 E, 2.3 D1977–1986
OPEL REKORD E2 (17, 16)2.21986–1996
OPEL REKORD P1 Estate17001957–1961
OPEL SENATOR A (29)2.0 E, 2.2 E, 2.5, 2.5 E, 2.8, 3.0, 3.0 E1978–1987
OPEL SENATOR B (V88)2.5 i (P19), 2.6 i (P19), 3.0 (P19), 3.0 i Cat (P19)1987–1993
RANGER2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN PA619
ModelisVarikliaiMetai
RANGER REKORD1700, 1900, 2500, 2500 GTS1972–1978
RANGER REKORD Coupe1900, 2500, 2500 GTS1972–1978
TOYOTA2 modeliai
Modeliai, kuriems tinka PAYEN PA619
ModelisVarikliaiMetai
TOYOTA LEXCEN (VN)3.0 (VN)1987–1991
TOYOTA LEXCEN (VP)3.0 (VP)1991–1993
VAUXHALL21 modelis
Modeliai, kuriems tinka PAYEN PA619
ModelisVarikliaiMetai
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont (T85)1.8, 1.8 i1985–1991
VAUXHALL ASTRA Mk II Hatchback (T85)1.8 GTE1984–1991
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Saloon (T92)1.8 i 16V1991–1998
VAUXHALL CARLTON Mk II Estate1.8 S, 2.0, 2.0 S, 2.2 i, 2.3 D1977–1986
VAUXHALL CARLTON Mk II Saloon1.8 S, 2.0 i, 2.2 i, 2.3 D1978–1986
VAUXHALL CARLTON Mk III Estate (V87)2.6 i, 3.01986–1994
VAUXHALL CARLTON Mk III Saloon (V87)2.6 i, 3.0 3000, 3000 Cat1986–1994
VAUXHALL CAVALIER1.6 N, 1900, 2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER CC20001975–1981
VAUXHALL CAVALIER Coupe2.0 S1975–1981
VAUXHALL CAVALIER Mk II Convertible (J82)1800i1984–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Estate (J82)1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Hatchback (J82)1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Mk II Saloon (J82)1.6 N, 1.8 i1981–1988
VAUXHALL CAVALIER Saloon2.01975–1981
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) (U92)2.4 i1991–1998
VAUXHALL ROYALE2.8, 2.9 E, 3.01978–1987
VAUXHALL ROYALE Coupe2.8, 2.9, 3.01978–1986
VAUXHALL SENATOR2.0 E, 2.2 E, 2.5, 2.5 i, 2.8, 3.0, 3.0 i1978–1987
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) (V88)2.6 i, 3.0, 3.0 i Cat1987–1993
VAUXHALL VICEROY Saloon25001980–1982

Prieš užsakydami visada patikrinkite suderinamumą su savo automobiliu.

Pristatymas ir grąžinimas. Be smulkaus šrifto.

4,99 €

Standartinis pristatymas

Pristatymo terminas priklauso nuo esamų atsargų.

49,99 €

Nemokamas pristatymas

Užsakymams nuo 49,99 €

14 d.

Grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netiko.

  • Visa
  • Mastercard
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna

Saugūs mokėjimai

Šifruotas apmokėjimas

2 metų garantija gamybos defektams visoms dalims, skaičiuojant nuo pristatymo dienos. 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei dalis netinka jūsų automobiliui. Pristatymo sąlygos